İçeriğe Yönlendir

Motorsiklet Elcik Isıtma Tavsiyesi

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya
İlkay Başaran yazdı:

Şimdi lazım değil nasılsa kışın taksan?

Öylemi yapayım? Şimdi kurt düşürdün içime. En az bir yaz üzerinden geçmemiş olur :) 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Fatih Sarıkaya yazdı:

Öylemi yapayım? Şimdi kurt düşürdün içime. En az bir yaz üzerinden geçmemiş olur :) 

Ben olsam öyle yapardım.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
İlkay Başaran yazdı:

Ben olsam öyle yapardım.

Dediğin gibi yaptım. Hafta sonu takmadım. Kışa doğru montajlarım nasipse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlkay Başaran yazdı:

Şimdi lazım değil nasılsa kışın taksan?

Soğuk havada montajı için neden uğraşsın🍆

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Soğuk havada montajı için neden uğraşsın🍆

Doğru eksi 70 oluyor antalya da :crazy:

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
(düzenlendi)

Ufacik bir bilgi vereyim, masada satarsiniz.

Motosiklet elciklerinizin üzerine  tenis raketi griplerinden sararsanız birçok  şeyden korumuş, hemde konfor sağlamış olursunuz.

Decathlon da satılan gripler arasında comfort tipini olanı tercih ediyorum ben. Titreşim varsa bir nebze azaltır hem.

tarihinde Muhittin Kaplan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlkay Başaran yazdı:

Doğru eksi 70 oluyor antalya da :crazy:

Antalya'da ne kadar soğuk oluyor da ısıtıcı lazım oluyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Muhittin Kaplan yazdı:

Motosiklet elciklerinizin üzerine  tenis raketi griplerinden sararsanız birçok  şeyden korumuş, hemde konfor sağlamış olursunuz.

Decathlon da satılan gripler arasında comfort tipini olanı tercih ediyorum ben. Titreşim varsa bir nebze azaltır hem.

yazacaktım sen yazmışsın, birde motörcü olacaklar :tongue:

azıcık geç ısınır, tam güç verin ısıyı hissedince kısın, deri zamanla kararır bakım sütü kullanırsınız arada bir banamısın demez....

https://www.amazon.com/leather-bar-tape/s?k=leather+bar+tape

BMW_RNINET_UNTITLED_7-1.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Ali Cihangiroğlu yazdı:

yazacaktım sen yazmışsın, birde motörcü olacaklar :tongue:

azıcık geç ısınır, tam güç verin ısıyı hissedince kısın, deri zamanla kararır bakım sütü kullanırsınız arada bir banamısın demez....

https://www.amazon.com/leather-bar-tape/s?k=leather+bar+tape

BMW_RNINET_UNTITLED_7-1.jpg

Ali abi bu deriyi elciğe sarmak için elcik ısıtmanın üstüne balimi sürüp saracağız? Elcik çok kalınlaşmaz mı o zaman.

Muhittin Kaplan yazdı:

Bu denenebilir. İnce ve sıkı sararsam olur. Peki çıkmaması için nasıl yapıştıracağım bunu.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Servet Aydın yazdı:

Antalya'da ne kadar soğuk oluyor da ısıtıcı lazım oluyor

Acemi birliğini Sivas da yaptım. Sonra Urfa Ceylan pınara geldim. Kış geldi nöbete çıktık. Bizim 8 saat sabit nöbetlerimiz olurdu. Haftanın belirli günleri birden fazla. Sivas'ı mumla arıtırdı. Adana'da askerler kışın çok soğuk derlerdi. Onlar 2 saat nöbet tutardı. Len neresi soğuk yaz memleketi derdim. Öyle değilmiş. Soğuk soğuktur abi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Fatih Sarıkaya yazdı:

Ali abi bu deriyi elciğe sarmak için elcik ısıtmanın üstüne balimi sürüp saracağız? Elcik çok kalınlaşmaz mı o zaman.

Bu denenebilir. İnce ve sıkı sararsam olur. Peki çıkmaması için nasıl yapıştıracağım bunu.

normalde kaymaz, sıkı saracaksın, eğer kayma olursa bunların altına yarım santim enli çift taraflı şeffaf bant yapışıtırırlar, hatta bazılarında kendinden bantlıdır, o zaman kaymaz ve zarar vermez, tek kat sarıcaksın, zaten, ince şeyler bunlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...