İçeriğe Yönlendir

Kolçak Önerisi

Fikret Özden

Recommended Posts

Fikret Özden

Merhaba arkadaşlar, Ford Fiesta 2016 aracım var kolçak alıp takmayı düşünüyorum. Kafamda tam oturtamamışım bir konu var işin ehli arkadaşlar varsa diye danışmak istedim. 😄 İnternetten bakınca 2 Farklı marka buldum Omsa ve Niken diye görsellerde aynı duran bir kolçak var Omsa olan 900 küsür ₺ Niken 700 ₺ arasındaki fark nedir hangisi tercih edilmeli veya alternatif bir öneriniz olur mu yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. İyi forumlar…

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Daha güzel bir öneride bulunayım 🙂

Kolçak bardaklık kısımına geçme olsun kesinlikle. Sonrasında o kolçağa orjinal hattı kullanarak bir de çakmaklık ya da usb ekleyin. (size kalmış seçim, ön çakmaklıktan değil üst donanımda olan arka çakmaklık hattını kullanın, soketi sürücü tarafında vites panelinin alt kapağını sökünce göreceksiniz 4 pinli gri soket) 

4 pinin ikisi (ince olanlar) bardaklıkta olan ambiyans aydınlatması için kalın olanlar çakmaklık.  Titaniumda bunlar var normalde

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Omsa kolçak nikenden dahi kalitelidir. Ve orjinaline yakın bir üretimi vardır. Omsayı tercih etmenizi öneririm.

Yorum bağlantısı
Fikret Özden

Omsa siparişi verdim yarın bir gün elime ulaşır.. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...