İçeriğe Yönlendir

Elantra 1.6 CRDI 2016-17

Doğukan Özdemir

Recommended Posts

Doğukan Özdemir

Arkdaşalar almayı planlıyorum,tavsiye edermisiniz .İlk arabam Elantraydı(2004) Hala peşinde geziyorum..Binenler,bilenler yazarsa sevinirim

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Kronik bir sorununu duymadım. Hyundai teknik anlamda çok başarılı bir marka haline geldi.

Motor ve şanzıman uyumlu. Rakiplerine göre biraz fazla yaktığı söylense de, söyleyenlerin hepsi 136 PS' i hakkıyla kullananlar. Yine rakiplerine göre büyük geniş ve tasarımı farklı bir araç.

Türkiye' de pek tutulmadı. Zaten bu duruma pek şaşırmıyoruz.

Yedek parça ve servis ağı geniş. Yedek parça fiyatları nedenini bilmeden KİA' dan bir miktar ucuz.

DCT şanzımanı ıslak çift kavrama ve çift kavramalı şanzımanlar arasında en az sorun yaşatanı. 0-100 hızlanması 11 sn gibi ancak, ara hızlanmalarda çok başarılı bir araç.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Kronik sorunu yok , yakıt olarak fena değil benim araç ile bire bir aynı motoru kullanıyor , otomatik vitesli olanlarında da bir sorun duymadım gayet uyumlu çalışıyor .

sunroflu olan modellerde fitiller eskimiş ise ıslık sesi yapabiliyor 120 km yi geçince.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bu markayı kullananan arkadas akla ziyan bir güç ve atikliğe sahip diyordu.. O kadar güclü ki duramıyor demisti.. Ama hangi motor tipi oldugunu hatırlayamadım.. 

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Alpay Sumer yazdı:

Bu markayı kullananan arkadas akla ziyan bir güç ve atikliğe sahip diyordu.. O kadar güclü ki duramıyor demisti.. Ama hangi motor tipi oldugunu hatırlayamadım.. 

Lastik tabanı çok ince. O güce daha geniş tabanlı bi lastik gerek.

Önümde giderken lastiklerine bakıyorum da araca göre çok cılız görünüyor.

Ama araç güzel, iç dizaynı da hoşuma gidiyor. Almayı düşündüğüm araçlardan biriydi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...