İçeriğe Yönlendir

Dünyada UFO Konusu Yeni Seviyeye Geldi

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Furkan Avcı
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Kendi adına konuş abi, senin doğum günün bile bize göre daha sık kutlanıyor, hangi yıldızın etrafında dönen hangi gezegendensin açıkla herkese.

Piramitleri yapmaya gelen gruptan Servet abi, giderken unutmuşlar. Ya da bilerek burda unutmuşlar :crazy:

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlkay Başaran yazdı:

Bu başka bir galakside olmayacaklarını doğrulamaz.

Garnecua yutsa keşke seni

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Tespit için düzgünce araştırma yapsınlar. Mustafa Topaloğlu, Uzaylı Zekiye  vb.den başlansın. :selo:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

uzaya gelene kadar denizlerin dibini bilmiyoruz dogru duzgun. uzayli var ise o buyuk ihtimalle denizlidir... mmm denizlili.... (:

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Furkan Avcı yazdı:

Piramitleri yapmaya gelen gruptan Servet abi, giderken unutmuşlar. Ya da bilerek burda unutmuşlar :crazy:

Doğan hocam buldum kral gibi tacı da, hemi de sakalları da var. Dikkat patlatırım diyor.

929039622_images(1).jpeg.4fec42bb6be7c13744a67608c665b550.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Uzaylı konusu çok su götürür ancak ben nedense kedilerin bu işte parmağı olduğunu düşünüyorum. Çevrenize bakın. Bi tane hayvan gibi davranan kedi yok

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:

Uzaylı konusu çok su götürür ancak ben nedense kedilerin bu işte parmağı olduğunu düşünüyorum. Çevrenize bakın. Bi tane hayvan gibi davranan kedi yok

Kedileri ilk Antik Mısır evcilleştirmiş.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Hiç mazot alan ambulans da görmedik. Kesin simülasyonda yaşıyoruz. 

Geçen videosu denk geldi :D ayıktılar herkes benzinliklere diye anons yapıyor

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ferhat Yavuz

Arkadaşta gece 3 gibi bunalmış sigara içiyormuş balkonda bir anda 100-150 metre yakında gemi belirmiş ışıklar saçan hemen telefona uzanırken anlık puff gitmiş.Ama 5 sn falan net görmüş ya görünmezdi diyo yada ışık hızıyla anlık geldi gitti çözemedim , ağaçların sallanışından belliydi orda birşeyin olduğu dedi.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Uzaylılar vardır ve mutlaka dünya ile temasları da vardır. Her tarafta gördüğünü iddia edenler var ama nedense bir tek amerikalıları kaçırıyorlar. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mahmut Yıldız yazdı:

Uzaylılar vardır ve mutlaka dünya ile temasları da vardır. Her tarafta gördüğünü iddia edenler var ama nedense bir tek amerikalıları kaçırıyorlar. 

5 torba kömüre memleketi satan adamlarız almaz ki bizi. 2 kg kavurmaya galaksiyi satar bu diyordur :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
İlkay Başaran yazdı:

5 torba kömüre memleketi satan adamlarız almaz ki bizi. 2 kg kavurmaya galaksiyi satar bu diyordur :D

Deney yapıyorlarmış götürdüklerinin üzerinde. Bize uymayan deneyler demek ki.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mahmut Yıldız yazdı:

benim cocukluk ruyalarimi bir dinleseniz... gece uyuyamazsiniz. (:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Doğan Arşiray yazdı:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Doğan Arşiray yazdı:

Gremlinlerin wc giderinden geri gelip kaba yerlerimizi ısırması gibi mi :crazy:

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Karabekiroglu

Güncelleme 

Meksikalılar da 2 tane bulmuşlar.

Belki şimdiye kadar elle tutulur tek kanıt olabilir.

Yalnız ben haberin detayında dna testi yaptık buralı değiller kısmına takıldım

DNA testi ile gezegen tespiti yapılabiliyor mu ? :D 

image.png.bf762d40ce1f36532e88346910955882.png

https://www.sozcu.com.tr/2023/dunya/uzayli-kalintisini-ilk-kez-gosterdiler-1000-yasinda-olduklari-tahmin-ediliyor-7801097/

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Ben düşen Ufo olaylarına inanmıyorum. Bunlar mühtemelen bizim gibi başka gezegenlere gönderdiğimiz geri dönüşü olmayan uzay sondalarımızda olduğu gibi bişey olabilir. Bu uzaylı kavim dünyamıza bir rota cizdi ve aynı marasa iniş yapan sondalar gibi soft landing yaptılar. ve insan ırkının temelini getirdiler. Aslında esas uzaylı olan bizlerdik, Aynı Elon Musk gibi Marsa hayat vermek istemesi gibi biz uzaylılar dünyaya göktaşı gönderip dinazorları katlettik. Sonra kendimiz için hazır olmasını bekledik. Akabinde uzay sondamıza binip yeni dünyaya iniş yaptık. Belkide yapamadık, hızla atmosfere girip parçalandık. Kızarmış etlerimizi maymunlkar yedi genleri ile kaynaştı maymundan insanlar oluştu felan filan fiyasko işte. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hasan Karabekiroglu yazdı:

DNA testi ile gezegen tespiti yapılabiliyor mu

K2-18b den bildiriyorum, bizde o test var

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Çağlar Bayur yazdı:

K2-18b den bildiriyorum, bizde o test var

Buralı değiller derken, Meksika lı değiller anlamı mı aceba ?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Furkan Avcı yazdı:

yildiz-gecidi.jpg

neyse, zaten hepimiz Uzaylıyız, sıkıntı yok, aslında bir sıkıntı var, Uzay aleminde bizim gibi Millet varmıdır, varsa vay haline uzayın :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...