İçeriğe Yönlendir

Mondeo Hava Filtre Kazanı

Uğur Kaya

Recommended Posts

Uğur Kaya

İyi günler on soldan bı kaza yaptık ve usta hava filtre kazanı istedi bı kaç yere sordum bulamadım bulabileceğimiz bir yer varmıdır acaba yada farklı bı kazan acaba uyarmi Mondeo MK3 e

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
Kaan Karakaya yazdı:

Aracınız 2.0 benzinli ise parça kodu 1s71-9600-af

tampon-motor-cod-1s71-6f012-gb-ford-mondeo-3-sedan-b4y-20-benz-cjbb-id6104531.jpg.f31c7689636291b1860a34f651fce164.jpg

2.0 TDCi ise parça kodu 1s71-9600-de

ford-mondeo-hava-filtre-kutusu-1s71-9600-de.jpeg.e2235bb6b040b032bcd073f907a55ece.jpeg

Dizel için olan internet üzerinde yok ancak benzinli için n11'de parça mevcut --> https://www.n11.com/urun/ford-mondeo-hava-filtre-kutusu-benzinli-1s71-9600-af-ys-8989705

Hocam ustanin dediği muhtemelen başka parça çünkü bunda problem çıkmaması lazım sol çamurluk tarafından kaza yaptık ön tamponun oralarda bulunan bı parca olması lazim

Yorum bağlantısı
Kaan Karakaya
Uğur Kaya yazdı:

sol çamurluk tarafından kaza yaptık

Ustanız hava filtre kazanı dediyse parça bu. Bu parçanın aracınızın sol çamurluk tarafında olması lazım.

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
Kaan Karakaya yazdı:

Ustanız hava filtre kazanı dediyse parça bu. Bu parçanın aracınızın sol çamurluk tarafında olması lazım.

Tamam hocam yarın gidip bakacağım buysa buluruz bu parcayi

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

O resimdeki hava filtre kazani degil hava filtre kutusu. Hava filtre kazanını bulmak kolay degil genelde iptal ediyolar kaza sonrasi bi sekilde. 

Resonator veya hava dinlendirici diye de geçer.

1s71 9f763 ad

diye arayin

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
Harun Kocaçalışkan yazdı:

O resimdeki hava filtre kazani degil hava filtre kutusu. Hava filtre kazanını bulmak kolay degil genelde iptal ediyolar kaza sonrasi bi sekilde. 

Resonator veya hava dinlendirici diye de geçer.

1s71 9f763 ad

diye arayin

Teşekkürler hocam iptal etsek nasıl olur artı eksi nasıl etki eder acaba

Yorum bağlantısı
Kaan Karakaya

Hava filtresinin takıldığı kısım internette hep kazan olarak geçince ve Fiesta'da bu parça olmayınca yanılmışım. 7 numaralı parça sanırım aranan.

g002238708.png.e1600460377298d3e15f629b94edfdf6.png

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
Uğur Kaya yazdı:

Teşekkürler hocam iptal etsek nasıl olur artı eksi nasıl etki eder acaba

Motor sesinde biraz degisim olur baska da bisey olacagini sanmiyorum

• Beğenme 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Motor sesinde biraz degisim olur baska da bisey olacagini sanmiyorum

Bulabilirsem fiyatta çok uçuk olmazsa taktıracağım yoksa yapacak bişey yok

Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
Kaan Karakaya yazdı:

Hava filtresinin takıldığı kısım internette hep kazan olarak geçince ve Fiesta'da bu parça olmayınca yanılmışım. 7 numaralı parça sanırım aranan.

g002238708.png.e1600460377298d3e15f629b94edfdf6.png

Aynen hocam bu parça pek bulunan birşeyde değil bakalım kurtarmaya çalışacak usta

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...