İçeriğe Yönlendir

Jeep Compass

Oğulcan Akıncıoğlu

Recommended Posts

Oğulcan Akıncıoğlu

Leon sonrası yeni aracıma temmuz başı itibari geçtim.

1.3 gse 150 hp 4*2 6 ileri dcct , en baz donanım Longitude.Son makyajlı S1 kasa diye geçen kokpitin avrupalılaştığı versiyon.

2021 model, 14.800 km civarında şuan.SUV'ye alışmak biraz zaman alacak.Aile içi bir alışveriş oldu.

Aracı hiç tanımıyorum, VAG ile hiç alakası yok.FCA grubu bir otomobil olduğunu sonrasıda Stellantis  ana çatısı altına geçtiğini biliyorum, motor  ufak değişiklikler ile zaten firefly  ,en basitinden ne yağ kullanır onuda bilimiyorum :) 

Jeep konusunda internette pek bir bilgide yok özellikle avrupa versiyonları için.

Fotoğrafı yok şuan için yıkayıp paklayıp ekleyeceğim....Görüşlerimide, kompakt bir hb olan Leon'a göre farklarınıda eklerim epey farklı arabalar.

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun, sağlıklı günlerde güle güle kullanın. Fotoğraf bekliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

@Doğan Arşiray arkadaşın detay bilgiye ihtiyacı varmış.. 

hayırlı olsun. annemde bunun 1.4 160 hp olanı var. panedminin ilksenesi alındı. 4 çeker, yol takip kameralı şerit kontrollü filan tam dolu modeli. içi deri, müthiş bi ses sistemi var vsvs. ama ben pek sevemedim aracı. özellikle koltukları çok rahatsız.

bagaj kapağının açık kalması gibi abuk bir sorunla karşılaştı. bir kere de aküsü öldü. hepsini garantiden tamir ettiler. fırsat varsa uzatılmış garanti şart. yetkili servis çok şart.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Leon sonrası yeni aracıma temmuz başı itibari geçtim.

1.3 gse 150 hp 4*2 6 ileri dcct , en baz donanım Longitude.Son makyajlı S1 kasa diye geçen kokpitin avrupalılaştığı versiyon.

2021 model, 14.800 km civarında şuan.SUV'ye alışmak biraz zaman alacak.Aile içi bir alışveriş oldu.

Aracı hiç tanımıyorum, VAG ile hiç alakası yok.FCA grubu bir otomobil olduğunu sonrasıda Stellantis  ana çatısı altına geçtiğini biliyorum, motor  ufak değişiklikler ile zaten firefly  ,en basitinden ne yağ kullanır onuda bilimiyorum :) 

Jeep konusunda internette pek bir bilgide yok özellikle avrupa versiyonları için.

Fotoğrafı yok şuan için yıkayıp paklayıp ekleyeceğim....Görüşlerimide, kompakt bir hb olan Leon'a göre farklarınıda eklerim epey farklı arabalar.

Hayırlı olsun Oğulcan. Compass gördüğüm zaman üstüne sürebilirmiyim ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
Muhittin Kaplan yazdı:

Hayırlı olsun Oğulcan. Compass gördüğüm zaman üstüne sürebilirmiyim ?

Elbette, 07 plaka mavi abi 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Hayırlı olsun kardeşim, 

Muhittin hocamla birlikte araya alabiliriz iki CEbeş arası JEEP :):biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Haftasonu fırsat bulup temizledim, fotoğrafladım.Akaryakıttaki güncelleme sonrası  garajdan ancak bu kadar çıkarabilecek gibi 🙁

F6C3C79C-93CE-47A1-91FE-CC207E9E4D93.jpeg

B1959AD3-4C8D-473F-B443-6385397ECB63.jpeg

8DB73D56-61AD-4D14-A628-84999C47FF43.jpeg

2B7876BA-05C7-4084-8788-EB26CB82E567.jpeg

B1D6690F-347B-45F4-84F4-6C9CA6522EBC.jpeg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Hayırlı olsun (araç için) :nazar:, geçmiş olsun (yakıt zamları için) :exc1:

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu kasasını pek seviyorum, sakin karakterli cici bir sçeenk bayıldım, Aaaa mavi :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...