İçeriğe Yönlendir

Focus 2.5 filtre

Yusuf Karagöz

Recommended Posts

Yusuf Karagöz

Arkadaşlar  2.5 focus 2010 benzinli ti vct aracıma filtre alıcam hava filtresini mann polen filtresini filtron karbonlu alıcam yağ filtresini aldım otosan marka ama şimdi aklıma takıldı otosan markanın sahtesi varmı ?

Birde forumda başka bir konuda bu filtrenin yerli pekte kaliteli olmayan bir firmaya ürettirildiği doğrumu ?

Otosan yağ filtresini hiç kullanmadan yerine mann marka yağ filtresimi alsam sizin fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sahtesi yoktur denemeyecek bir coğrafyadayız, dükkandan aldı iseniz sorun olacağını sanmam,

Yorum bağlantısı
Yusuf Karagöz
Çağlar Bayur yazdı:

sahtesi yoktur denemeyecek bir coğrafyadayız, dükkandan aldı iseniz sorun olacağını sanmam,

Çağlar abi ankara da şaşmaz sanayi sitesinden ford parçacısından aldım ama 100 tl ye aldım nette 90 tl ye de var 150 tl ye de bu da acabamı dedirtti ve ikinci etken yerli bir firma üretince ne kadar kaliteli gibi soru işaretleri oldu yağ filtreside basite alınmayacak bir konu olunca sizlere sorayım dedim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

otosan markası adı altında satılan bir parça, asgari yeterliliği sağlamıştır alınabilir

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

otosan markası adı altında satılan bir parça, asgari yeterliliği sağlamıştır alınabilir

alacağım o 2.5 litre fordu en sonunda...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

alacağım o 2.5 litre fordu en sonunda...

bazı arabalar uzaktan sevilir

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...