İçeriğe Yönlendir

İş Arkadaşım "Du ist mir Wurst."

Ali Darbaz

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Yiğit Özdemir yazdı:

Apartman girişine parktan bende çok muzdaribim. Millet araba park edip duruyordu. Sonra bir akşam hava almak için yürüyüşe çıkarken bununla karşılaştım :unsure2:

20230712_225932.jpg.63420607f656a6c286dbe5b5ef724d8a.jpg

İnsanın sorunlarının bir anda devasa seviyeler atlayarak karşısına çıkması çok garip bir hismiş gerçekten:D

dua edin kamyonun arkasında ikinci sıra park yok :) 

Yorum bağlantısı
Yiğit Özdemir

Dorsenin arkasında kalan yer galericeye ait dükkan. Allahtan akşam çok araba bırakmamışlar araba ile çıkacak olsak soldaki beyaz alana taşarak çıkmak gerekecekti. Sabah olduğunda ağır vasıta gitmişti.

Aracı park ettiğinde büyük ihtimal çöp kutusu devamında araç vardı büyük ihtimalle ama resmi çektiğim zaman ön tarafı da boştu aracı ileriye alabilirdi rahatça ancak Böyle bırakıp gitmiş sabah ola hayrola diye herhalde. Bencillik gerçekten 

Yorum bağlantısı
Yiğit Özdemir
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Oraya bir duba vb. yaptırıp “otopark girişidir park etmeyin” gibi bir şey yazmak lazım.

Hocam insanlar çok bencil. Turuncu plastik dubayı ezer gene park ederler. Etrafta galerici esnaf çok fazla ve yol kenarlarına kadar araç koydukları gibi gelen giden çok olduğu için apartman girişini boş görüp park edip geçen çok oluyor. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Haftasonu mesai çıkmaz ise egea ile kastamonundayım. Horma vadisi ve cam terasda gezmeyi planlıyoruz. Varmı tavsiyeler..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Haftasonu 90 bin bakımı yapıldı. Bakım tablosuna göre sadece yağı ve yağ filtresi değiştirildi gönderildim. Bakıma girip çıkmama 30 dakika sürmedi. Benden herhangi bir arızası olup olmadığını istediler. Bende hiç bir sorunum olmadığını belirttim. Hal böyle olunca çok hızlı bir bakım oldu. 

AIL4fc_Qp5JFD2UhufPCLNuzAD-mBdSM0CKD9g7V

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Çalışırken.

.IMG_1481.jpeg.4169d376b7cf1e784be6493111a74b9a.jpeg

IMG_1480.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nerede bu vadi. 

Buluşma için ideal. Korku yolu gibi uygun bir zamanda tüm ekip gidelim.

https://goo.gl/maps/nCqPuL3rmYYNdgc78

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Vadinin tabanından yürümek yüzmek lazım. 

En sonda kocaman yer var. 

https://goo.gl/maps/Ch9FaY9GrJtHVtwS8

Günün bonusu... Aselsan Rf başlıklı Hisar O Plus sistemini başarıyla envantere katmış..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Darbaz

Bu gece belediyemizin bir canavarına  baytarlık yapacam.. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Tehlike

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Sürücünün performansını ölçen yeni nesil uydu takip cihazına geciyoruz. Böylece Avis sürücünün potansiyelini görebilecek. 
Yeni sistemin özelikleri

g sensör

gaz pedalı hareketleri

yakıt tüketimi

fren hareketleri

global pozisyon

motor devri ve hız gibi tüm ecu bilgileri

IMG_1641.jpeg

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Avis ne yapacakmış bu bilgiyi? Kiralayan şirket vermiyor mu yakıt parasını? Ali'ye vermeyin bunu mu diyecek :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Avis ne yapacakmış bu bilgiyi? Kiralayan şirket vermiyor mu yakıt parasını? Ali'ye vermeyin bunu mu diyecek :D

parasını verip kiraladığın ürüne de göz koymuşlardır ben müşteri olsam red ederdim bu takibi , yasal olmama ihtimali bile var? soralım hukuk birimine

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

parasını verip kiraladığın ürüne de göz koymuşlardır ben müşteri olsam red ederdim bu takibi , yasal olmama ihtimali bile var? soralım hukuk birimine

Evet ilginç. Ben kirasını ödüyorum. Gaza ne kadar bastığımdan, ne yakacağımdan kime ne. Ayrıca nereye gittiğim bilgisi neden sizin envanterinizde olsun ki? Müşteri portföyünden de fikir sahibi olacaklar. Yarın içerden adam ayarlasa x rakip firmasının kiralıklar nerelerde dolaşıyor kanka bi baksak ya olmasın? Herkesin bi fiyatı vardır.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Orasını bilmem.. Ben hakkı ile düzgün araba sürüyorum.. Arabayı alırken zimmet evraklarında bunu bilerek imza attık. Filo arabası tanesi 700 bin TL. Ak ile kara belli olsun. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bazı coğrafyalarda müşteri bilinci orasını burasını kurcalar

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Darbaz yazdı:

Orasını bilmem.. Ben hakkı ile düzgün araba sürüyorum.. Arabayı alırken zimmet evraklarında bunu bilerek imza attık. Filo arabası tanesi 700 bin TL. Ak ile kara belli olsun. 

Pert olacağı bir kazada neyi değiştirecek bu? Ali sakin gitmiş ortalaması 4.4 mü diyecek? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...