İçeriğe Yönlendir

Çirkin

Eren Yavuz

Recommended Posts

Eren Yavuz

Merhabalar,

Mtv si düşük ,kaskosuz bineceğim içi geniş bir araç arayışım 2005 model opel combo comfort 1.3 cdti otomobil ruhsatlı arabayı bulmamla son buldu.Araba bu sene ticariden otomobile cevrilmiş,bu yüzden her sene muayene ye girdiği için bakımları aksatılmadan binilmiş.Motoru bildiğimiz 1.3 multijet ve 205 bin kilometrededir.Kozmetik olarak sorunları olsada zamanla elden geçirip mini karavan gibi kullanma düşüncemiz bulunmaktadır.Daha iyileri sizin olur İnşallah.

IMG-20230813-WA0010.jpg

• Beğen 22
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
(düzenlendi)

Hayırlı olsun , kazasız belasız sürüşler :nazar:

tarihinde Murat Azalma tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Yavuz
Ali Gök yazdı:

hayırlı olsun . radar hız limiti nedir şuan ?

otomobil ruhsatı(otomobil ac steyşın) ,muayene 2 yıl da bir. Hız sınırıda otomobil neyse o.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Gök yazdı:

hayırlı olsun . radar hız limiti nedir şuan ?

Otomobil olmuş işte.. 

90, 110, 130, 140 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

Aslında bu kamyonet ruhsatı otomobile çevirme olayını çok duymuştum ama hiç araştırmamıştım.Şöyle bir sitede kaynak var.Benim aldığım araçta muhtemelen aynı işlemlerden geçmiştir. Özel olarak tek öğrenebildiğim ruhsatta tip onay kodu kısmı boş olanlar otomobile dönebiliyor diye okudum internette.

https://www.aracproje.com.tr/arac-projeleri/kamyoneti-otomobile-çevirme  link yasaksa silinebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hayırlı olsun güzel seçim olmuş, kazasız belasız güzel günlerde kullanılsın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Eren Yavuz yazdı:

Merhabalar,

Mtv si düşük ,kaskosuz bineceğim içi geniş bir araç arayışım 2005 model opel combo comfort 1.3 cdti otomobil ruhsatlı

Güzel seçenek.. güle güle kullanın.. 

Eren Yavuz yazdı:

Aslında bu kamyonet ruhsatı otomobile çevirme olayını çok duymuştum ama hiç araştırmamıştım.Şöyle bir sitede kaynak var.Benim aldığım araçta muhtemelen aynı işlemlerden geçmiştir. Özel olarak tek öğrenebildiğim ruhsatta tip onay kodu kısmı boş olanlar otomobile dönebiliyor diye okudum internette.

https://www.aracproje.com.tr/arac-projeleri/kamyoneti-otomobile-çevirme  link yasaksa silinebilir.

Bir başka üyemiz de daha yeni viano kamyoneti otomobile çevirdi.. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Allah hayırlı etsin, kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın. Mini bir karavan olmaya çok uygun sanki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Ihtiyacı karşılayacak güzel bir seçim olmuş. Güle güle kullanın. 🧿

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...