İçeriğe Yönlendir

Osram LEDambient

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Osram'ın dekoratif iç aydınlatma ürünü 3 ayrı modül içeriyor. Basit kurulumu ve uzaktan kumandası ile 7 renk - 4 parlaklık seçeneği sunuyor. USB kablosu ile şarj edilebilen batarya ile çalışıyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
AHMET ONUR

Çok güzel gerçekten özellikle ip şeklinde olanlar,bmw ambient lighting havası verebilir...

Yorum bağlantısı
Oktay Toker

80 lerde daha fiberler şimdiki gibi kullanılmıyorken (belkide kullanılıyordu biz bilmiyorduk)hatırlarmısınız böyle tel tel yanlara dal gibi sarkmış rengarenk olabilen tabiki ampul ve renklendirme yapılarak gece aydınlatmaları vardı.Ben şahsen hayrandım yıllarca bu fiberleri sakladım bir gün kendim daha güzelini yaparmıyım diye ama şimdi yoklar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

80 lerde daha fiberler şimdiki gibi kullanılmıyorken (belkide kullanılıyordu biz bilmiyorduk)hatırlarmısınız böyle tel tel yanlara dal gibi sarkmış rengarenk olabilen tabiki ampul ve renklendirme yapılarak gece aydınlatmaları vardı.Ben şahsen hayrandım yıllarca bu fiberleri sakladım bir gün kendim daha güzelini yaparmıyım diye ama şimdi yoklar.

Hatırlıyorum abi hatta müzikli olanı vardı döne döne yanardı :biggrin: :lol:

12459.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven

Oktay abinin bahsettigi tel tel yanan renk değiştiren şeyi birkaç ay önce ebaydan getirttim.220 volt renk değiştiren gece lambası diye geçiyor ebayda.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Samet Kayış

o iplerden (tam ismini bilmiyorum malesef) nereden bulabilirim, osramın yaptığının aynısını yapmayı düşünüyorum çok hoş olmuş :)

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Cem Keskin

Oktay Bey merhabalar.

Hala fiberlere hayranlığınız ve merakınız varsa, size yaklaşık 1,5 mt uzunluğunda fiber optik kablo verebilirim. Belki projelerinizde işinize yarar.

Fakat kalınlığını hatırlayamıyorum. İsterseniz ona da bakar haber veririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Keskin

Mehmet Bey,

Oktay bey bu foruma yaptıkları ile çok güzel ve faydalı katkıda bulunan değerli üyelerden diye düşünüyorum.

Aynı teklif sizler için de geçerli bu arada. Yapılan çalışmalarda bizim de tuzumuz olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Oktay Toker

Fiber teklifine açığım.İç aydınlatma için testleri yapabilirim.

Passat iç aydınlatmasını yaparken arkadaşımız çinliden almış bu ip ışıklardan hoşuma gitmedi dersem yalan olmaz.Çalışma voltajı akımı her ne kadar oldukça küçük degerde olsada bu versiyona göre değişebiliyor sanırım sıkıntı olabilecek bir değer.130volt Ac voltaj ile çalışıyor.Sanırım bu Osram üründe bu mantıkla çalışıyor.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...