İçeriğe Yönlendir

Peugeot 408'e Geçtim

Hakan Yavaş

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık

Güle güle kullanın hayırlı olsun. Tasarımını çok beğendiğim bir araba.

Ama direksiyonu aşağıda kullanmak olası bir hava yastığı açma durumunda kaburgalara ve hayati organlara zarar verebilir.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma

Hayırlı olsun. Standart Temmuz ve ek Ağustos MTV ödemelerini bayinin yapması gerekiyor. bunlar fiyata dahil olarak tescilleniyor. yine de bayiye sorun ödeme yapmadan. Kasım ek mtv size ait.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hayırlı olsun kazasiz belasız renk efsane. Sabah gördüm bende Çorum da. Güzel vallaha.

Kış için küçük jant lastik takımı bakardım tabi janttaki sensör durumu nedir onu bilemem 😊

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tamer hayırlı olsun. Kış için 17inch jant lastik kombinasyonu hazırla. Hem daha uygun olur hemde farklılık yaşanır estetik olarak

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın, son zamanlarda ki en güzel tasarım bu modele ait. Allah nazarlardan korusun.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Servet Aydın yazdı:

Tamer hayırlı olsun. Kış için 17inch jant lastik kombinasyonu hazırla. Hem daha uygun olur hemde farklılık yaşanır estetik olarak

Tamer abi uzaktan izliyor bence şuan abi :crazy:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hayırlı olsun, güzel seçim yapılmış maşallah. Pedal box için 30.000 tl saçma bir durum, ihtiyaç hissederseniz 1500-2000 tl gibi çinden getirtilebilir. Motor performansı da az gelir ise yazılımla 150 hp oluyor ki, fazlasıyla yeter bence. Allah kaza bela göstermesin inşallah..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Murat Azalma yazdı:

ek Ağustos MTV ödemelerini bayinin yapması gerekiyor.

Hayır, ek olan tüm MTV'ler araç sahibine ait.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşallah; yakıt performans olarak da gayet yeterli maaşallah; artık malumunuz 1.4 atmosferik egealara bayonlara, elantralara ve 1.0 atmosferik cliolara döndük ülkece…

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Hayır, ek olan tüm MTV'ler araç sahibine ait.

Biz şu anda yaptığımız işlemlerde temmuz ve ağustosu ödüyoruz. fiyat listesi , bu 2 mtv dahil yayınlandı. pejo tarafını bilmiyorum fakat uygulama bakanlık tarafından böyle talep edildi. dolayısı ile bayiye sorup netleştirmesi gerekiyor .

Toyota fiyat listesinin altında olan not:

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı içerisine, ilgili döneme ait MTV bedeli ile birlikte 15.07.2023 tarihli ve 32249 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan 7456 sayılı Kanun kapsamında 28.07.2023 tarihinde yayınlanan TEBLİĞ ‘ e uygun olarak tahakkuk edecek olan Ek MTV bedeli de dahildir. İlgili MTV ve ek MTV tutarları aracın tescil edilmesini müteakip tahakkuk edecek olup aracı satan Bayi tarafından ilgili Vergi Dairesine makbuz mukabili ödenecektir.

fakat pejonun sitesinde böyle açıklama yok. bu yüzden bayiye sormakta fayda var.

tarihinde Murat Azalma tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Murat Azalma yazdı:

Biz şu anda yaptığımız işlemlerde temmuz ve ağustosu ödüyoruz.

Benim aracımın faturası 22'sinde kesildi. Şimdi bayii ödemeli mi yani, tam anlamadım? Bana ödenmeyeceğini iletmişlerdi.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Güdek

Tekerinize taş değmesin, iyi keyifli mutlu anılar biriktirmenizi temenni ederim. Peugeot son yıllarda özellikle tasarım anlamında klasik çirkin Fransız imajınadan sıyrıldı bence, çok karizmatik arabalar yapmaya başladılar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Sani Gerşon yazdı:

Benim aracımın faturası 22'sinde kesildi. Şimdi bayii ödemeli mi yani, tam anlamadım? Bana ödenmeyeceğini iletmişlerdi.

Temmuz ayı listelerine dahil değildi. Ağustos ayı itibarı ile , Temmuz ve Ağustos mtvler eklendi listeye. siz ödeyeceksiniz maalesef 22 temmuz faturalı olan aracın ek mtv tutarını. bayi sadece standart temmuz bandrol ödeyecek. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
Murat Azalma yazdı:

Temmuz ayı listelerine dahil değildi. Ağustos ayı itibarı ile , Temmuz ve Ağustos mtvler eklendi listeye. siz ödeyeceksiniz maalesef 22 temmuz faturalı olan aracın ek mtv tutarını. bayi sadece standart temmuz bandrol ödeyecek. 

O zaman benim Ağustosu bayi ödeyecek, Kasımdaki EK MTV yi de ben ödeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Hakan Yavaş yazdı:

O zaman benim Ağustosu bayi ödeyecek, Kasımdaki EK MTV yi de ben ödeyeceğim.

Üstte de yazdığım gibi hocam, bayiyi arayıp teyit etmekte fayda var. pejo tarafı hakkında net bilgim yok. bakanlık direkt olarak tahsilatını talep etti. bayi ne uygulama yapar bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ
Murat Azalma yazdı:

Üstte de yazdığım gibi hocam, bayiyi arayıp teyit etmekte fayda var. pejo tarafı hakkında net bilgim yok. bakanlık direkt olarak tahsilatını talep etti. bayi ne uygulama yapar bilmiyorum. 

Internete plaka ile girince borç var mı görülebilir bildiğim kadarıyla 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...