İçeriğe Yönlendir

Gündüz farı rölesi, follow me home

Semih Tunca

Recommended Posts

Fatih Özbaş1679652583

güzel ürün fakat tamamen sönmek yerine çıkışı 9V falan yapıp da yarım yakarak devam etse de olur...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kesinlikle Elo bizi gözetliyor :)

Olsun, düşündüğümüz bir şeyi bir yapanın olması çok güzel :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Samet Daş
(düzenlendi)

bu röle parkları, sadece ön parklar, halojen uzunlar (dimli) ve gündüz ledlerini yakar mı aynı anda? park stopları yakmadan :unsure2:

hani şu pahalı arabalarda ki gibi

tarihinde Samet Daş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
güzel ürün fakat tamamen sönmek yerine çıkışı 9V falan yapıp da yarım yakarak devam etse de olur...

Bu özellik eğer park lamban ayrı değilse olabilir. Yani hem park yansın hem de gündüz farın kısık yansın olamıyor.

Normalde park lambası veya kısa far yandığında gündüz farı sönmek zorunda. Yasal kurallar böyle istiyor.

Elo ışık delilerini bir dertten daha kurtarmış , güzel ve kullanışlı bir ürün. Kullanım kılavuzunda yasal olarak nasıl bağlanması gerektiği de yazarsa yanlış uygulamaların önüne geçilmiş olur.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Arkın Kaplan

Elo internet sitesi çok güzel. Arada bakıp ne var ne yok inceliyorum. Ben hobi olarak uğraştığım için incele yapıyorum güzel fikir veriyor .

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Taner Yorulmaz
(düzenlendi)

Merhabalar site içi arama yaptım fakat bundan başka bulamadım. Konuyu hortlatmış olucam.

Gündüz ledinin enerjisini parklardan alıp 12V ta çalışırken araya shrack tipi12V 16A röle atıp kısaları yaktığımda gündüz ledine harici step down kartı koyarak 9V ta kısık yanmasını sağlayabilir miyim?

Kısaca Shrack 12V 16A röle işimi görüp yeterli olur mu?

tarihinde Taner Yorulmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...