İçeriğe Yönlendir

Yeni Mondeo' m...

İsa Acar

Recommended Posts

İsa Acar
(düzenlendi)

Herkese merhabalar :flowers:

Fluence 2016 model ve hatasızdı, ayrıca bayağı dolu bir araçtı ama ailemi güvende hissedemedim bir türlü. Captivadan sonra, özellikle yakıt ve bakım masrafları olarak değerlendirildiğinde, can suyu olmuştu ama ağırlığı yoktu işte. Kaşındım da diyebiliriz kısacası :crazy:

Mesajı görmedim ama TOGG çıktığı için sattığını söyleyen, mühendis bir beyden aldım :)  185bin km.' ye kadar yetkili servis bakımlı. Yanlış hatırlamıyorsam, 5 yıl kadar da Otokoç üzerinde gözüküyormuş araç, Mehmet abi söylemişti.

2.0 TDCI motor, otomatik vites, 2011 model, makyajlı kasa selective mondeo ama sunroof u yok :angry:

18" orijinal jantları üzerinde. 17" kışlık lastiklerin takılı  olduğu, yine beş kollu jantlar depoda.

Dün güzel bi temizledim, halıları bile tertemiz. Havuz paspasları çok güzel oturuyor, kaymıyor (çok gıcık oluyorum)

Aracı Isparta' dan aldım, her şey o kadar çabuk oldu ki, kimseyle irtibat kuramadım ama Mehmet abi aracılığı ile eksper konusunda yardımcı olundu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum :flowers:

Isparta-Denizli arası (rampa, neredeyse yok denecek kadar az) 173,3 km yolu, yol bilgisayarı 4,5 lt, pompa ölçümü (tabancayı düşük kademede, yavaş yavaş doldurttum, atınca bıraktırdım) 3,86 lt. ortalama tüketim ile tamamladım. Sürücü + 4 adet jant lastik ile yüklüydü araç. Arada bir hız denemesi yaptım ama genelde 110 km/h hız sabitleyici ile yol aldım. Ortalama hız 80 km/h olarak gözüküyordu.

Denizli merkezde 7,5 lt/100 km ortalama tüketim değerlerini gördüm. Şu an, şehir içi/dışı karışık,  yaklaşık 750 km mesafede gözüken ortalama tüketim 6,5 lt./100 km. Araç bugün eşimin emrine verildi :D

IMG_0933.jpeg

IMG_0935.jpeg

IMG_0936.jpeg

IMG_0937.jpeg

IMG_0938.jpeg

IMG_0940.jpeg

IMG_0932.jpeg

IMG_0978.jpeg

IMG_0944.jpeg

IMG_0947.jpeg

IMG_0978.jpeg

IMG_0979.jpeg

IMG_0976.jpeg

IMG_0977.jpeg

IMG_0980.jpeg

IMG_0949.jpeg

tarihinde İsa Acar tarafından düzenlendi
  • Beğen 44
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Maşallah  güzel araba, ben bu arabayı ilanlarda hiç görmedim yanılıyor muyum :S 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, daha iyileri hepimizin olsun :flowers:

Harun Kocaçalışkan yazdı:

Maşallah  güzel araba, ben bu arabayı ilanlarda hiç görmedim yanılıyor muyum :S 

Arama kriterlerinize takılmış olabilir mi? :unsure2:

mondi 1.jpg

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Tekrardan hayırlı olsun. Güzel, keyifli ve sağlıklı günleriniz olsun abi.

İlk fotoğrafta plaka olmasa katalog fotoğrafı diyecektim 🤩

Biraz bin bakalım sonra telrar görüşelim :fiuw:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Oğuzkan Erışık yazdı:

Teşekkür ediyorum Oğuzkan, darısı başına kardeşim :flowers:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Maşallah hem şık hem güzel. Derilere özel ilgi göstermeli :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Oğuzkan Erışık yazdı:

Aynen, foto çekmeyi bilmek gerek :)

Bende de vardı bir benzeri bir zamanlar :(

AJFCJaV6-YHyKqmlS5IK0cPvSuTcZ3Yxt1gV-83sRqQNW_psmOViA-P0npJQWov8pTMBqTYBD3nAm9msyFOqOZi_bkGzvuUOSwzPkabUHsIgswev5_fwkibEpmlRly15wGx_hSWJV6XZonRUuuV4Kr_hnyBK4GatYs-SoCpQTnrzHxodh9-3y8P7d85rNiG-8EWh0DTIWlSj8F3wFOgglwLfjs0xF5BJMAAX21yEiUm29mLucj7m7sSiepQSKHV9JE11UHzF2Gm-jAvw08OMOzoTuWczDx_z5d8vyI0xzwT4ksa4BgWVywstUsRlIZUKUzAJozG6Ii5nVdMoBll4BKezjEtaZTvuOiP7CtZI1ZyF666CpIrJbhLvmejrHodx8QyCf_jFE2ySfXkdg4jeY5sYcKHxbn62sL2_eOnvXl_Wn9Q4RudVJu8v2hFLC2W8FI0zS-BACdm2lz8oshly9drY3Fbnurohp1i4IoyMd-eRc7Mif5wEXHuVu98n4FBeeIdJHKGjAQ8Pn1egjj2JEOQt3U4UGSkfrNq0HZioVmkKVL-Jv58MlIWOP9UeHiu76efrv0eLzceOomt4HQhWk9FUIzqC8fUOYQuov1watUhVKI5iDjNP9YzwnNRgSdv8PPH8lnxNt2jlCk6hUSYJ63SxtjVIVpTZbMVFoEYv30ndPs6_RqBqN-eqYvqcMnuf12iKaVXJxSKLPpY8VW8b9FDXkNlCdUqKXnEzvt_hzLVdBAItcQEHSHzESKzfxKGCqhpeEFlMJFBU39Y8eZKTU528_kE3l85ek3ejOv1Goh44_dHt8np90NKYjEegYD7Amcya6B3grUT8PEeLRrJhmfg8JJonv4Xiu_qLD8eYXj9_qkCRD4uxjCpbeTrgE-cr1brZsIewnOb7SN1m7KAqSiKIoao=w1673-h941-s-no?authuser=0

Sağdaki yakışıklı da benimdi, soldaki buzdol.. balina ise bir arkadaşın :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Tolgahan Doğru yazdı:

Yakıtı çok iyiymiş hayırlı olsun 

Yakıt konusu çok düşündürdü beni, umarım hep böyle devam eder :flowers:

Murat Sürmeli yazdı:

Aynen, foto çekmeyi bilmek gerek :)

Bende de vardı bir benzeri bir zamanlar :(

AJFCJaV6-YHyKqmlS5IK0cPvSuTcZ3Yxt1gV-83sRqQNW_psmOViA-P0npJQWov8pTMBqTYBD3nAm9msyFOqOZi_bkGzvuUOSwzPkabUHsIgswev5_fwkibEpmlRly15wGx_hSWJV6XZonRUuuV4Kr_hnyBK4GatYs-SoCpQTnrzHxodh9-3y8P7d85rNiG-8EWh0DTIWlSj8F3wFOgglwLfjs0xF5BJMAAX21yEiUm29mLucj7m7sSiepQSKHV9JE11UHzF2Gm-jAvw08OMOzoTuWczDx_z5d8vyI0xzwT4ksa4BgWVywstUsRlIZUKUzAJozG6Ii5nVdMoBll4BKezjEtaZTvuOiP7CtZI1ZyF666CpIrJbhLvmejrHodx8QyCf_jFE2ySfXkdg4jeY5sYcKHxbn62sL2_eOnvXl_Wn9Q4RudVJu8v2hFLC2W8FI0zS-BACdm2lz8oshly9drY3Fbnurohp1i4IoyMd-eRc7Mif5wEXHuVu98n4FBeeIdJHKGjAQ8Pn1egjj2JEOQt3U4UGSkfrNq0HZioVmkKVL-Jv58MlIWOP9UeHiu76efrv0eLzceOomt4HQhWk9FUIzqC8fUOYQuov1watUhVKI5iDjNP9YzwnNRgSdv8PPH8lnxNt2jlCk6hUSYJ63SxtjVIVpTZbMVFoEYv30ndPs6_RqBqN-eqYvqcMnuf12iKaVXJxSKLPpY8VW8b9FDXkNlCdUqKXnEzvt_hzLVdBAItcQEHSHzESKzfxKGCqhpeEFlMJFBU39Y8eZKTU528_kE3l85ek3ejOv1Goh44_dHt8np90NKYjEegYD7Amcya6B3grUT8PEeLRrJhmfg8JJonv4Xiu_qLD8eYXj9_qkCRD4uxjCpbeTrgE-cr1brZsIewnOb7SN1m7KAqSiKIoao=w1673-h941-s-no?authuser=0

Sağdaki yakışıklı da benimdi, soldaki buzdol.. balina ise bir arkadaşın :D 

Sataşma var burada @Serkan Toker :D

Köksal Yılmaz yazdı:

Maşallah hem şık hem güzel. Derilere özel ilgi göstermeli :) 

Koltuklarda neredeyse hiç deformasyon yok, üzerime yük biniyor, iyi bakmam gerek benimde :unsure2:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Maşallah İsa abi:nazar:

Güzel günlerde kullan.

Çok güzel, hem rengi hem içi.

Ford sürüş zevki bambaşka. Hiç bir arabada bulamıyorum o hissiyatı :(

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Aydın Sert yazdı:

Maşallah İsa abi:nazar:

Güzel günlerde kullan.

Çok güzel, hem rengi hem içi.

Ford sürüş zevki bambaşka. Hiç bir arabada bulamıyorum o hissiyatı :(

Teşekkür ederim Aydın :flowers: Daha önce aynı kasa mondeom olmuştu, özlemişim açıkçası :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Maşallah çok güzelmiş. Kazasız belasız ve cazasız sürüşler dilerim. Esas sıkıntı bunu satınca başlayacak çok dikkatli olman lazım.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
Metin Uzunoğlu yazdı:

Maşallah çok güzelmiş. Kazasız belasız ve cazasız sürüşler dilerim. Esas sıkıntı bunu satınca başlayacak çok dikkatli olman lazım.

Teşekkür ediyorum Metin hocam :flowers: Ülkece ekonomimiz düzelsin de, biz de bundan aşağı düşmeyelim inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Hayırlı olsun süper maşallah. Süper maşallah temennisi ne ya ednan hocanın program gibi oldu :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

selektiv ve diğerleri :nazar: otoparka sığsa tek tercihim olurdu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

araba degil, yer ucagi mubarek :nazar:

guzel gunlerde, saglikla kullanilsin.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

:nazar: 140 ps Selective pek yoktur. İyi denk gelmiş. Çok aramış ancak, temiz bulamamıştım. Kazasız belasız kullanın.

Metin Uzunoğlu yazdı:

Esas sıkıntı bunu satınca başlayacak

Yine jip alacak Hocam :biggrin: ya da, 5 serisi falan. Başkası kesmiyor.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...