İçeriğe Yönlendir

Peugeot 307 için angel eye yaptırmak istiyorum

Emre Gül1679652569

Recommended Posts

Emre Gül1679652569

Arkdaşlar bi türlü angel eye farları olan 307 göremedim yapılmıyormu yoksa istek azmı elinde 307 angel eye resimleri olan forma bırakırsa sevinirim fiyat olarak bilginize ihtiyacım var tşk ederim :oghk:

post-278-1149359471_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

FK'nın angelli farları vardı, fiyatlarını bilmiyorum, tuning dergilerinde telefonları oluyor ....

Yorum bağlantısı
Emre Gül1679652569

arkadaşlar please dedik yaw bi cevap verin. 307 ye göre angel eye yaptıracam varmı resminiiiiiiiiiiz, arkadaşlar bulamıyorum bi tlf bi resim bşy yapın. :lol::D:rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

angel değilde tuning dükkanlarında satılan baya yyagın olan Fish Eye war.. onları yaptırabilirsin..

sadece farını açtırcak ve geriye iyi kapatıcaak birini bulman önemli yada kendin yapıcaksın..

fish eye ları direkt farın içine yapıştırıp parklara bağlatıyorsun(bu noktada teknik bilgim gene yok sadece yapılmış hallerini gördüm,kendim bu işe girişmedim henüz daha xenon alamadık bide farları açtırıp fish eye yapcak ne para ne zmn var :lol: , şaka biyana teorik te dediğim gibi Fish eye lara bak istersen)

kadiköy de vişne sokaktaki dükkanlardan birinde vardı bunlar..hatta diğerlerindede olabilirde şimdi hangisiydi hatırlamıyorum sadece..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...