İçeriğe Yönlendir

Hangi H7 Led ?

Murat Öngür

Recommended Posts

Ali Ünal

kısa uzun ve sislerde inwells mavi kutu kullanıyorum ve çok da memnunum. led seçerken csp çipli olanları seçmeniz odak problemi yaratmaması açısından önemlidir. bu dediğim standart merceksiz far grupları için daha önemli olsa da sizin aracınızda da daha iyi aydınlatma ve görüş açısı sunacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Merceksiz farda karsıyi kör ettiginden hic heveslenemedim.. Cizgi olusturabilen model varmı? Yada hangi tipler bu kategoride degiller? 

Yorum bağlantısı
Ali Ünal
Alpay Sumer yazdı:

Merceksiz farda karsıyi kör ettiginden hic heveslenemedim.. Cizgi olusturabilen model varmı? Yada hangi tipler bu kategoride degiller? 

vw jetta ve ford focus araçlarımda inwells mavi kutu kullanıyordum. öncesinde olan halogen aydınlatma ile led aydınlatma karşılaştırmalarını yaptığımda aynı çizgiyi oluşturduğunu gördüm. csp led olanlar karşıyı kör etmez çizgiyi oluşturur. bir de cob led var, piyasa da bulunan led aydınlatmaların çoğu cob led olduğundan karşıyı kör ediyor odak problemi yaratıyor. mercekli far olmayan araç kullanıcılarının csp led kullanması lazım. cob led kullandıklarında ışık çok dağılıyor sürücü aydınlatma dan memnun olmuyor karşıdan gelen küfür ediyor falan. fiyat performans olarak inwells den memnunum ben ama csp led olup daha iyi sonuçlar veren ama fiyatını da 2-3 katı isteyen firmalar da var tabii piyasa da. 2 sene jetta da kullandığım h7 leri focus kısa farlara taktım hala da kullanıyorum. jetta dan sökülen 2. takım yedek de duruyor daha. ömür olarak da kısa ömürlü değil onu da belirteyim. (jetta larda kısa ve uzun h7)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Aracımda h7 ve h15 kullanılıyor.. Bi fırsatta ayar cekecegim.. Kafamda deli projeler 😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Aracımda h7 ve h15 kullanılıyor.. Bi fırsatta ayar cekecegim.. Kafamda deli projeler 😂

Projeyi geçtim de ler ekinin kelimeye sözcük grubuna ve cümleye kattığı anlamı biliyor musun ben onu merak ettim :fiuw:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Yüksek ışık veren güçlü H7 isteniyorsa eğer ilanlarımdaki ürün işinizi görebilir @Murat Öngür 

Ama merceksiz kullanımda karşı tarafı çok rahatsız ediyordu, ben bi-led e geçtim o sebeple

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Projeyi geçtim de ler ekinin kelimeye sözcük grupuna ve cümleye kattığı anlamı biliyor musun ben onu merak ettim :fiuw:

Sen yine geldin mi 😂 

Satcam senin yüzünden 🤣

Grupuna ne ya bide benim ler lerimi begenmiyor 🤪

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

Sen yine geldin mi 😂 

Satcam senin yüzünden 🤣

Grupuna ne ya bide benim ler lerimi begenmiyor 🤪

Geldim kör misin 😄 Sehven yazılmış. Seninki de sehvendir diye düşünüyorum 😄

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Alpay Sumer yazdı:

var, çok ince çipler var. hatta passat üzerinde halojenden bile daha net bir çizgi oluşturuyordu. çok hızlı tükendi ve tekrar nedense çıkartmadılar. @Servet Aydın

led bunun gibi olmalı, beyaz bir kalıp içinde olmamalı.

https://tr.aliexpress.com/item/1005004505128839.html?spm=a2g0o.productlist.main.17.7a5a18bcOTm3qz&algo_pvid=17590d5a-a87e-4919-8d82-a967ccafd8d1&algo_exp_id=17590d5a-a87e-4919-8d82-a967ccafd8d1-8&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000029397619570"}&pdp_npi=3%40dis!TRY!428.77!265.75!!!!!%402100b77316769636245224105d06f9!12000029397619570!sea!TR!735733980&curPageLogUid=t8x6An6FNv0G

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...