İçeriğe Yönlendir

Ahşap Oyma Land Rover Defender Maketim

Necati Dur

Recommended Posts

Necati Dur
Doğan Arşiray yazdı:

harika olmuş!

tekerlerkler de ahşapmı?

3d printer ile siyah TPU da iyi olur.

Ben ahşap seviyorum. Hatta sonradan eklediğim parçalar bile aynı ağacın aynı yönündeki ağaçlar. Bu arada kızılağaç kullandım. Tekerleği ise fındık ağacı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Maşallah hem sabır hem de yetenek aynı anda bir kişide az bulunan özelliktir. Tebrik ederim Necati Hocam. Sabrınızın evamını dilerim. :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necati Dur
Fikret Özsoy yazdı:

Maşallah hem sabır hem de yetenek aynı anda bir kişide az bulunan özelliktir. Tebrik ederim Necati Hocam. Sabrınızın evamını dilerim. :bravo:

Teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Necati Dur
Macit Aliyev yazdı:

Profil resminizde çok güzel. Allah bağışlasın.

Teşekkürler. Amin cümlemizinkini inşaallah 

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Harika olmuş gerçekten.Elinize sağlık. Yabancı kanallarda izliyordum ahşap maketleri buarada da görmek çok güzel  Ben daha çok kartonla uğraşıyorum. Sizinki daha zahmetli.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Necati Dur
Metin Mankal yazdı:

Harika olmuş gerçekten.Elinize sağlık. Yabancı kanallarda izliyordum ahşap maketleri buarada da görmek çok güzel  Ben daha çok kartonla uğraşıyorum. Sizinki daha zahmetli.

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Karton işleri de çok zevkli. Bende naçizane uğraşıyorum karton işleri ile. Özellikle çocuklar için oyuncak. Ahşap araba yapımı konusunda olmayan malzemelerin yerini sabırla telafi etmeye çalıştım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...