İçeriğe Yönlendir

Sinyali yeter :)

Misafir

Recommended Posts

Ne yaparsan yap.. 3 vakte kadar patlayacak bunlar. :D

İletini beğenen ve senin,

:fiuw: :fiuw: :biggrin::lol:

ayrıca seninde, kafanıza led düşsün :biggrin:

Yorum bağlantısı
Muhammed Andı

Öyleyse tercih hakkımı kullanıyorum, ledler cree olsun. Acısını azıcık hafifletir belki. :p:D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yanıyor mu hala.. ?

Yorum bağlantısı
Turgut Oturmaz

Cree Led demeyin bana. Cree R2'li, mercekli, değişken odaklı bir fenerim var. Havada ışın kılıcı oluşturuyor. :fiuw: Bunu aracın sinyallerine taksak, milleti kör eder. :D

Yorum bağlantısı
Oktay Toker

Cree Led demeyin bana. Cree R2'li, mercekli, değişken odaklı bir fenerim var. Havada ışın kılıcı oluşturuyor. :fiuw: Bunu aracın sinyallerine taksak, milleti kör eder. :D

Aman deyim :biggrin::lol:

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Turgut a 85122+ yetmiyor artık :dance2: sen en iyisi şu gökyüzü tarayıcılarından tak,o da yetmezse Servet abide uçak farı vardı onu al kullan :lol: ne bileyim aklıma gelenler şimdilik bunlar... :biggrin:

Yorum bağlantısı

Öyleyse tercih hakkımı kullanıyorum, ledler cree olsun. Acısını azıcık hafifletir belki. :p:D

Çan çinler ne güne duruyor :D

Keşke led ihtiyacım var bu aralar. :fiuw:

Sürücüde istersin şimdi :D

Yanıyor mu hala.. ?

O nasıl sual di şimdi ? 50.000 saat ömürlü yaptım ben :p

Turgut a 85122+ yetmiyor artık :dance2: sen en iyisi şu gökyüzü tarayıcılarından tak,o da yetmezse Servet abide uçak farı vardı onu al kullan :lol: ne bileyim aklıma gelenler şimdilik bunlar... :biggrin:

Turgut'a vazla bulaşma. Halk arasında, mercekyuz deliriyus xenonus hastalığı olarak bilinen hastalığa yakalandı :secret:

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Turgut'a vazla bulaşma. Halk arasında, mercekyuz deliriyus xenonus hastalığı olarak bilinen hastalığa yakalandı :secret:

Abi teşhisi koymuşsun :bravo: bulaşıcı değildir umarım,sonra bize de bulaştırmasın :D

Yorum bağlantısı
Turgut Oturmaz

Şu anda yeni arayışlar içinde değilim. Sis+kısa+uzun 17.000 lm benim için şimdilik yeterli. :D

Bu derdime, bir derman var mıdır? :lol:

Yorum bağlantısı
Oktay Toker

97 model Toyota celicia sahibi en yüksek ışık şiddetini istiyorum demişti sisler ile 13.000 lümen 4 tane bi-xenon teklif etmiştim adam kabul etmişti ama sonra ne oldu ise sesi çıkmadı daha bekliyorum.Far yukarı açılan tipte h4 tü yoksa senin dediğin gibi yapılabilirdi.

Erkan'ada dedim gel çift mercek yapalım diye kandıramadım ama eski tasına ilerde kendim yapmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Musa Can Koca

97 model Toyota celicia sahibi en yüksek ışık şiddetini istiyorum demişti sisler ile 13.000 lümen 4 tane bi-xenon teklif etmiştim adam kabul etmişti ama sonra ne oldu ise sesi çıkmadı daha bekliyorum.Far yukarı açılan tipte h4 tü yoksa senin dediğin gibi yapılabilirdi.

Erkan'ada dedim gel çift mercek yapalım diye kandıramadım ama eski tasına ilerde kendim yapmayı düşünüyorum.

Bizi kör etmeyinde :bomb:

Yorum bağlantısı
Çağrı Sucu

aralarda yazıldıysa gözden kaçırdım sanırım, bmw ledleri nasıl led abi modeli felan bellimi, piyasada bulunur mu? ilgimi çekti mutlaka lazım olur birgün :)

elinize sağlık güzel uygulama, güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

aralarda yazıldıysa gözden kaçırdım sanırım, bmw ledleri nasıl led abi modeli felan bellimi, piyasada bulunur mu? ilgimi çekti mutlaka lazım olur birgün :)

Cree led son derece kaliteli ve pahalı...

post-4834-0-86860000-1335906175.jpg

Yorum bağlantısı

Mahmut fotoları koymuş, MC-E serisini andırıyor. Tam kodunu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Çağrı Sucu

ısı yaymıyormuş sanırım, power led'e iyi bir alternatif olmalı o zaman. bilgiler için teşekkür ederim, ben araştırıyım şu ledleri :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...