İçeriğe Yönlendir

Focus 2.5 Ön Far

Kaan Buğrahan

Recommended Posts

Kaan Buğrahan

Merhabalar. Beyaz zemin, sararmış ön farlarım var. Daha önceden birkaç defa temizlik vs yapıldı, kılcak çizik ve minik çatlaklarda mevcut. Değiştirmek istiyorum siyah zemin olarak, sıfır olarak TYC adlı bir markanın var taiwan malı (1500 TL adet), iyi mi bilmiyorum. Önerir misiniz yoksa orijinal temiz çıkma mı bakmak sağlıklı olur ?

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)

çıkma titanium far da büyük ihtimalle temizlenmiş veya bir müddet güneş görmüş olacak ama. bunu da hesap etmek lazım, en genci 10+ yaşında sonuçta bu araçların.

zamanında focus 2'ye bir takım depo marka siyah zemin far almıştım, aydınlatması, çizgisi fena değildi ama araba birkaç ay sonra perte çıkmıştı. şu an gündelik bindiğim clio 2'de bir far -krom, mercekli- depo marka, kaç yıldır sararma vs yok -22 yıllık- orijinal valeo sararırken. 

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Bence tyc yerine depo marka bakın. Tyc kullanmıştım daha önce depoya göre ışık verimi kesme çizgileri iyi değildi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Umut Taşlı yazdı:

en genci 10+ yaşında sonuçta bu araçların

Benim aracın iki far da değişti kaza sonrası, 5 yaşında maşallahı var. Öylesi çıkma zor denk gelir tabi.

Orijinalden şaşmayın derim sıfır alacaksanız, kesilme çizgisi ve aydınlatması güzel focus 2,5 larin.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Far camı bulabilirseniz aliexpresste veya sahibinden de sıfır bence daha etkili olur.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Kaan Buğrahan
Metin Akbal yazdı:

Far camı bulabilirseniz aliexpresste veya sahibinden de sıfır bence daha etkili olur.

Hocam far camı mantıklı fakat iç parçaları da hafif sararmış diyebilirim, o yüzden komple değişmek mantıklı geliyor. Aslında çıkma, bakımı yapılmış orijinal bulup üzerine stek ppf yaptırsam kurtarır mı diye düşünmüyor değilim. Depo marka bulamadım, genelde tyc var ama soru işareti kafamda.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...