İçeriğe Yönlendir

Mondeo'dan Mondeo'ya Belli Belirsiz Bir Geçiş

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

Harun Kocaçalışkan

Aracımı dün sattım. Dün de araba aldım. Arabamı alan arkadaş baktı, ustasına gösterdi, ekspertize soktu bişey çıkmadı. Bayramdan sonra teslim edecektim ama alacağım arabayı bulunca da hızlı bir operasyonla devir teslim yapıldı.

Yeni arabama gelirsek 2012 model 250.000 km de mondeo selective 140 lık. Alırken ben 10 dakikada aldım ekspertize falan da sokmadım. Bakalım neler yaşayacağız :D 

İllaki şimdi kafanızda kaça sattın kaça aldın diye sorular vardır bende kimseden gizli saklı yok piyasa bilgisi olsun.

2007 mk3 ghia 262.000 km de dizel otomatik 2 parça değişen sağ sol komple boya 414.000 tl ye sattım.

2012 mk4 selective 250.000 km de dizel otomatik değişen yok 3-4 parça boya kaputta da boya var (3 ay önceki rapora göre bunlar). 650.000 tl'ye aldım. 

Şimdilik tek foto yeter. Değerlendirmelerimi uzun uzun yaparım nası olsa. Renk siyah. 4 lastik geçen hafta alınmış, depo full, android multimedya, mercekli far, convers+ güncellemesi yapılmış.

image.png.9b3e0bbf3e2b4974671ecf16b9c5f1a0.png

• Beğen 30
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Güzel günlerde kullanın Harun bey, benimkine arkadaş geldi :) Klima panelli multimedya takılmış, sizin tavsiyenize göre ben de alabilirim. :) Sunroof var mı bu arada?

Ayrıca sinyal kolunda sesli komut tuşu da yok sanırım :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
İsa Acar yazdı:

Güzel günlerde kullanın Harun bey, benimkine arkadaş geldi :) Klima panelli multimedya takılmış, sizin tavsiyenize göre ben de alabilirim. :) Sunroof var mı bu arada?

Ayrıca sinyal kolunda sesli komut tuşu da yok sanırım :unsure2:

Sunroof yok, sesli komutta yok sanırım. Multimedyayı eski sahibi taktırmış güzel alet. 

Düzeltme: sesli komut varmış ama teyp değiştiği için yokmuş artık :S 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Şu MK4 selective döşemesi çok hoşuma gidiyor, kaç kere niyetlendim nasip olmadı. Hayırlı olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

:nazar: 140' lık olması iyi. Hayırlı olsun Harun. Kazasız belasız kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Eski sahibi anlık kafasına esip satmış heralde. Dört lastik geçen hafta alınmış :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Selective ve taba döşeme çok güzel . Stationlarda denk gelmedi hiç , Allah kaza bela vermesin maasallah 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Hayırlı olsun güzel miş senin elinde daha da güzelleşir kazasız belasız masrafsız kullanırsın inşallah 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

ne güzel bir tarihte ecoboost olanlardan benzinli sw alacaktım da engellemişti forum ahalisi...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren

Yanlış anlamazsanız

650 bin verip 11 yaşında araba almak hemde 250 bin km de ben olsam almazdım.

Yinede hayırlı olsun.

Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Yanlış anlamazsanız

Yinede hayırlı olsun.

Ne alırdınız mesela ? 

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Allah hayırlı etsin, kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. En iyi mondeo sattığının yenisidir.

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Yanlış anlamazsanız

Yinede hayırlı olsun.

Acikcasi piyasa şu an ongorulebilir degil yani benim araba 414 ediyosa bu da 650 eder. Bircok arabaya baktim 3 gun icinde kafama yatan makul bir araba bulamadim. Kredi cekebilecek durumda degildim. Paramın yettiği en hoşuma gideni aldım.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Tevfik Işık
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Yanlış anlamazsanız

Yinede hayırlı olsun.

Alinmiş bir araç icin ben almazdin yorumu hoş olmamiş. Zaten siz alir miydiniz ya da siz ne alirdiniz diye de sormamiş arkadaş. Zevki dogrultusunda bir tercih yapmiş ve forumda paylaşmiş. 

Bu arada araciniz hayirli ugurlu olsun. :nazar:

• Beğen 1
  • Beğenme 1
Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Uyyyy şuna bak mondeonun en sevdiğim kasası hep almak istediğim araba inşallah banada benzinlisi nasip olur 

Bu konuda dualarınızı bekliyorum  😊

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

En iyisini yaptın.. Gülerek kullan.. 🧿

Beklemeden ani kararla alınması gayet iyi olmus. Yoksa stresi bile cekilmez hal alıyor.. 

Sanırım deforme yok koltuklarda, iyi bir bakımla temizlik isi halledilmeli.. Tatlısını bi ara yeriz 🔥 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...