İçeriğe Yönlendir

Mercedes W124 E200 GaraBela

Talha Bilgi

Recommended Posts

Doğan Arşiray

bunların kendine has bir alıcı satıcı kitlesi var sanırım. satılmayan bir 123 görmedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Doğan Arşiray yazdı:

bunların kendine has bir alıcı satıcı kitlesi var sanırım. satılmayan bir 123 görmedim.

Abi ben w123'ümü ilana bile koyamadım.. ne hayallerim vardı güzel güzel foto çekecektim.. yükleyecektim ;). Arabayı az çok bilen bir yedek parçacı denizliden geldi aldı gitti... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

mesela tuz gibi, zamanında altından değerli idi, şimdi her markette en ucuz ürünlerden birisi. insanlık farklı dönemlerde farklı malların değerini belirler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Eski mersolarsa en çok heves ettiğim w116 kasadır. Muhtemelen yürütme maliyeti de diğerlerine oranla fazladır. Ama niyeyse çok hoşuma gidiyor bu kasa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
(düzenlendi)
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Eski mersolarsa en çok heves ettiğim w116 kasadır. Muhtemelen yürütme maliyeti de diğerlerine oranla fazladır. Ama niyeyse çok hoşuma gidiyor bu kasa.

yürütme maliyeti fazla olduğu gibi dilinden anlayan ve parça bulunabilirliği de ne yazıkki sıkıntılı Fatih bey. Ama biz Konya'dayız sıkıntı yok :dance5:

tarihinde Talha Bilgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Doğan Arşiray yazdı:

Ondan mı az ilan aslında kovalanabilir olanları ara ara düşüyor.  Karbüratörlü olanları nasıl acaba  gönül 280E istiyor da LPG ile dertsiz binicek bişi olması lazım 

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Ondan mı az ilan aslında kovalanabilir olanları ara ara düşüyor.  Karbüratörlü olanları nasıl acaba  gönül 280E istiyor da LPG ile dertsiz binicek bişi olması lazım 

Facebook grupları var, mercedesler daha çok o gruplarda döner... Eski m102 seri aslında sağlam bir yapısı var ama lpg uyum daha sıkıntılı ve performans düşük. lpg takılmayacak ise her seri iş görür

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Turuncu ya bakabilirim cumartesi bı. Gaza getirdiniz :P

Düz 200 motor kodu ne 102 200E ler değil mi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Turuncu ya bakabilirim cumartesi bı. Gaza getirdiniz :P

Düz 200 motor kodu ne 102 200E ler değil mi

içi fena yıkık gibi geldi bana, döşemeciler kurban keser bunu görse

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ölmeyen motor, marşa basma tekniğini bilmeyen çalamaz da

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Çağlar Bayur yazdı:

bi tık yakıyor sadece :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

buna bir transit turbosu, 2 diş te pompa ayarı pek yakışır

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Çağlar Bayur yazdı:

buna bir transit turbosu, 2 diş te pompa ayarı pek yakışır

bizim çocukların kaldracağı iş değil

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

hırsızmı çalıştıramicak haha :D 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

hırsızmı çalıştıramicak haha :D 

sahibi bile 10 dak harcar

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

sahibi bile 10 dak harcar

yeni moda adamlar kurtarıcı ile geziyor begendiklerini 2 dk durup yükleyiveriyor devam ediyor :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

yeni moda adamlar kurtarıcı

önce bi de çekici araklamak lazım uzun iş

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Talha Bilgi

Kaşıntı tuttu merconun bakımlarını yeniledim. C4'ün ağustosdaki yıllık bakımlarıyla çakışmasın dedim. 

Petronas 10w40 MB 229.1 onaylı yağ, bosch yağ filtresi, wunder hava filtresi aldım gittim ama akabinde extra bremi buji kablosu, bosch super buji, bosch benzin pompası, hengst benzin filtresi değiştirerek günü tamamladık :mamba:

bhst1kk.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Talha Bilgi

W124'e yazılım işide tamam :p Gizli özelliklerini açtım. Seyir halindeyken tesla gibi pes 21 oynayacağım :king:

idersru.JPG

• Beğen 6
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...