İçeriğe Yönlendir

Yeni Kasa Fiesta Titanium (2018) Alınır mı?

Seçkin Koç
Çözüme git Seçkin Koç tarafından,

Recommended Posts

• Çözüm
Seçkin Koç

Merhaba ustalar,

Bu aracı kullanan veya bilgi sahibi olan arkadaşların nacizane yorumlarını rica ederim.

-100 bin km'de fiyatı 470 bin TL / Dizel / Manuel / Sağ arka çamurluk boyalı

-Şehir içinde işe gidip gelmek için kullanacağım.

-Tek kişiyim.

-Aşırı hız yapmıyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Fiyat konusuna hakim değilim fakat Fiesta şehir içi kullanım için on numara bir araç bana göre

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Bir önceki kasanın 1.0 ecoboost otomatik olanını tavsiye ederim. B segment artık şehir içi otomatik araçlara dönüştü. 

Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

1 ay önce kuzenim 2020 benzin otomatik 89 bindeki aracını 530 bine vermişti.Otomatik benzinli daha mantıklı b sınıfında ama hoşunuza gitti ise alabilirsiniz küçük şehirlerde manuel bir nebze kabul edilir ama büyük şehirlerde resmen eziyet

Yorum bağlantısı
Yiğit Özdemir
(düzenlendi)

bir önceki kasada kullanılan dizel ünitenin devamıydı motor. Sıkıntılı bir durum hatırlamıyorum motor yönünden kullanıcılar memnundu. Bu kasa rakiplerinin yaşadığı güncellemeler ile iyice eskiyen(içinde dokunmatik multimedya ekranı yoktu) mk7 kasanın güncel standartlara kavuşmuş hali. İyileştirmeler mevcut. Sizi üzmez. Ancak aldığınız aracın kilometresi gereği ağır bakımları yapılıp yapılmadığı önemli. Bakım için de kendinize bütçe ayırın. Atmosferik motorlu benzinlilere göre turbo dizeller daha karmaşık yapılar olduğu için bakımsızlıkta daha çok maliyete sebep olurlar. Birde aracı şehir içinde kullanacağım demişsiniz. Dizel araç kullanan arkadaşlar daha sağlıklı bilgi verir ama kısa mesafede uzun kullanım dpf gibi filtrelerin daha çabuk dolmasına ve aracın rejenerasyon  yapmasına ya da serviste yapılması yada dpf filtresi temizlenmesi gibi masraflara yol açabilir. Dediğim gibi bu konuda dizel araç kullanan ya da bilgisi olan arkadaşlar size daha sağlıklı bilgi verir. Aracı alıp kullanırken bu hususu da göz önünde bulundurun. 

tarihinde Yiğit Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...