İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araç Pasta Cila

Cihan şimşek

Recommended Posts

Cihan şimşek

Herkese merhaba 7 yıl fiesta dan sonra bugün fiorino 1.4 eko lpg model sıfır aracı aldım. Aracı tanıtan kişiyle araca baktığımda birkaç yerinde beyaz tozlar vardı bazı yerlerindede macun gibiydi ben elimi atıp silmek istediğimde onlar pasta cila denildi. Araç içinde kaporta kısmının kesişim yerlerinde ve dışta cam ve kayar kapı kenarlarında pasta mevcut, bu işlem normal mi bayii her gelen sıfır araca pasta cila yaparmı birde araç kaportasında koruma kaplamalarıda yoktu şimdiden teşekkür ederim

638ADFBE-DCBE-41F2-B16B-DF32FDAF8DD7.jpeg

C5D54377-A86E-47BA-9F97-9E658F6FB3C3.jpeg

• Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bayiden mi aldınız? gerçek sıfır mı sıfır gibi mi? Ufak tefek çizik vuruk olup tamirli de olabilir. 

Yorum bağlantısı
Cihan şimşek

Evet Mehmet bey bayiden aldım sıfır km araç

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Boya ustasına veya ekspere göstermekte fayda var. Tamir olmuş olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Öncelikle hayırlı olsun.

Kontrol ettirmekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

sıfır hatasız bir araca bayi müşteri talebi haricinde pasta cila atmaz ücret dahilinde atar atsada, yani aracınızda bir onarım olma ihtimali yüksek gibi görünüyor, 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

İşte servisteki ustalık yoğurt sürer gibi sürmüş heryere makinada değmemiş zaten

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

macun tozu da olabilir cila kalıntısı da ikisi de benzer, bir boyacı parmaklarsa teşhis eder, araç tozlu bir yerde yatmışsa cila yapılabilir

bir tourneo almıştım muayenesi bile gelmişti cilası da yapıldı yatmıştı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan şimşek
Çağlar Bayur yazdı:

macun tozu da olabilir cila kalıntısı da ikisi de benzer, bir boyacı parmaklarsa teşhis eder, araç tozlu bir yerde yatmışsa cila yapılabilir

bir tourneo almıştım muayenesi bile gelmişti cilası da yapıldı yatmıştı

aracı tanıtım yapan kişi bunlar ne dediğimde pasta cila dedi, ilk defa sıfır araç aldığım için normal sanıyordum ama huylandım bu durumdan

Serkan Gülderen yazdı:

sıfır hatasız bir araca bayi müşteri talebi haricinde pasta cila atmaz ücret dahilinde atar atsada, yani aracınızda bir onarım olma ihtimali yüksek gibi görünüyor, 

hiçbirşey talep etmemiştim bayiye sorsam bir şekilde kılıfına uydururlar sadece çizik gidermek için yaptılarsa da bunu ekspertiz de bulamaz sanırım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...