İçeriğe Yönlendir

Ford Focus III Trend X - Kısa Led Ampul

Alperen Dede

Recommended Posts

Alperen Dede

Merhaba, 

2012 Ford Focus III Trend X aracın kısa ampüllerine led ampül takmak istiyorum ama daha önce alıp taktığımda arıza lambası yaktı ve aracı çalıştırınca ampüller sönüyordu.

Onun öncesinde bir aksesuarcıda Led ampül taktırmıştım ordada aynı sorun yaşanmıştı direnç ile çözmüşlerdi aracı çalıştırınca sönmüyordu fakat arıza lambası yakıyordu.

Şuanda halojen ampülleri var üzerinde.

Aşağıdaki üründen almayı düşünüyorum bu araçta kullanan oldu ise bilgilendirebilir mi ? Arıza lambası yaktı ise veya çalıştırınca sönme durumu oldu ise.

https://www.trendyol.com/philips/h7-led-xenon-ampul-seti-ultinon-essential-led-6500k-p-71582849

1313183759_FOCUSLED.PNG.14e5f2e14ac6eb98877fa8b04a05d784.PNG

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arıza lambası yine yakar. Direnç tek çözüm lakin merceksiz bu lambaların kullanılması performans olarak tatmin etmeyecektir.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)

balas sız led ler ford larda arıza lambası yakıyor , ampule gelince Inwells X-Treme Plus veya Photon Ultimate LED Xenon 3 Plus tercih edin link teki ampullerden daha iyi performans verirler ve bunlar balas lı

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Ünal

merhaba,

benim aracımda 2013 titanium. kısa farlarım inwells xtreme mavi kutulu olanlardan. kısa far hata kodu ve far sönmesi sorunu için elm327 kablosu  ve focCcus programı ile basitçe çözüm buldum. internette açıklamalar mevcut bu durum için. forscan programı ile de halledilebilir. led alırken dikkat etmeniz gereken csp led olmasıdır. piyasa da ucuz diye cob led daha çoğunlukta. farlarınız mercekli değil ise cob led olduğu zaman ışık odaklanmaz çok dağılır hem siz aydınlatmadan memnun kalmazsınız hemde karşıdakiler çok rahatsız olur. csp led olduğunda ise halojen ampuller gibi odak noktalarını düz bir duvar da görebilirsiniz. aydınlatmadan da bir o kadar memnun kalırsınız. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Oğuz Aköz
Ali Ünal yazdı:

merhaba,

benim aracımda 2013 titanium. kısa farlarım inwells xtreme mavi kutulu olanlardan. kısa far hata kodu ve far sönmesi sorunu için elm327 kablosu  ve focCcus programı ile basitçe çözüm buldum. internette açıklamalar mevcut bu durum için. forscan programı ile de halledilebilir. led alırken dikkat etmeniz gereken csp led olmasıdır. piyasa da ucuz diye cob led daha çoğunlukta. farlarınız mercekli değil ise cob led olduğu zaman ışık odaklanmaz çok dağılır hem siz aydınlatmadan memnun kalmazsınız hemde karşıdakiler çok rahatsız olur. csp led olduğunda ise halojen ampuller gibi odak noktalarını düz bir duvar da görebilirsiniz. aydınlatmadan da bir o kadar memnun kalırsınız. 

merhaba sorununuzu nasıl çözdünüz acaba? yani bende focccus programını kullanıyorum hangi ayarı yapmak gerekiyor? photone millestone h7 aldım ama kullanamıyorum 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...