İçeriğe Yönlendir

Focus Rolantide Şakırdama

Onur Demirci

Recommended Posts

Onur Demirci

Merhabalar 2017model 1.5 dizel otomatik focus aracim var her zaman olmamakla beraber ilk calistirdigim sirada bir şakirdama tak tak tak tak tak tak seklinde bir ses gelmekte bu ses yaklasik 1 dk sonra kesiliyor.Araci stop etip yeniden calistiyorum herhangi bir ses gelmiyor.Hava sicakligi 20 derece soguktan olmali diyecegim ama 20 derecede yapmamasi gerek..enjektor sesi olabilirmi yada benzer bi durumla karsilasan oldumu acaba yorumlarinizi rica ederim.

Yorum bağlantısı
Adem Kazıl

araba kaç binde volant sesi olabilirmi, dizel otomatiklerin genellikle 100 bin km civarında volantları bozuluyor ses yapar.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Köse

Eski focus aracim da benzer tak tak sesi geliyordu. Debriyaj değişiminde volant ta değişti. Ses kesildi. Ama hangisinin ses yaptığını anlayamadım 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Onur Demirci
Adem Kazıl yazdı:

araba kaç binde volant sesi olabilirmi, dizel otomatiklerin genellikle 100 bin km civarında volantları bozuluyor ses yapar.

Arac 78binde volant sanirim focuslarda kronik bir durum

Alpay Köse yazdı:

Eski focus aracim da benzer tak tak sesi geliyordu. Debriyaj değişiminde volant ta değişti. Ses kesildi. Ama hangisinin ses yaptığını anlayamadım 

Bu sesi hep yapmiyor neye yoracagimi bende bilemiyorum.Sesi videoya aldim ama sayfaya yukleyemeyi beceremedim:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...