İçeriğe Yönlendir

Uzun Mesafe Koşu Sporu Gayretlerim

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Metin Akbal
Doğan Arşiray yazdı:

eski bir 1.4 TSI sahibi olarak*..... bilmiyorum ne demek istediğimi anlayan oluyormu. dün

Hem TSI kullanmış hem psikolojik danışman olarak anladım. Ama inşaat mühendisi olup hibrit sahibi olsaydım anlamayabilirdim hacim sahibi olup beygir sahibi olamamak gibi mesela 😬

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Servet Aydın yazdı:

mangal

Koşu bandında nasıl yağ yakılır?

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Doğan Arşiray yazdı:

ben ve öfkemi alıyorum. telefon olmuyor genelde. gps li saatim var. yazın küçük boy su alıyorum.

köpekler ilişmiyor. bizim oralarda köpekler insanlara saldırmıyorlar. herhalde insanların geçmişteki davranışları ile ilgili. sadece bir kere bizim mahallenin oralarda, parka giderken, sokakta yarım akıllı bir tip tehdit etti beni, baktım yanımda koşuyor hırlıyor, ama cesaret yok yeteri kadar.  niyeti kötü gençten birşey, önce bağırıp kovaladım peşindende bir küçük taş fırlattım. kuyruğu kıstırıp gitti. daha sonra hiç görmedim o köpeği. belkide toplayıp götürmüşlerdir tutarsız davranışlarından ötürü. koşu yaptığım park var, orada 5 6 köpek hep bulunuyor, parka gelen yabancı köpekleri kovalıyorlar. kediler de var yakınlarında birşey yapmıyorlar. zaten bezgin tipler. oynayan çocuklar koşanlar yürüyenler vs kesinlikle rahatça bulunuyoruz.

gel beraber koşalım?

Keşke yakın olsak katılırdım sana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...