İçeriğe Yönlendir

Ford Mondeo III (2000-2007) Angel halkalı Bmw şapkalı Hella bi-xenon

Oktay Toker

Recommended Posts

Oktay Toker
(düzenlendi)

Hoş geldiniz.Teşekkür ederim.

Resim sitesi linkleri bu şekilde yüklüyor.Benlik çok fazla bir durum yok.Yani direkt resim burda görünsede tıklayınca link yönlendirmesini bütün seçeneklerinde bu şekilde uyguluyor. 

Büyük resimlerde sayfada alan kapladığı için sayfa açılışında mecburi gecikmeler yapıyor,ben genelde bunu göz önüne alıyorum.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Altun1679652699

Hoş geldiniz.Teşekkür ederim.

Resim sitesi linkleri bu şekilde yüklüyor.Benlik çok fazla bir durum yok.Yani direkt resim burda görünsede tıklayınca link yönlendirmesini bütün seçeneklerinde bu şekilde uyguluyor. 
Büyük resimlerde sayfada alan kapladığı için sayfa açılışında mecburi gecikmeler yapıyor,ben genelde bunu göz önüne alıyorum.

Yanlış anlamayın gerçekten yaptıklarınızı takdir ediyorum. Resim siteleri genellikle forumlara uygun ayrıca url veriyor diye biliyorum.

Çalışmalarınızı beğenerek takip etmeye devam edicem. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır. Saygılarımla
Yorum bağlantısı
Oktay Toker
(düzenlendi)

Yanlış anlaşılacak bir durum  yok.Dediğinizi biliyorum ve gerekçesinide önceki mesajda ilettiştim..Dediğim gibi sayfa açılışını etkilemeyecek bir linki uygun zamanlarda deneyeyim ona göre dikkat edeyim.Önceliğim kimsenin sayfa akışında sıkıntıya düşmeden erişmedir.Büyük resimlerden dolayı şikayetlerde oldu vaktide ve bu durum şu an bu  şekildede bunu çok rahat sağlanabiliyor,kendi eski telefondan aynen rahatça açılıyor çünki ve şimdilik ve bir süre dahah sanırım bu şekilde maalesef kusura bakmamanızı rica ediyorum.Aynı resimler alttaki imza kısmında verdiğim linklerde istediğiniz şekilde rahatça ulaşabileceğiniz boyutta yüklü ve resimleri oralardan kullanabilirsiniz.:)

Adsız.png

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...