İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta 5 (2002-2008) Led'li uygulamalar

Murat Atagenç

Recommended Posts

Barış Günay
Bunlara izolasyon lazım.

tabi ki lazım

Arkaları silikonlu gibi duruyor.

arkaları komple beyaz silikon ile doldurdum iyice bastırdım plaketin üzerindeki boşluklardan dışarı fışkırcak kadar,

dolayısıyla kısa vadede bişi olacağını sanmıyorum

Yorum bağlantısı
Barış Günay
Plaketi mat siyaha boya.. :)

ebay dan yeni 17000 mcdlik led siparişi vercem onları takarken herseyi boyucam bu model test amaçlıydı (:

Yorum bağlantısı
Barış Günay

çakma sis farı yaparken bi kaç tane led artmıştı.

onlarla da plaka ışıklarını beyaz yaptım,ön taraf tamamen beyazken arabanın arkası sarı sarı hiç güzel durmuyodu

ampulun boyu kadar delikli pertinaksdan kestim,4 tane ledi seri bağladım direnç koymadan direk bağladım daha doğrusu sıkıştırdım

dsc05119fg6.th.jpg

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Şyi düşünmüşsün.. güzelce de gizlemişsin.. güle güle kullan....

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Güzel olmuş... Eline sağlıkDikkat bulaşıcıdır... :)

Yorum bağlantısı
Ilk Er

parklardan aldiginiz hatti tavana nasil tasidiginiz? Tavan dosemesi ve sigortaliga yakin olan direk in plastik kaplamasini mi soktunuz? Sanki tavan lambasi modifikasyonu isin kolay kismi gibi geliyor bana. O hatti tavana tasimak daha zormus gibi. :)

Yorum bağlantısı
Barış Günay

anahatarın ordan SOL direkten yukarı doğru kaplama altından taşıdım. esas orası çok kolay oldu.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Güle güle kullan Barış. Bende düşünüyorum bi submarine.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kasapoğlu

gerçekten kolay bir modifiye olduğu için kesinlikle herkesin yapmasını tavsiye ediyorum. şu anki aracımda standarttan 2 adet submarine light var. gerçekten gece araç içinde oluşturduğu hava mükemmel. hiçbir şekilde yandığını farketmiyorsunuz ama araç içinde konsolda falan nereye baksanız rahat görebiliyorsunuz karanlık gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
gerçekten kolay bir modifiye olduğu için kesinlikle herkesin yapmasını tavsiye ediyorum.

Bunun güzelliğini kullanan bilir.. :D

Yorum bağlantısı
Barış Günay

dün gece ilk kez gerçek anlamda test ettim çok iyi oluyo ya...

dsc05363vr8.th.jpg

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Özhan Çarklı

Ben yeni keşfettim burayı , kafamı taşlara vuruyorum şimdi :) benimde 2006 1.4 TDCI fiestam var ellerinize sağlık harika ilham veriyorsunuz. Devamını bekliyorum hevesle :p

Yorum bağlantısı
Özhan Çarklı

Bence de biraz garip kaçar farlarla birlikte olması daha uygun olur bide aracın rengine göre far zemin rengi seçmelisin siyah yada gümüş ???

Yorum bağlantısı
Özhan Çarklı

Peki burda gördüğümüz modifiyeleri yapan bir yer varmı ? Şstanbul Avrupa yakasında ??? Bide kaça malolur...

Yorum bağlantısı
Emre Demirbaş
Peki burda gördüğümüz modifiyeleri yapan bir yer varmı ? Şstanbul Avrupa yakasında ??? Bide kaça malolur...

var,

sen kendin oturup güzelce yapıyorsun

epey de ucuza mal oluyor :D

özyürek, ser41 ve voltrondan yardım istiyorsun ve onların da teknik desteği ile güzelce yapıyorsun...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
var,

sen kendin oturup güzelce yapıyorsun

epey de ucuza mal oluyor :)

özyürek, ser41 ve voltrondan yardım istiyorsun ve onların da teknik desteği ile güzelce yapıyorsun...

Selçuk ve Ben, yüzkarasıyız... :p

Pirimiz Servet.. :)

Yorum bağlantısı
Misafir
Selçuk ve Ben, yüzkarasıyız... :)

Pirimiz Servet.. :)

Mehmet abi beni şımartma.Şki sene önce yazdıklarıma bakıyomda...Ne kadar kara cahilmişim diyorum.Ne biliyorsam burada;sizlerde gördüm.

Tekrar güldüğünü görmek beni ziyadesiyle mutlu etti,her ne kadar için yansada...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...