İçeriğe Yönlendir

Ameliyat Sonrası Sıkılma, Covid, Uzun Süre Yatan Araba ve Açık Bagaj Kapağı

Deniz Kom

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

tamponu sökmeden çıkıyor mu?

Çıkıyormuş.  Öğrendik. :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Metin Mankal yazdı:

Çok geçmiş olsun..Ben de kontrol için gittiğimde karın ultrasonu çeken doktor farketmişti..Safra kesen çamur dolu ve bu çok tehlikeli..Hemen eve git pijamanı terliğini al gel yatışını yapıyorum dedi..Ertesi gün ameliyat oldum..Ağır yiyecekler ve bazı sebzeler hala dokunuyor. Kırmızı eti çok dikkatli yiyorum..Biraz fazla kaçırırsam karın ağrısı ve mide bulantısı yapıyor.Cebimde daima naneli şekerle gezerim..

Doktor bana enzim kompleksi verdi. Fazla kaçırırsan ya da yağlı yersen 1 tane Festal atarsın dedi. 

Evren Erakçora yazdı:

Geçmiş olsun. Safra kesesinden ben de çok çektim. Sonunda acil ameliyat oldum. Açık ameliyat yaptı doktor. Karın kasları kesildiği için çok zor oluyor. 2 ayda zor kendime geldim. Ki o zaman 30lu yaşlardaydım. 

Çok geçmiş olsun. Ben de açığa dönecek diye çok korktum ancak kapalıyla tamamlayabildiler. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Bugün C5 grubunda okudum.. 

Sis farlarını çalmışlar.. Başka bir C5'in de sağ yan ayna önündeki kapağı çalmışlar..

Önceki arabayı aldığım gün Fikirtepe'de sağ ayna kapağını uçurmuşlardı. Sadece durup , dükkana girme ve adres sorma süresi içinde :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sani Gerşon yazdı:

Demiyor ki alet sürekli bozuluyor, camı açıyor, onun yerine kaçış yeri vs.

Sat sen onu. 50 keş.

Avro? Yetmez

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

Avro? Yetmez

50 avro yetmez tabi, o kadar da insafsız değilim. 1000 avro ya anlaşalım bu durumda. İleride değerlenir, ama ytd.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sani Gerşon yazdı:

50 avro yetmez tabi, o kadar da insafsız değilim. 1000 avro ya anlaşalım bu durumda. İleride değerlenir, ama ytd.

🍆

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Geçmiş olsun. Umarım daha iyisinizdir. Allah beterinden korusun.

Yorum bağlantısı
Deniz Kom
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Geçmiş olsun. Umarım daha iyisinizdir. Allah beterinden korusun.

Teşekkür ederim, çok daha iyiyim. Sadece yemeklere adaptasyon beklediğimden uzun sürüyor. Buna şükür :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Neden bu kadar beklediniz ben ona hayret ettim doğrusu. İnsanın basireti bağlanıyor diyeceğim de belki de sizi muayene eden doktora gelebilmeniz gerektiği için gitmediniz oralarda, şayet dediğiniz gibi gitseydiniz bir ağrı kesiciyle geri yollayacaktı belki de.

Ben de akşam 9 gibi diş ağrısı çekmeye başlamış sabah 7 ye kadar çıldıra çıldıra bu ağrıyı çekmiştim ha geçti ha geçecek diye. 7 24 açık dişçiler varmış bilmiyordum tabii. O anım geldi aklıma okurken.

Her işte bir hayr vardır diyelim, büyük geçmiş olsun. Ölmek bu kadar kolay işte.

Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Azad Mirzade yazdı:

Neden bu kadar beklediniz ben ona hayret ettim doğrusu. İnsanın basireti bağlanıyor diyeceğim de belki de sizi muayene eden doktora gelebilmeniz gerektiği için gitmediniz oralarda, şayet dediğiniz gibi gitseydiniz bir ağrı kesiciyle geri yollayacaktı belki de.

Ben de akşam 9 gibi diş ağrısı çekmeye başlamış sabah 7 ye kadar çıldıra çıldıra bu ağrıyı çekmiştim ha geçti ha geçecek diye. 7 24 açık dişçiler varmış bilmiyordum tabii. O anım geldi aklıma okurken.

Her işte bir hayr vardır diyelim, büyük geçmiş olsun. Ölmek bu kadar kolay işte.

Mesajda belirttiğim gibi aslında ilk gün zehirlendim sandım. Ağrılarımın da sabaha kadar kusmuş olmaktan kaynaklandığını düşündüm. Diğer nedeni de Hatay'da doktora gitseydim orada muhtemelen acil serviste gaz giderici yazıp göndereceklerdi. 31 Aralıkta Antakya'da ciddi bir alkol ve meze alışverişi vardı. Özellikle mezecilerde insanlar birbirini eziyordu :D En son nedeni de Hatay'da kalmak istememiş olmam çünkü akşamına uçak biletim vardı. Dinlenince iyi olurum sandım. Safra kesem hiç aklıma gelmemişti. Ama uçak saatine doğru daha kötü oldum. Keşke gitmeyi deneseymişim diyorum, neyse geçti gitti :)

Bahadır Taşpolat yazdı:

Çok geçmiş olsun şifalar diliyorum 

Çok teşekkür ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...