İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam: Nissan Qhasqai 1.6 DCI Platinium

Cihat Küçükay

Recommended Posts

Cihat Küçükay
(düzenlendi)

Herkese merhaba 

Geçen hafta içinde aracımı karavan alacağım için satıp yeni araç araç aldım.

Araç 2014 model ama 2015 şubat trafik çıkışlı, ilk sahibinden, 67.000 küsur kmde çok güzel bir araç. Sunroof hariç full paket. 1.6 dizel otomatik vites. Hanımda kullansın diye tercih ettim ama büyük rahatlık. 

Bugün kamerayı taktım. Bagaj yerleştirdim. Ufaktan temizliğini yaptım. Yakında karavan çekmek için çekme demiri taktıracağım. Hayırlısı olsun inşallah. 

IMG_20230428_144505.jpg

IMG_20230428_144513.jpg

IMG_20230428_144520.jpg

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
  • Beğen 38
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hayırlı olsun abi kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Hayırlı olsun maşallah. Karavanla ilgili plan nedir, uğruna araba satılıp araba alınıyor? :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı olsun güle güle kullanın, karavan için @Sami Demirpaz üretim yapmaya başladı. Destek alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Maşallah.  
Qashqai iyidir.  Güle güle kullan Cihat. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun.Kazasız belasız güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Hayırlı olsun kardeşim fena yakışıklı maşallah 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
(düzenlendi)
Fikri Keleş yazdı:

hayırlı olsun

Çeki demiri suan yok mu

Şu anda yok. Taktıracağım en kısa zamanda.

Selçuk Bakış yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın, karavan için @Sami Demirpaz üretim yapmaya başladı. Destek alınabilir.

Çeki demiri montajı, TSE kontrolü gibi işler için destek isteyebilirim aslında. İşleyişi bilmiyorum çünkü.

Önder Özcan yazdı:

Hayırlı olsun maşallah. Karavanla ilgili plan nedir, uğruna araba satılıp araba alınıyor? :)

1. konu olabilecek deprem sonrası kafamızı sokacak bir yer olsun (hanımın fikri.).

2. konu artık 4 yetişkin olduğumuz için tatile gitmek hayal oldu. Oy yüzden karavan fikri cazip geldi. Daha önce denemiştik zaten. 4 kişilik bir karavan dün itibarı ile alındı. Pazar günkü fuarda sözleşme yapıldı. Teslimat Ağustosta olacak. 

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu
Cihat Küçükay yazdı:

Şu anda yok. Taktıracağım en kısa zamanda.

Çeki demiri montajı, TSE kontrolü gibi işler için destek isteyebilirim aslında. İşleyişi bilmiyorum çünkü.

1. konu olabilecek deprem sonrası kafamızı sokacak bir yer olsun (hanımın fikri.).

2. konu artık 4 yetişkin olduğumuz için tatile gitmek hayal oldu. Oy yüzden karavan fikri cazip geldi. Daha önce denemiştik zaten. 4 kişilik bir karavan dün itibarı ile alındı. Pazar günkü fuarda sözleşme yapıldı. Teslimat Ağustosta olacak. 

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.

Hem karavan hem yeni araba hayırlı olsun, fuara katılımcı sayısı düşük diye gitmemiştim. Hangi markayı tercih ettiniz ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

hayırlı olsun abi. Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanım nasip olsun inşallah. Bizimde niyetimizde var bakalım ama ne zaman olur göreceğiz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

İyi günlerde kazasız belasız ağız tadıyla kullanın.Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hem araç hem de karavan hayırlı olsun. Güle güle kullanın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Abi hayırlı olsun, çeki demiri için 20 bin toplam maliyet diyolar ama hiç araştırma yapabildin mi bu konuda ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...