İçeriğe Yönlendir

Yine Yeniden Fiesta

Mehmet Kazancıoğlu

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Onu alma bunu al diyeceğiniz bir detay varımdır dikkat etmem gereken bir detay 

elinde tornavida ile alta yatıp çamurluk içlerine, taşıyıcı saça batıracaksın....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Japon kore tip mini suvcuklar da 

1 için mini suvcuk kesinlikle düşünmem eğer ona karar verirsem araç üstü çadır düşüncem var hatta çift kabin bile olabilir ama şehir içinde servis için uygun kaçmaz diye malesef eş durumundan vaz geçiyorum 

2 için düşünebilirim 2 yi seçersem bütçe düşük olacağı için o suvcuklar pahalı geliyor 

Şimdi ben ikiyi seçersem hep yakın mesafede kullanmak durumunda kalırım düşüncesi hasıl olmaya başladı uzun yola niva ile çıkabilirmiyim bilmiyorum yolda nasıl olur gider mi gitmezdi çok yorar diye düşünüyorum 

Sarmal başa sarıyor bir koltuğa iki karpuz sığdırmaya çalışıyorum sanki olmuyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

uzun yola niva ile çıkabilirmiyim bilmiyorum

beylikdüzüne mi

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

beylikdüzüne mi

Abi beylikdüzüne gidene kadar Ankaraya gitmeyi tercih ederim 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

oraya gider b.düzüne biraz sıkıntı, E5 ten termosta kave yanına pötibör 70 70

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Teiros doğru seçim olacaktır. Sorunsuz araç ancak 1.3lt motor ciddi yakıt tüketime sahip. Kuzenim 15 yıldan fazladır kullanır sanayii yüzü görmedi. Yedek parça ufaktan sıkıntı olmaya da başladı tâbi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

Teiros doğru seçim olacaktır. Sorunsuz araç ancak 1.3lt motor ciddi yakıt tüketime sahip. Kuzenim 15 yıldan fazladır kullanır sanayii yüzü görmedi. Yedek parça ufaktan sıkıntı olmaya da başladı tâbi

Abi sende 2 yi mı tercih et diyorsun 

1. Seçim hicmi şansı yok

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Yeğen de lada var parça usta bol olmasa bile senin de elinden gelir ayakta tutarsın pas ve çürüme en büyük dert alırken en az paslı olanı tercih et.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Valla o kadar uzak değil yaaa :hohoho:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Servet Aydın yazdı:

Devir ekonomi devri artık

ekonomiden kastın yakıt olarak düşününce evet mantıklı gibi görünüyor

ancak iki araç tutma maliyetleri daha fazla gelecek gibi iki ayrı sigorta iki ayrı bakım mtv iki araç tek araç aynı gelebilir hemen hemen.

yıllık fazla km yapmayan biri olarak sanki onlar yakıttan fazla gelebilir. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

ekonomiden kastın yakıt olarak düşününce evet mantıklı gibi görünüyor

ancak iki araç tutma maliyetleri daha fazla gelecek gibi iki ayrı sigorta iki ayrı bakım mtv iki araç tek araç aynı gelebilir hemen hemen.

yıllık fazla km yapmayan biri olarak sanki onlar yakıttan fazla gelebilir. 

Abi 2. aracın sigortasını Emmiye sormak lazım ortalama ne tutar diye. Cherokee nin yürütme/bakım maliyetlerinin yanında düşük kalır sanki. Yaşlı 1.3-1.6 arabanın mtvsi çerez parası olur. 

Tek araba 2.2 santa fe veya sorento düşünmez misin?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Devir ekonomi devri artık

afiM bile yok düşün sub ı teypten besliyorum mağdurum

not: rafta duran siyah anifLen sahiplenilir

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

afiM bile yok düşün sub ı teypten besliyorum mağdurum

not: rafta duran siyah anifLen sahiplenilir

Pilli bisitletiMi ne kadar özledim bi bilsen

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Abi 2. aracın sigortasını Emmiye sormak lazım ortalama ne tutar diye. Cherokee nin yürütme/bakım maliyetlerinin yanında düşük kalır sanki. Yaşlı 1.3-1.6 arabanın mtvsi çerez parası olur. 

Tek araba 2.2 santa fe veya sorento düşünmez misin?

Sorentoyu düşünüyorum tabi ki daha önce kullanmış biri olarak. hayaller grand cherokee gerçekler ne olacak bakacağız. 

ikinci sigorta min 6 bin civarı olur diye tahmin ediyorum. mtv iki araç anca grand cherokee ile aynı olur gibi. ikinci araç eski olacağı için bakım ve çıkaracağı masraflar pek az olmayacak. amaç arazide gezmek hafta sonu kamp yapmak çamur batak batıp çıkmak olacak eski araçla arazide geçirdiğim zamanın fazlasını çekici üzerinde veya sanayide geçirmekten korkuyorum. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

niva yürümezki boşa alma anca evin önünde yatar. artık sanayidede yatamıyor arabalar ustalar gırtlak dolu işte yaptırılmıyor

sat tek araba modelli bişe al derim.  rav 4  vs 

lpg takar gezersin mazot 30 u görür 15 güne cherokeye sorentoya binmek mümkün değil 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Pilli bisitletiMi ne kadar özledim bi bilsen

elektrikler kesik modeMim çalışmıyor

Sorentoyu düşünüyorum tabi ki daha önce kullanmış biri olarak. hayaller grand cherokee gerçekler ne olacak bakacağız. 

ikinci sigorta min 6 bin civarı olur diye tahmin ediyorum. mtv iki araç anca grand cherokee ile aynı olur gibi. ikinci araç eski olacağı için bakım ve çıkaracağı masraflar pek az olmayacak. amaç arazide gezmek hafta sonu kamp yapmak çamur batak batıp çıkmak olacak eski araçla arazide geçirdiğim zamanın fazlasını çekici üzerinde veya sanayide geçirmekten korkuyorum. 

fiesta kalsın,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Ben olsam hanimin arabaya dokunmam. konforun da bi bedeli var. onu öder kendi arabama binerim :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Erdem Doğan yazdı:

Ben olsam hanimin arabaya dokunmam. konforun da bi bedeli var. onu öder kendi arabama binerim :biggrin:

amaç hanımın aracına çökmek değil oradaki konforu artırmak. hafta sonu konforlu bir şekilde hayallerin peşinden koşmak. 

veya iki adet yapıp düşük bütçeli araç ile de hayaller olabilir ama nasıl olabilir bilemedim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hafta sonu konforlu bir şekilde hayallerin peşinden koşmak. 

demli çay da hazır olsun mu dağın başında... yok öyle bir konfor, bol yağ benzin ve cırt kelepçe var

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

demli çay da hazır olsun mu dağın başında... yok öyle bir konfor, bol yağ benzin ve cırt kelepçe var

yolda gidene kadar kaynatsak gidince demlesek olmaz mı ? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...