İçeriğe Yönlendir

Ucuz Tatil.

Ali Darbaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Uğur soner kim abi.. Emeklilik birikimini tanımadığım adamlarlamı geçireyim. Karım var benim.

kişisel rehberiniz olur, her gezgin grubunun başında 1 adet , setur bu... interpretation

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

6 bin liraya egede 2+1 kişi 9 gün tatil imkansız Ali. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Ali abi benim gibi Antalya'dan alacaktın kızı, gidiş geliş artı gezme ve denize gidiş yakıt harcamaları 5bin tutuyor, gerisine para vermiyorum.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Kabul, Samsun bir tatil şehri değil ama (Memleketim Kırşehir) Yozgat'tan Samsun'a da deniz var diye tayin isteyip taşındım... Evi de sahile yakın bir yerden almıştım, arabaya atlayıp denize gidiyoruz, plaj değiştiriyoruz ara sıra, bazen Sinop sahillerine gidiyoruz... Maalesef artık otel tatili bütçeyi ayarlayabilsem bile mantık dışı kalıyor... Oteller de yerli turist olayının dışına çıkalı çok oldu... 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Maden
Ramazan Turan yazdı:

Kabul, Samsun bir tatil şehri değil ama (Memleketim Kırşehir) Yozgat'tan Samsun'a da deniz var diye tayin isteyip taşındım... Evi de sahile yakın bir yerden almıştım, arabaya atlayıp denize gidiyoruz, plaj değiştiriyoruz ara sıra, bazen Sinop sahillerine gidiyoruz... Maalesef artık otel tatili bütçeyi ayarlayabilsem bile mantık dışı kalıyor... Oteller de yerli turist olayının dışına çıkalı çok oldu... 

Atakum sahili güneşli günlerde çok güzel oluyor. Yazın bende oradayım genelde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Ooooo Samsun'dan Atakum'dan üyeler de varmış. Ağlama istiyorum sayın seyirciler.

Bu arada @Ali Darbaz Dalyan'a gittim. 2 günlük bir şey yok orda. Oraya hiç uğrama hatta. Fethiyeye zaman ayır onun yerine.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
Emrah Altun yazdı:

Ooooo Samsun'dan Atakum'dan üyeler de varmış. Ağlama istiyorum sayın seyirciler.

Bu arada @Ali Darbaz Dalyan'a gittim. 2 günlük bir şey yok orda. Oraya hiç uğrama hatta. Fethiyeye zaman ayır onun yerine.

Hocam 1.5 yıldır Atakum'da ikamet ediyorum, Kalkancıda çalıştığım okul, öncesinde de 10 yıldır gidip gelirdik.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ümit Türk yazdı:

Geçen hafta geldi bu bize

Ne diyor tam olarak ben anlamadım 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

valencia daki tatilini yap sonra ödersin diyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Köksal Yılmaz yazdı:

Grup şirketlerine finansman desteği ama geri ödemeli olarak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

konunun kapatılmasını talep ediyorum komutanım. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağlar Bayur yazdı:

valencia daki tatilini yap sonra ödersin diyor

Ümit Türk yazdı:

Grup şirketlerine finansman desteği ama geri ödemeli olarak.

Sonunda yine ben ödüyorum yani

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Ozyurek yazdı:

6 bin liraya egede 2+1 kişi 9 gün tatil imkansız Ali. 

Biz şu an 6 bin liraya 9 gün kendi evimizde geçinemiyoruz. Önümüzdeki temmuzda nasıl olacak o iş merak içindeyim. Halk merak içinde. Öfkeli kalabalık da öyle..

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

fıkranın sonu hep aynı :rofl:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
İlkay Başaran yazdı:

Biz şu an 6 bin liraya 9 gün kendi evimizde geçinemiyoruz. Önümüzdeki temmuzda nasıl olacak o iş merak içindeyim. Halk merak içinde. Öfkeli kalabalık da öyle..

bende bilmiyom yaşayarak öğrencez 

Köksal Yılmaz yazdı:

Faizsiz kredi .. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Dalyan iyidir hoştur ama küçük bir yer. Dalyan’da 1 gün dolu dolu gezersiniz. Kaunos antik kentini gezer, tekne turu yapar, çamura bulanır, İztuzu plajına gider yüzersiniz. Akşamı köyceğiz kordonda geçirebilirsiniz ama Dalyan’da da belediyenin çay bahçesi var. Sandığınız gibi pahalı değil. Çok pahalı olan geçen sene 120 liraya hamburger yediğimiz Göcek’te bile Belediyenin mekanında 20 liraydı hamburger.

Datça’ya gidilir gidilir de kalman lazım. Ama ordaki köy evleri bile anasının gözü olmuş. Ben uygun bir yer bulamıyorum hiç. Hep kazıklanıp dönüyorum Datça’dan..

Fethiye Ölüdeniz yazın tam sinir harbi. Artık trafiği kaldırmadığı zamanlar oluyor. Hele ki bayramlarda Ovacık’tan başlıyor kuyruğu millet kontak kapatıyor beklerken. Otopark desen sıkıntılı. 50₺ vermiştim geçen sene. Ölüdeniz’e gidecekseniz öyle tatilci gibi istediğiniz saatte değil, sabah 7-8 gibi gidip, öğlen ya da öğleden sonra dönülebilir.

Akyaka’nın tekne turu çok güzel. Aklınızda bulunsun. Ama kısa tekne turu dersen Azmak’ta kişi başı 30₺ idi buz gibi suyun üzerinde 20 dakikalık tur. Ha gerek yok dersen Azmak kenarına park edip kamp sandalyenize oturup serinlikte vakit geçirebilirsiniz. Azmak turu yapan kooperatife ait bir lokanta var ben yeni keşfettim fiyatlar makul. Güzel kelle paça çorbası var, köfte vs de var..

Konaklama için Ekincik’e bir bakın. 1-2 günü geçmeyecek şekilde kalınabilir. Sultaniye Kaplıcası gerçekten şifalıdır..

Neyse dağınık oldu ama 12 yıllık tecrübelerim bunlar..

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Güzel yerler kalabalık zaten , erkenden çıkıp gezmek lazım. 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Emre Şimşek yazdı:

Dalyan iyidir hoştur ama küçük bir yer. Dalyan’da 1 gün dolu dolu gezersiniz. Kaunos antik kentini gezer, tekne turu yapar, çamura bulanır, İztuzu plajına gider yüzersiniz. Akşamı köyceğiz kordonda geçirebilirsiniz ama Dalyan’da da belediyenin çay bahçesi var. Sandığınız gibi pahalı değil. Çok pahalı olan geçen sene 120 liraya hamburger yediğimiz Göcek’te bile Belediyenin mekanında 20 liraydı hamburger.

Datça’ya gidilir gidilir de kalman lazım. Ama ordaki köy evleri bile anasının gözü olmuş. Ben uygun bir yer bulamıyorum hiç. Hep kazıklanıp dönüyorum Datça’dan..

Fethiye Ölüdeniz yazın tam sinir harbi. Artık trafiği kaldırmadığı zamanlar oluyor. Hele ki bayramlarda Ovacık’tan başlıyor kuyruğu millet kontak kapatıyor beklerken. Otopark desen sıkıntılı. 50₺ vermiştim geçen sene. Ölüdeniz’e gidecekseniz öyle tatilci gibi istediğiniz saatte değil, sabah 7-8 gibi gidip, öğlen ya da öğleden sonra dönülebilir.

Akyaka’nın tekne turu çok güzel. Aklınızda bulunsun. Ama kısa tekne turu dersen Azmak’ta kişi başı 30₺ idi buz gibi suyun üzerinde 20 dakikalık tur. Ha gerek yok dersen Azmak kenarına park edip kamp sandalyenize oturup serinlikte vakit geçirebilirsiniz. Azmak turu yapan kooperatife ait bir lokanta var ben yeni keşfettim fiyatlar makul. Güzel kelle paça çorbası var, köfte vs de var..

Konaklama için Ekincik’e bir bakın. 1-2 günü geçmeyecek şekilde kalınabilir. Sultaniye Kaplıcası gerçekten şifalıdır..

Neyse dağınık oldu ama 12 yıllık tecrübelerim bunlar..

İztuzu plajında büyük oğlanın ayağını balık ısırmıştı. dikkatli olmak lazım.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Emrah Altun yazdı:

İztuzu plajında büyük oğlanın ayağını balık ısırmıştı. dikkatli olmak lazım.

Geçmiş olsun.

2012 senesinde ayağımın dibinden 2 tane büyük balık geçmişti tırsmıştım.. Köpekbalığına benziyordu.

Ama hiç vaka yok sanırım. Rahat olabilirsiniz:)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Ramazan Turan yazdı:

Hocam 1.5 yıldır Atakum'da ikamet ediyorum, Kalkancıda çalıştığım okul, öncesinde de 10 yıldır gidip gelirdik.

Hocam bende Kalkancıda oturuyorum, hangi okuldasınız ? 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Ebrar Tüfek yazdı:

Samsun grubunu büyütüyor muyuz yoksa :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Geçen sene tatile haftalık 6bine çok dedik, iç güveysi gittik. Bu sene hanım 15 binlik bütçe planlıyor :D Söz de verdim bakalım ne olacak. 

Belki yarım pansiyon yerlerde sağlanabilir. Bizim de niyetimiz 1 haftada birbirine 2 saat mesafeli 3 yer değiştirmek. Hem gezmeli hem yüzmeli planlıyoruz. Bakalım neler olacak. 

Tecrübe ile sabit, en ucuzu kovalarken rezil durumların içinde kalmak da var. 1 haftaya bütçe yetmiyorsa 4 gün gidip daha iyi konaklama peşinde koşmak iyidir. Ama turizmciler bu sene fiyatlara en az %60 zam yapacaklarını belirtiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
Ebrar Tüfek yazdı:

İlkadım Özel Eğitim Uygulama Okulu, Köksal Ersayın Lisesinin arkasında, siz nerde oturuyorsunuz.

Emrah Altun yazdı:

Samsun'dan site üyesi çok kişi vardır, bi hocamız daha vardı ismini hatırlayamadım. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Emrah Altun yazdı:

Ben de Ankara'da yaşıyorum ama bayramdan bayrama geliyorum ailemin yanına Atakum'da ev.

Ramazan Turan yazdı:

İlkadım Özel Eğitim Uygulama Okulu, Köksal Ersayın Lisesinin arkasında, siz nerde oturuyorsunuz.

Samsun'dan site üyesi çok kişi vardır, bi hocamız daha vardı ismini hatırlayamadım. 

@Hasan Basri Bayraktar hocamız var.

Samsun'dan üye çok ama kimsenin kimseden haberi yok :) 

Ben artık tatil işini sadece yol parası(uçak) ile çözeceğim artık

Otele güç yetmez artık

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...