İçeriğe Yönlendir

Mining Ekran Kartı ile Oyun Oynanır mı?

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz

Merhaba 

Eski bilgisayarıma 1000 tl civarı ekran kartı bakınıyorum. Bol bol sıfır kutusunda Mining ekran kartı çıkıyor.  Sıfır kutusunda Asus Rx470 buldum. 

Alsam oyun oyanabilirmyim. İleride bilgisayarımı geliştirdiğimde kullanabilirmiyim. Çok yabancı olduğum bir kart ailesi. 

https://www.trendyol.com/asus/amd-radeon-rx-470-4g-mining-ekran-karti-tek-dvi-cikisli-kutusuz-p-363753901

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rx470 ile mining yapan üste para öder 120w tüketim canavarı

orta ayarda csgo oynanır iş yapar

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Detaylı bakım ile mining kartları kullananlar var. Fan rpm'i kontrol edilmeli sonrasında termal macun yenilenmesi lazım. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Süleyman Can yazdı:

Detaylı bakım ile mining kartları kullananlar var. Fan rpm'i kontrol edilmeli sonrasında termal macun yenilenmesi lazım. 

yok bunlar boşta duruken arkada çıtır mining yapan program ile hazır geliyor(du) artık tüketimi üretiminden fazla, yani ismi mining sadece

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

yok bunlar boşta duruken arkada çıtır mining yapan program ile hazır geliyor(du) artık tüketimi üretiminden fazla, yani ismi mining sadece

Reverse mining

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Reverse mining

enerji şirketleri bunları bedava dağıtır

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Hypermil ve güç istiyorsan shaphire Vega 56 bul. Bul yeterki mining falan fark etmez :)

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Rx470 giriş seviyesinde bi kart.

En azindan rx570 falan olsaydi bi nebze daha iyiydi.

Simdi bu rx470 1000 tl mi :shok:

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Mining ekran kartında kullanmanız açısından hiçbir problem olmaz. Hash değerlerinin stabilligi için normal oyun oynanırken ki sıcaklıklardan daha düşük seviyede tutmak zorundalar/zorundayız 😁

Tek dikkat edilmesi gereken yer termal pad kısımlarında yağlanma olup olmadigi. 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

RX470 ile 3-5 yaşında oyunları FSR açarak Low'da oynayabilirsiniz bir nebze fazlasında dalgalanma yapar. Ben bir oyunu oynanabilir olarak nitelendirmek için 60FPS olması şartına bakıyorum. Eğer konsol oyuncuları gibi 30FPS'e fitseniz oyunun stabil olması şartıyla medium ayarlara da zorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu gün bir adet 1650 watt power supply ve rx570 ekran kartı için anlaştım. Bakalaım satıcı caymaz ise bugün alacam :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Erhan Doruk yazdı:

Bu sistem sizin elektrik faturasını yükseltir.  

17000 tl bir bilgisayar fatura biraz yükselse sorun olmaz

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

bu gereksiz şeye 2.elde kaç tl verdin?

Gereksiz şey sayesinde pc çalışıyor abi. Bende ekran kartına uygun power yoktu. 
ekran kartını aldığım adam verdi. İkisini 1500 tl verdim. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

ekran kartını aldığım adam verdi. İkisini 1500 tl verdim. 

yolda mı bulmuş bunları? bedava olsa hediye deriz de.... furmark programı bu kart için ne diyor merak ettim

Ali Darbaz yazdı:

Bende ekran kartına uygun power yoktu. 

1650 ile 8 ekran kartı bağalabilirsin artık

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

yolda mı bulmuş bunları? bedava olsa hediye deriz de.... furmark programı bu kart için ne diyor merak ettim

1650 ile 8 ekran kartı bağalabilirsin artık

Abi valla ileriye dönük aldım. anakart işlemci ram artık bir dehaki maaş promosyonunda alacam. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rakama bakınca, umarım mallar satanındı , dükkan falan mı? yoksa metrobüs durağında mı buluşuldu

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...