İçeriğe Yönlendir

Kaskoda Firmalar Arası Uçurum Fiyat Farkları

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Doğan Arşiray yazdı:

firma sahipleriylemi?

Firma sahipleriyle :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Mehmet Ozyurek yazdı:

Al birini vur ötekine.. 7082 olana da ılımlı yaklaşma. 

Ben hep derim, kağıt üstünde yazılanlara itibar etmeyin. 

Sigorta şirketiniz yine gerçek yüzünü göstermiş. 

Benim allianzda kağıt üstünde yazandan çok fazlasını aldığım oluyor. en son @Murat Sürmeli test etti bunu.. Kağıt üstünde % 100 ödenmez denen teminatı benim aramama bile gerek kalmadan ödediler. 

Allianza odaklanın, işi bilen ve allianz acentesi bir acenteniz var ise Allianzın inceliklerini bilir. Makul yerlere çekebilir o poliçeyi. Kendi acenteliği yoksa tam detayları bilemeyebilir. Detaylı çalışmasını iste. 

Allianz beni seviyor :biggrin:

TSS emminin kesin ödemez dediği işlemimi kısa sürede ödedi. Corollam pert olduğunda da hızlıca ödememi yapmışlardı, piyasa fiyatına yakın bir ücret ödemişlerdi üstelik. Emmi sigorta bereketi sanırım :nazar:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Sürmeli yazdı:

Allianz beni seviyor :biggrin:

TSS emminin kesin ödemez dediği işlemimi kısa sürede ödedi. 

Bence net olarak ödenmemesi gerekirdi. Onlar da biliyordu bunu, yani hata yaparak yanlışlıkla ödemediler senin ödemeyi.  Gitmiş, talepte bulunmuş, ne yapacağız şimdi bunu dediler. Yetkiliye onaya gitti. Yetkili de, baktı ve bekletmeyin adamı dedi, 5-6 dakika içinde onayı verdiler. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen
(düzenlendi)

Ben de Mehmet abinin tavsiyesi ile allianz yaptırdım.İşime yaramayacak  teminatları çıkartarak fiyatı daha makul hale getirdik.

tarihinde Mustafa Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Çanakçı

Yakın zamanda sigorta yenilemiş biri olarak konuya dahil olayım.

Trafik sigortasında fazla incelemeden acenteden gelen teklife tamam dedim. 2200 Tl yapıldı.

Kasko konusunu biraz araştırayım dedim. Acente 4200 Tl ve yukarı doğru sıraladı. 

Önce internetten teker teker teklif almaya başladım. Bir çok firmanın online işlemlerinin harika olduğunu gördüm.

Mehmet Özyürek kardeşimden de teklif alıp sigortacıma gittim. 

4200 Tl dediği şirket, anlaşmalı özel servislere yönlendiriyor. Anlaştığı tamirciler ise Ankara'da şikayetçi olunan yerler. İMM yükseltme dedim. é Olmuyor ama sana 500 bin yaparız demesinmi. 10 senedir hiç sorgulamadan sadece " temiz aile çocuğu" görünüşe aldanıp ödeyip geçtim. Şimdi bana keyif bağışlıyor. İnternette aldığım teklifleri ona sordum, yüksekten başlayıp, benim kalem kalem düzenlediğim konulara olmuyor deyince. Şapkamı alıp çıktım. Zaten o niyetle gitmiştim.

Uzatmayalım kasko yapılırken bir çok alanda düzenleme yapılabiliyor. Mehmet bey aracılığıyla kaskomu yaptırıp, kenara koydum. Umarım lazım olmaz.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Çanakçı yazdı:

benim kalem kalem düzenlediğim konulara olmuyor deyince. Şapkamı alıp çıktım. Zaten o niyetle gitmiştim.

Uzatmayalım kasko yapılırken bir çok alanda düzenleme yapılabiliyor. Mehmet bey aracılığıyla kaskomu yaptırıp, kenara koydum. Umarım lazım olmaz.

Çoğu şirkette ön sayfada oluyor denenler de arka sayfaya geçince olmuyor zaten hocam 

Bir başka şirket, genişletilmiş kasko yapar, yetkili servis teminatı verir. ancak poliçenin bir yerlerinde der ki, araç 10 yaşın üstünde ise yetkili servise gidemez. Sigortalı sadece ilk sayfayı okur, kaza yaptığınız güne kadar iyi poliçe aldım hem de ucuz oldu der ancak kaza yapınca yetkili servise gidemediğini anlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ben de bugün bir poliçe yaptrdım , biraz farklı oldu, emmi 5 dak da çözdü de, benim diger acenta 5 saat sonunda çözebildi konuyu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...