İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta 1.4

Doğukan Özdemir

Recommended Posts

Doğukan Özdemir

2011 titanıum aracımı sattım arkadaşlar,hondaya geçtim..birçok konuda yardımcı oldunuz..teşekkür ederim..Allah razı olsun..

Yorum bağlantısı
Deniz Kom
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

accord mu?

City sanırım. 

Doğukan Özdemir yazdı:

2011 titanıum aracımı sattım arkadaşlar,hondaya geçtim..birçok konuda yardımcı oldunuz..teşekkür ederim..Allah razı olsun..

2011 Fiesta 1.4 benim ilk aracımdı. 4 ileri otomatik şanzıman ile benzinciyi sürekli ensemde hissettiğim için satmıştım. Ama çok seviyordum kendisini. 

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim. 

tarihinde Deniz Kom tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğukan Özdemir
(düzenlendi)

Kafa dalgın yanlıs yazmışım🙂 kusura bakmayın..city 2023...para buna yetti açıkçası...bi sonraki aracım accord olabilir.

Deniz Kom yazdı:

City sanırım. 

2011 Fiesta 1.4 benim ilk aracımdı. 4 ileri otomatik şanzıman ile benzinciyi sürekli ensemde hissettiğim için satmıştım. Ama çok seviyordum kendisini. 

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanızı dilerim. 

Teşekkür ederim kardeşim 

tarihinde Doğukan Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Doğukan Özdemir yazdı:

Kafa dalgın yanlıs yazmışım🙂 kusura bakmayın..city 2023...para buna yetti açıkçası...bi sonraki aracım accord olabilir.

Teşekkür ederim kardeşim 

Bir iki eksiği haricinde üzmeyen bir araç. Motor ve şanzıman sağlamlık hissi veriyor. Yüksek süratlerde rüzgarda yalpalasa da 30 bin km hiç tedirginlik vermedi şimdiye kadar. Hatta tır bile çarptı bize, sol taraf yarık şekilde dumanlı dumanlı 20 km daha götürdü bizi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...