İçeriğe Yönlendir

Verso’dan Sonra Ne Gelir?

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek

Bizde yavaştan kaşıntılar başladı ama Verso’dan aşırı memnunuz. Bizce tek eksiği otomatik olmaması. Yüksekliğini ve içindeki ferahlığı, alan genişliğini çok çok sevdik.

Toyota’nın bakımdan bakıma sanayiye gitme huyunu ve bakımı yaptırdığımız yeri de sevdik. Yakıt tüketimi de çok iyi.

Şöyle üste 300-400 bin verip model yenileyelim diye düşünüyoruz aklıma Rav 4 geliyor. O da bizimkinden pahalı bir model olduğu için 2011’den 2011’e anca geçebiliyoruz.. Aklıma Forester geliyor ama Toyota gibi kafam rahat olur mu bilmiyorum.

Kısacası yeni bir araç almak istiyorum

-Otomatik

-Ferah-geniş

-Mümkünse 4x4 değilse önemli değil

-Sunrooflu veya açılır cam tavanlı

-Masraf çıkartmayan

-Aşırı yakıt tüketimi olmayan (memur specs)

-2011  üzeri

-100.000 km altı

max 1.100.000₺

çok seçici oldum ya:(

var mı böyle bir araç?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Bizde yavaştan kaşıntılar başladı ama Verso’dan aşırı memnunuz. Bizce tek eksiği otomatik olmaması. Yüksekliğini ve içindeki ferahlığı, alan genişliğini çok çok sevdik.

Toyota’nın bakımdan bakıma sanayiye gitme huyunu ve bakımı yaptırdığımız yeri de sevdik. Yakıt tüketimi de çok iyi.

Şöyle üste 300-400 bin verip model yenileyelim diye düşünüyoruz aklıma Rav 4 geliyor. O da bizimkinden pahalı bir model olduğu için 2011’den 2011’e anca geçebiliyoruz.. Aklıma Forester geliyor ama Toyota gibi kafam rahat olur mu bilmiyorum.

Kısacası yeni bir araç almak istiyorum

-Otomatik

-Ferah-geniş

-Mümkünse 4x4 değilse önemli değil

-Sunrooflu veya açılır cam tavanlı

-Masraf çıkartmayan

-Aşırı yakıt tüketimi olmayan (memur specs)

-2011  üzeri

-100.000 km altı

max 1.100.000₺

çok seçici oldum ya:(

var mı böyle bir araç?

bu kriterlerde sarı sitede neler çıkıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-subaru-boya-degisen-hasar-yoktur-1116453661/detay

Subaru XV düşünür müsünüz ? Yakın arkadaşım kullanıyor. Son derece dolu ve ne zaman kullansam keyif aldığım bir otomobil. 

Genişlik harici tüm isteklerinize yüksek model ve düşük km artılarıyla cevap verecektir. Ben bayide bir görün mümkünse test edin derim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Burak Kuşçu yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-subaru-boya-degisen-hasar-yoktur-1116453661/detay

Subaru XV düşünür müsünüz ? Yakın arkadaşım kullanıyor. Son derece dolu ve ne zaman kullansam keyif aldığım bir otomobil. 

Genişlik harici tüm isteklerinize yüksek model ve düşük km artılarıyla cevap verecektir. Ben bayide bir görün mümkünse test edin derim. 

1.6 motorunu kullandım. Hocam benim gibi sakin bir kullanıcı için bile gitmiyor XV. Sürerken bile çok ağır olduğunu hissettiriyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

MPV sevdiğiniz için, size uygun olabilecek ve alabileceğiniz en geniş ekonomik araç tam otomatik 5008 olabilir.

Bende baya heveslenip alamamıştım sonra yeni modelleri çıkınca onlara sulanmaya başladım ama bir türlü denk getirip alamadım. İlan örnek olması için attım ama 2014 sonu gibi tam otomatikler çıktı ,düşünürseniz bunu dikkate alarak bakın ilanlara.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-hatasiz-boyasiz-dizel-otomatik-7-kisilik-dolu-paket-44bin-km-1111618245/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Verso C sınıfı bir araç. Bu fiyata modelli alabilirsiniz ama B'ye düşersiniz. Misal, şu an Seat Arona'lar 1100'e rahat bulunur.

Sorunsuzluk olarak yine C isterseniz, Duster'lara bakabilirsiniz. Dizel ve EDC ile bayağı rahatlatacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Murat Azalma yazdı:

Aslında bu araba ilk çıktığı zaman ilgimi çekmişti. Cam tavanlısı falan varsa bir araştırayım. Tek sıkıntı camlı van olması..

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Tam olarak bu kriterleri girmeden baktım hiç istemediğim arabalar çıktı kapattım. Biraz sarı site pratiği yapmam lazım..

Ersen Tapan yazdı:

Kelime uyumu bakımından Verso'dan sonra Merso alınır :crazy:

Ah be abi bal damlıyor :)

Köksal Yılmaz yazdı:

Crv veya rav4

Evet aslında bu iki Japon beni üzmez gibi geliyor ama aynı tadı verir mi onu bilmiyorum.

Burak Kuşçu yazdı:

XV’lere baktım aslında ama genişliğini görmem gerekir, Forester da çok yakışıklı geliyor..

Aydın Sert yazdı:

Crv 4x4

O zaman bir örnek link alabilir miyiz:)

Köksal Yılmaz yazdı:

Levorg da güzel ancak mpv den sonra iç hacim keser mi bilmem.

İşte insan kötü alışıyor. Babamda Avensis var çok basık geliyor şu an bana..

Ahmet Türedi yazdı:

MPV sevdiğiniz için, size uygun olabilecek ve alabileceğiniz en geniş ekonomik araç tam otomatik 5008 olabilir.

Bende baya heveslenip alamamıştım sonra yeni modelleri çıkınca onlara sulanmaya başladım ama bir türlü denk getirip alamadım. İlan örnek olması için attım ama 2014 sonu gibi tam otomatikler çıktı ,düşünürseniz bunu dikkate alarak bakın ilanlara.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-hatasiz-boyasiz-dizel-otomatik-7-kisilik-dolu-paket-44bin-km-1111618245/detay

Bu aracı çok beğendim. Ben bu hızla yine Mpv sınıfına kayacağım 4x4 hayal olacak..

Sani Gerşon yazdı:

Verso C sınıfı bir araç. Bu fiyata modelli alabilirsiniz ama B'ye düşersiniz. Misal, şu an Seat Arona'lar 1100'e rahat bulunur.

Sorunsuzluk olarak yine C isterseniz, Duster'lara bakabilirsiniz. Dizel ve EDC ile bayağı rahatlatacaktır.

Duster severim tam bizim oraların arabası.

otomatik

4x4

sunroof bu üçü aynı anda olan varsa bakayım.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Şimdi baktım hiç araç çıkmadı. 😬

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Mpv'nin yerini yine bir Mpv tutar. Suv adı altında satilanlarin çoğu havalı gözüken HB araçlar aslında. D suv ile biraz hacım geliyor ama onların da fiyatları malum. Ben olsam şayet ikinci el kaygım çok yok ise 2 modeli listeye alırdım.

2013 civarı Mercedes B Class Amg

Yine aynı yaşlarda Ford Grant c max, s max

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Süleyman Can yazdı:

Mpv'nin yerini yine bir Mpv tutar. Suv adı altında satilanlarin çoğu havalı gözüken HB araçlar aslında. D suv ile biraz hacım geliyor ama onların da fiyatları malum. Ben olsam şayet ikinci el kaygım çok yok ise 2 modeli listeye alırdım.

Benim kriterlerle arama yaptığımda B180 çıkıyor en çok. Evet şakaydı umarım gerçek olur 😀

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Honda crv klas arabadır. Camları bile toyota’nın iki katı kalınlığında neredeyse. İçi ferahtır. Dizel manuel kronik sorunu yoksa çok güzel araba

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Honda crv klas arabadır. Camları bile toyota’nın iki katı kalınlığında neredeyse. İçi ferahtır. Dizel manuel kronik sorunu yoksa çok güzel araba

Onları da çalışacağım.

Şu an sitedeki 3 amg B180 arasından şunu beğendim. O da kırmızı:(

ŞANÇELİK PEUGEOT BAYİ 2015 MERCEDES B 180 AMG 81.000 KM İlan No: 1111185506
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sancelik-peugeot-bayi-2015-mercedes-b-180-amg-81.000-km-1111185506/detay

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Emre Şimşek yazdı:

Onları da çalışacağım.

Şu an sitedeki 3 amg B180 arasından şunu beğendim. O da kırmızı:(

ŞANÇELİK PEUGEOT BAYİ 2015 MERCEDES B 180 AMG 81.000 KM İlan No: 1111185506
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-sancelik-peugeot-bayi-2015-mercedes-b-180-amg-81.000-km-1111185506/detay

Bagajı da genişmiş bunların yahu :unsure2::dribble:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Otomatik lpgli varken manuel dizel nedir arkadaş

Arkadaş ikinci lpgli otomatik crvyi çekti kapıya, o derece memnun

Süleyman Can yazdı:

S max mustang den daha az var piyasada. 9-10 lt mazot yakar otomatiği

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Fiyatını bilemiyorum ama xtrail bakılabilir abi para yetmiyorsa kaşkay olabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Emre Şimşek yazdı:

ACİLLLLL 2015 MODEL MERCEDES B 180 DİZEL OTOMATİK İlan No: 1098096766

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-acilllll-2015-model-mercedes-b-180-dizel-otomatik-1098096766/detay

bu nasıl?

Sport donanımlılarını sevdim

Sekiz Silindirin eşinin arabası kullndığı BMW 2 sportwagende çok güzel. 

BMW-2-Series-Gran-Tourer-8.jpg

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Köksal Yılmaz yazdı:

Otomatik lpgli varken manuel dizel nedir arkadaş

Arkadaş ikinci lpgli otomatik crvyi çekti kapıya, o derece memnun

S max mustang den daha az var piyasada. 9-10 lt mazot yakar otomatiği

Lpg’de bile çok yakıyor. Bi de lpg zamlanırsa üfff

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...