İçeriğe Yönlendir

Yeni Ford Mondeo Gölgede Bırakır…

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Selçuk Keleş

Herkesin gördüğünden fazlasını görmeye ne dersiniz? Hemen Yeni Mondeo'nun direksiyonuna geçin. Her koşulda üstün görüş sağlayan dinamik LED ön farlarıyla size yepyeni bir vizyon sunacak, bugüne kadar yaptığınız tüm yolculukları gölgede bırakacak.

http://www.youtube.com/watch?v=SVqj0mIfnCE

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Ön sinyalleri sequential yapmışlar çok hoş olmuş , sislerde halojenle devam edilmiş . Farları kim yaptı acaba en son Visteon la concept bir çalışma yapmışlardı ?

Yorum bağlantısı
Volkan Durmuş

Ön sinyalleri sequential yapmışlar çok hoş olmuş , sislerde halojenle devam edilmiş . Farları kim yaptı acaba en son Visteon la concept bir çalışma yapmışlardı ?

Farlar Valeo'nun 3-4 yıl önce tanıtdığı bi-led farlar olması lazım,aslında geçen yıldan beri kullanılıyor bize biraz geç geldi

Yorum bağlantısı
Selçuk Karabulut

kimin yaptığını boşver aklım gitti aklım bildiğin yapay zeka filmi gibi :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok: :shok:

Yorum bağlantısı
Oktay Toker
(düzenlendi)

Sinyal İnsignia için yaptığımın daha yavaşı olmuş.Audi tarzı olaymış daha iyi olurmuş.

Turatti yazan video daha detaylı olmuş.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
taner eviş

Bugün forumun ankara buluşması bitmiş derbi dolayısıyla da İstanbul a gitmiş bulunduk. Orada sahsuvaroglu Ford da bi forumdas abimiz vardı onun vasıtası ile 1.5 ecoboost kullanma şansımız oldu . Kasasına aşık olmuştum gidişi ve diğer özelliklerine de oldum nett.

Yorum bağlantısı
Oktay Toker
(düzenlendi)

Selçuk demo far seni cezbetti galiba.Cidden çok güzel olmuş.

Led farı bence mercek tarzında geliştirmeleri daha verimli gibi sanki.Taneli ledlerden daha iyi verim alınıyor diye düşünüyorum.Gerçi halojen ampule kıyasla çok fark yok ama ledin rengini günışığı kullanırlarsa dahada iyi olacaktır derim.Bu defa lümen sorunu çıkar ama giderilmeyecek sıkıntıda değildir sanırım.

Beyaz ile gunışığı arasında lümen farkı yüksek watt degerinde ciddi boyutta olabiliyor.

Farın çizgisi fx kadar net fark ettiniz mi?

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Akbulut

Oktay abi günışığı renk tonu soğuk beyaz renk kadar etkili ve çekici gelmiyor son kullanıcıya , üreticide bunun farkında ve hamleyi buna göre yapıyor . Ben led farlı bir araba alacak olsam ve böyle bir seçim yapmam gerekse tabi ki beyaz led seçerim ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Toker

Söylediklerin aynen geçerli. :good1:

Ben performans için cidden far ettirecek bir ışık boyutu olduğunu düşündüğüm için yazdım.

Yorum bağlantısı
Fatih Özbaş1679652583

güzel olmuş... demekki bundan sonra sequential sinyale muayenede sorun çıkaramayacaklar :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven

Sinyalleri ben yaptım.Begenmene sevindim :lol:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...