İçeriğe Yönlendir

Katlanır Aynalara power Led Uygulaması

Arıtay Poyraz

Recommended Posts

Arıtay Poyraz
(düzenlendi)

Çinden sipariş ettiğim 3w power ledim geldi ve yan aynalara uyguladım..

uygulama fotoğrafları

post-6283-0-73537300-1359583035_thumb.jp

post-6283-0-65837900-1359583121_thumb.jp

post-6283-0-91051100-1359583322_thumb.jp

Video görüntüsü..

Video 2

tarihinde Arıtay Poyraz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

güle güle kullanın, benim de aklımda benzer bir uygulama var aynalar için.

Yorum bağlantısı
Arıtay Poyraz

güle güle kullanın, benim de aklımda benzer bir uygulama var aynalar için.

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Ali Ulvi KESKIN

bende caddy me yapmayi dusunuyorum ama siz nasil yaptiniz aractan kapi ya kabloyu kolay gecirebildiniz mi ?cunku genelde soketli oluyor kapi ile araba arasinda ki baglanti ben oradan nasil gecirecegim diye dusunuyorum sizde nasil oldu acaba?

Yorum bağlantısı
Arıtay Poyraz

bende caddy me yapmayi dusunuyorum ama siz nasil yaptiniz aractan kapi ya kabloyu kolay gecirebildiniz mi ?cunku genelde soketli oluyor kapi ile araba arasinda ki baglanti ben oradan nasil gecirecegim diye dusunuyorum sizde nasil oldu acaba?

Benim yan aynalar katlanır olduğundan enerjiyi zaten hazırda olan aynalardan aldım.yani aracı açtığımızda aynaları açan enerji pwer ledide yakıyor.Bu işlemden sonra arca bindiniz ve aracı çalıştırdınız yada içinde beklediniz farketmiyor.. takribi 15-25 sn. sonra ledler kendiliğinden kapanıyor..(Bu işlemi sigorta kutusundan bi röle yapıyor çünkü bu sesi duyuyorum).aynı şekilde aracı kilitlediğinizde zaten yanmayacağına göre sorun da yok.Kısaca aracı kumandadan aç yan aynalarla ledlerde yansın aracı kapat yan aynalarla ledlerde kapansın..Eğer yan aynalarımda katlanma özelliği olmasaydı tabi sizin bahsettiğiniz yöntemle kablo çekecektim.zaten daha önceki çalışmalarımda (kapı altı logo aydınlatma vs.) bu işlem için kapı menteşesinin altında bulunun tesisat hortumunun içinden kılavuz yardımı ile kablo geçirmiştim ve inanın zor bir işti.Sizin yapmanız gereken ledlerin hangi durumda yanmasını istiyosanız o tetikten enerji alıp bahsettiğim tesisatın geçtiği hortumun içinden ilgili enerji kablolarını (+ -) geçirmek.Ama denemekte fayda var ve şimdi bahsedeceğim şu yöntemide uygulayabilirsiniz.Kumanda ile aracı açtığımızda ön kapı kilitlerine komut geliyor (+ -) tespitini yapıp belkide hiç teee bahsedilen yerlerden enerji çekme zahmetine katlanmayıp kapı döşemesini söküp kapı kilit mekanizmasına gelen enerjileride değerlendirebilirsiniz.Kolay gelsin..

Yorum bağlantısı
Ali Ulvi KESKIN

anladim. cok tesekkur ederim. haklisiniz kapi icini sokup bi denemek lazim belki yeterli sure elektrik olabilir ledleri yakmak icin o zaman hic ugrasmamis olurum. obur turlu kablolari gecirecegim tavan ayditlatmasina ulastirmak icin bayagi zahmetli is.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Fatih Özbaş1679652583

bu led benimkinin aynısıymış. arkadaşta da dışarı taşmış biraz haliyle fakat engel oluşturmuyor. @Barış Soğancı: içinde punch yok kendimiz matgapla deldik biz.

Yorum bağlantısı
Arıtay Poyraz
Teşekkürler..

İçinden kesinlikle punch çıkıyor sıkıntı etmeyin...En azından benim kutu içeriğinde vardı..

pardon bu led için montaj pançı da var mıydı? yanında... teşekkürler...

İçinden kesinlikle punch çıkıyor sıkıntı etmeyin...En azından benim kutu içeriğinde vardı..

Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut
vay adiler bana koymamışlar... :) siz kaça aldıınız?

Kardeşim herhangi bir oto elektrikçiye git geri vites sensörlerinden de çıktığı için onlarda fazlasıyla vardır :good1:

Yorum bağlantısı
Arıtay Poyraz

vay adiler bana koymamışlar... :) siz kaça aldıınız?

koymamışlar derken :wacko: punch ı kastettiğinizi düşünüyorum benim aldığım fiyat ise oldukça uygundu..ya 2$ yada 3$ tam hatırlayamadım..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...