İçeriğe Yönlendir

TOGG Soru Cevap

AhmetSaglam

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

F35 kaç satır, F16 kaç satır F4 kaç satır bi yazıver. Bir infografik vardı bulursan paylaşırsan memnun olurum. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

F35 kaç satır, F16 kaç satır F4 kaç satır bi yazıver. Bir infografik vardı bulursan paylaşırsan memnun olurum. 

ABi ben hiç bilmiyorum orasını. Ben savunma sanayi haberlerini takip etmeye başladığımda f35 çoktan gitmişti. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ahmet Kiriş yazdı:

Yeni Çamoluk satıyordu panamera. 😉

Adam daha modelin adını yazamıyor.

Sen hayalleri fakir diyorsun @Çağlar Bayurabi.

he panamera, sanki bundanda :tongue:

_pan-america-uk.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Göktürk yazdı:

TOGG dan nerelere geldik.. Bu arada şunu atayım gideyim..

https://www.silenceturkey.com/tr/s02-high-speed.html

Ali Darbaz

Al benim ders notundan bu.. Öyle F16 nın kod bloğunu aldık demekle olmaz bu işler

image.png.8a9a59c9cc32c8f959fe94e4c245d4d0.png

image.png.0af834c6375134476a690fc5187f2a82.png

image.png.d3a3d8c407378705523c2c45b226e73f.png

image.png.ad9e0a90665cc13315611a396dd4087f.png

canım hocam iyi hoş güzel notlar ama 2012 de envanterimize giren f16 blok 50 + uçağımızın komputeri ile 1989 da envantere giren ucağın komputeri aynı değil. Tamsmen farklı bir misyon bilgisayarı var. F16 block 70 ile f35 misyon codları ise ikiz kardeş.. 

grafik sizi yanıltmış..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

TOGG dan nerelere geldik.. Bu arada şunu atayım gideyim..

https://www.silenceturkey.com/tr/s02-high-speed.html

Ali Darbaz

Al benim ders notundan bu.. Öyle F16 nın kod bloğunu aldık demekle olmaz bu işler

image.png.8a9a59c9cc32c8f959fe94e4c245d4d0.png

tıpkı çaat diye SİHA yapılmayacağı gibi değilmi!

togg da nereye geldik hakikaten ?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

canım hocam iyi hoş güzel notlar ama 2012 de envanterimize giren f16 blok 50 + uçağımızın komputeri ile 1989 da envantere giren ucağın komputeri aynı değil. Tamsmen farklı bir misyon bilgisayarı var. F16 block 70 ile f35 misyon codları ise ikiz kardeş.. 

grafik sizi yanıltmış..

misyon kodu farklı bişey.

biz burada gelişimi anlatıyoruz. Yaşlı bir adamı ne kadar giydirirsen giydir yaşlıdır. 

Yarın öbürgün egede karşımıza F35 ler çıktığında ne olacak merak ediyorum. 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

tıpkı çaat diye SİHA yapılmayacağı gibi değilmi!

togg da nereye geldik hakikaten ?

çatır çatır satıyor elin ispanyolu. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

misyon kodu farklı bişey.

biz burada gelişimi anlatıyoruz. Yaşlı bir adamı ne kadar giydirirsen giydir yaşlıdır. 

Yarın öbürgün egede karşımıza F35 ler çıktığında ne olacak merak ediyorum. 

çatır çatır satıyor elin ispanyolu. 

vah vah.....

f35 çıkarsa S-400 ü açarız olur biter :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Yakup Kocaağa

Merhaba arkadaşlar

şuan araç ihtiyacım yok ama Nisan ayı kampanyası olarak gelen 800 bin TL sıfır faiz kampanyası sizce ödemeye imkanı olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat mıdır 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

0 faiz ise neden olmasin? 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

12 ay sıfır faizle. Bana da cazip geliyor ama araç hakkında soru işareti çok hala kafalarda.

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Evimde şarj imkanım olsa uzun menzilli versiyon için sıfır faiz kampanyasını ciddi ciddi düşünürdüm. Elimdeki aracı satar, 800 binin üstünü tamamlar, kalanı da vadeliye atar, vadeliden gelecek paranın birazıyla da taksitleri öderdim.

Ek olarak TOGG'a gelen son yazılım güncellemesi ile yüz tanıma dahil epey yeni özellikler de gelmiş.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
Yakup Kocaağa yazdı:

Merhaba arkadaşlar

şuan araç ihtiyacım yok ama Nisan ayı kampanyası olarak gelen 800 bin TL sıfır faiz kampanyası sizce ödemeye imkanı olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat mıdır 

Kesinlikle öyle

Emrah Altun yazdı:

Evimde şarj imkanım olsa uzun menzilli versiyon için sıfır faiz kampanyasını ciddi ciddi düşünürdüm. Elimdeki aracı satar, 800 binin üstünü tamamlar, kalanı da vadeliye atar, vadeliden gelecek paranın birazıyla da taksitleri öderdim.

Ek olarak TOGG'a gelen son yazılım güncellemesi ile yüz tanıma dahil epey yeni özellikler de gelmiş.

Evden şarj harika bir şey kaldı ki Trugo 81 ilde var 8 TL’ den o bile fiyatta avantajlı, hatta bayrama özel %50 indirim var Trugo’da,1  Kw 4 TL bugün Doğubayazıt’tan Trabzona geldim 17.5 kw/100 km yaktı yani 17.5x4/100= km de 0.7 TL, adeta pandemi öncesi yaptığımız kuruş hesapları gibi😄

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...