İçeriğe Yönlendir

307 Arka Cam Açık Kaldı

Erdem Hakkı Bağama

Recommended Posts

Erdem Hakkı Bağama

2007 model 307 sw arka sağ camı yolculuk sırasında açılmadı bir kaç saat sonra aşagı indi tam düzeldi diyr sevindim bu sefer de yukarı çıkmadı Samsun Artvin arası cam açık geldım Allahtan yağmur yağmadı :) Sürücü tarafından da kendi kapı düğmesinden de çalışmıyor. Cam motor soketinde 6 pin var nasıl test edebilirim. Arıza nerede olabilir.

Yorum bağlantısı
Erdem Hakkı Bağama
Ersen şahin yazdı:

Diğer camda aynımı

Hayır arka sol cam sorunsuz çalışıyor

Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Cam motoru sıkışmış olabilir önce  motora elektrik gelmiyor olabilir pandizotu söküp bi bakın düğmeye  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erdem Hakkı Bağama yazdı:

2007 model 307 sw arka sağ camı yolculuk sırasında açılmadı bir kaç saat sonra aşagı indi tam düzeldi diyr sevindim bu sefer de yukarı çıkmadı Samsun Artvin arası cam açık geldım Allahtan yağmur yağmadı :) Sürücü tarafından da kendi kapı düğmesinden de çalışmıyor. Cam motor soketinde 6 pin var nasıl test edebilirim. Arıza nerede olabilir.

Daha önce sesli çalışma vb gibi bir belirti vermiş miydi ?

Cam Motorunun sesi gelmiyorsa, Motor sıkışmıştır. 

Soket veya kablo arızası olması daha uzak bir olasılık.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bozuk olan kapıyı açıp kablo demetinin olduğu yeri açın, motora giden kablo kopmuş olabilir(başıma geldi). 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Hakkı Bağama

Kapı gergisinin kapı içinde kalan kısmı kanca şeklinde imiş kablo demetine takmış kancayı her kapı sonuna kadar açıldığında ezmiş parçalamış hepsini bir güzel onardım sorun kalmadı.... Bu durumu çıkma cam motoruna 500 lira verip sorunun düzelmediğini gördükten sonra fark ettim tabi :) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...