İçeriğe Yönlendir

Ailenin Yeni Üyesi Mondeo

Murat Kırçal

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Hayırlı olsun. Neden 2.0 dizel almadınız.

Temiz ve 100k km altında bulmak biraz zor ama imkansız değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Murat Kırçal yazdı:

çok arıza veriyor diyorlar

Keşke Şahin ya da Doğan alsaydınız.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun , Allah kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Metin Uzunoğlu yazdı:

Hayırlı olsun güzel ve mantıklı seçim yapmışsınız. Milletin ağzı torba değilki büzesiniz. Ben ve  @Saygın Can Oğuz halen kullanıyoruz @Ahmet Türedi de vardı sattı asker bir üyemizde vardı eşinden dolayı sattı. 2019 temmuzdan beri yaşadığım bir arıza yok. Tedbir amaçlı ilk bakımı serviste yaptırın güncellemeleri yaptırın (bms modülü) sonrasın milleti boşverin keyfinize bakın .

0 km aldığım aracımla 8. seneye geldim. Daha yeni pek çok model var, üzerine koyup almayı düşünebilirim ama kesinlikle satmaya kıyılacak araç değil. Kendine bağlıyor insanı. Pek çok artısı var. Hem ekonomik olup hem de ruhu olan az sayıda araçtan bir tanesi olarak değerlendiriyorum. Konforu yüksek seviyede, en başta ailem değiştirmeye karşı çıkıyor. Geçenlerde şiddetli yağmurda arkadaşlarımla bindik, bu kadar yağmurda biz arabanın içinde duramıyoruz bu sessizlik nedir böyle dediler.

Tasarımı, boyutları ve kalitesi ile premium hissinde bir araç. Premiumdan kastım 5 veya E serileri. Zaten dinamik ön ızgara, çift cam vs. bu serilere has özellikler. Konuşanlar bunları hiç bilmezler. :yes:

Sürekli ağır trafikte şehiriçinde kullanılmıyorsa, park alanı sıkıntısı yoksa, dağ bayır yollara girilmiyorsa kesinlikle memnun eder. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Saygın Can Oğuz yazdı:

0 km aldığım aracımla 8. seneye geldim. Daha yeni pek çok model var, üzerine koyup almayı düşünebilirim ama kesinlikle satmaya kıyılacak araç değil. Kendine bağlıyor insanı. Pek çok artısı var. Hem ekonomik olup hem de ruhu olan az sayıda araçtan bir tanesi olarak değerlendiriyorum. Konforu yüksek seviyede, en başta ailem değiştirmeye karşı çıkıyor. Geçenlerde şiddetli yağmurda arkadaşlarımla bindik, bu kadar yağmurda biz arabanın içinde duramıyoruz bu sessizlik nedir böyle dediler.

Tasarımı, boyutları ve kalitesi ile premium hissinde bir araç. Premiumdan kastım 5 veya E serileri. Zaten dinamik ön ızgara, çift cam vs. bu serilere has özellikler. Konuşanlar bunları hiç bilmezler. :yes:

Sürekli ağır trafikte şehiriçinde kullanılmıyorsa, park alanı sıkıntısı yoksa, dağ bayır yollara girilmiyorsa kesinlikle memnun eder. 

Saygın bey selamlar, valla maşallah ben sizinde satmış olabileceğiniz düşünmüştüm ama hala biniyor olmanız gerçekten müthiş.Bende bazen iç geçirmiyor değilim ama artık otomatik vitese iyice alıştım bende sanırım bundan sonra manuel araç alamıyacağım.Benzinliside malum biraz fazla tüketiyor. Keyifli sürüşler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Ahmet Türedi yazdı:

Saygın bey selamlar, valla maşallah ben sizinde satmış olabileceğiniz düşünmüştüm ama hala biniyor olmanız gerçekten müthiş.Bende bazen iç geçirmiyor değilim ama artık otomatik vitese iyice alıştım bende sanırım bundan sonra manuel araç alamıyacağım.Benzinliside malum biraz fazla tüketiyor. Keyifli sürüşler.

Selamlar Ahmet bey, normalde ortalama 5 senede bir değiştirirdim ama bunda devam ediyoruz bakalım. Özellikleri de açtırmadım, ilk alındığı günkü gibi :melek: 

Otomatiğe alışınca manuel zor gelebilir bizde 2 araç da manuel. Pek şimdilik ihtiyaç duymadık. Siz belki 2.0 falan denk gelirse düşünebilirsiniz. :flowers:

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Saygın Can Oğuz yazdı:

Selamlar Ahmet bey, normalde ortalama 5 senede bir değiştirirdim ama bunda devam ediyoruz bakalım. Özellikleri de açtırmadım, ilk alındığı günkü gibi :melek: 

Otomatiğe alışınca manuel zor gelebilir bizde 2 araç da manuel. Pek şimdilik ihtiyaç duymadık. Siz belki 2.0 falan denk gelirse düşünebilirsiniz. :flowers:

Benim gönlüm 5008 de bakalım nasip, eksikleri bitirip arabaya sıra getiremiyorum :) Eskiden araba değişmek çok kolaydı, artık elli kere düşünür olduk malesef :( 

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Hayırlı olsun. Neden 2.0 dizel almadınız.

Bir akşamda karar kıldık. :D  cuma akşamı ilanda bulduk , cumartesi sabah 8 de zonguldakta olduk ve aldık. Hızlı oldu sorma fırsatımız olmadı. Aracın albenisi vardı.

Tamer Topaç yazdı:

Keşke Şahin ya da Doğan alsaydınız.

Zamanında oda vardı. :D iyi tanır doğan bizi.

Metin Uzunoğlu yazdı:

Temiz ve 100k km altında bulmak biraz zor ama imkansız değil.

Bizim birader 1 saatin içinde bulmuş hiç bakmadık, 2.0 lere direkt yola çıktık. Allah inşallah kazasız belasız kullanmayı nasip eder.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Hayırlı olsun arabanız.Ben de 4 yıldır 2012 Mk4 1.6 dizel Mondeo kullanıyorum.96 binde aldım forumdan @Metin Uzunoğlu abiden.Çok bakımlı bir araçtı.Şu an 140bin km olduk, yaklaşık 45bin km hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana, normalde sedan araba sevmem ama cidden sürüşü insanı kendine bağlayan bir araba diyebilirim.Mk5'in ise daha konforlu ve bir üst sınıfa göz kırpan bir model olduğu söyleniyor hep. Bu aralar bir ayrılık olabilir ev niyetiyle ama satmadan halletmeye çalışıcam inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Ağzı olan konuşuyo derlerya aynen öyle oluyo soracaksın mondeoyla giderken kaç kere yolda kaldın diye 

Ben vectrayı alırken de bana aynısını söylediler arızası bitmez dersi bitmez başa bela dediler 

Eski araba illaki masrafı oluyor ama 3 yıldır bir kere bile yolda bırakmadı 

Almışsın Allah kazasız belasız gezmeler nasip inşallah 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...