İçeriğe Yönlendir

Doblo Safeline vs Courier Delux

Hakan Örmeci

Recommended Posts

Hakan Örmeci
(düzenlendi)

Merhaba, ikinci el Doblo 1.6 multijet safeline mi, Courier 1.5 TDCI delux mü tercih etmeliyim? İkisi de 150.000 de İkisini de 2015 olarak düşünün lütfen. Hangisi daha konforludur?

tarihinde Hakan Örmeci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Courier donanım ne olacak?
Donanımdan bağımsız, doblo daha geniş, daha ferah araç. 1.6 olanın gidişi güzel. Ama neticede fiat. Courier'in fiattaki karşılığı fiorino. Haliyle ikisini kıyaslamak biraz adaletsiz olur. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Örmeci
Murat Sahın yazdı:

Courier donanım ne olacak?
Donanımdan bağımsız, doblo daha geniş, daha ferah araç. 1.6 olanın gidişi güzel. Ama neticede fiat. Courier'in fiattaki karşılığı fiorino. Haliyle ikisini kıyaslamak biraz adaletsiz olur. 

Courier delux paket hocam.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Doblo geniş araçtır.

Courier dar araç. 
Keza bagajlar içinde geçerlidir. 

Yorum bağlantısı
Yiğit Özdemir

Sanırım modeller tam olarak Tourneo Courier 1.5 TDCi Delux ve Doblo Combi 1.6 Multijet Safeline olarak geçiyor sahibinden.com'da

Model yılları ve kilometre şartları aynı olacak başka veri de olmayacak ve iki ürün arasındaki fiyat farklı da etkili olmayacaksa tercihim Doblo'dan yana olur. Courier'den daha geniş bir araç. Courier'i alıp aracın iç hacim olarak dar gelmesi durumunda bunu satıp yerine Doblo kovalamak ülkenin içinde bulunduğu ekonomik şartlarda maliyetli olur. Araç fiyatları borsa gibi olmuş böyle olunca bir kere niyetlenip biraz bol alalım seneyede giyer mantığı ile Doblo derim. Baktınız çok geniş ve ferah geldi. Satar fiorino ya da courier aranır. 

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Dobloyu çok kullandım iş için daha uygun daha geniş.En güzel tarafı 1,6 motor performansı gerçekten iyi.Dpf olayı beni sıkıyor birde Araç dururken bazen Gaza geç tepki veriyor.Courier bir kaç defa kullandım Dobloya göre daha dar ama bana daha sessiz kullanımı daha rahat geldi.Göğüslük ön cama doğru çok uzanıyor bunu sevmedim.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Genişlik istiyorsanız kesinlikle doblo,otomobil muadili courier daha seri ve küçük,tercih sizin doblo kango sınıfı araçların genişliği her ihtiyacı karşılar,

Yorum bağlantısı
Hakan Örmeci

Courier i eledim. 4 kişilikmiş orta minder fazla şişik. Journey olanlar fazla pahalı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...