İçeriğe Yönlendir

Offroad İçin Hangisi Daha Avantajlı ve Çevik?

Turgut Hüseyn

Recommended Posts

Turgut Hüseyn
(düzenlendi)

Şu an bu aracı (4runner) kullanıyorum, offroadda beni gayet memnun ediyor. Fakat tek sorun aracın içi bana dar geliyor sanki. 

1026077774_WInner4runner.jpg.224bfad22d5dfac56e34fd071db33e7f.jpg

Almak istedi ğim araç ise Nissan Patrol Y61. Salonu benim aracımın salonundan 10cm geniş.

1870332904_maxresdefault(4).jpg.2ca566721e47aa0d593513a11cdf8a50.jpg

Siz hangisini tercih ederdiniz? Sırf 10cm genişlik için araç değiştirmeye gerek var mı?

maxresdefault (4).jpg

tarihinde Turgut Hüseyn tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Hacim mi önemli çeviklik mi ?  İç hacimdeki 10 cm için kendi bildiğim arabadan vazgeçmezdim.

Dar olması daha iyi offroad esnasında sağa sola uçarsanız uçuş daha az sürer :) 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Turgut Hüseyn
Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

Hacim mi önemli çeviklik mi ?  İç hacimdeki 10 cm için kendi bildiğim arabadan vazgeçmezdim.

Dar olması daha iyi offroad esnasında sağa sola uçarsanız uçuş daha az sürer :) 

Bence de) Peki görünüşe göre hangi araç daha canavar gibi duruyor yukarıdaki araçlardan? Toyota mı, Nissan mı?

Yorum bağlantısı
Turgut Hüseyn
Mehmet Göktürk yazdı:

Gereksiz eğer aracınızdan sıkılmadıysanız

hayır elbette sıkılmadım. Peki bu siz hangisini beğeniyorsunuz görüntü bakımından?

Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
(düzenlendi)

4 runner'i hemen elden çıkartıp patrol alın bence. Ama kısa şasi 3 kapılı olanından alın. Ben öyle yapardım ama önce yurtdışına yerleşmem ve euro kazanmam gerektiği için yapamıyorum. Edit: Bu arada İkisinin salonu da benim evin salonundan geniş.

tarihinde Sühan Bozdağ tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Güdek

4runner bildiğim kadarıyla arazide daha avantajlı. Üstüne bir de bildiğiniz, hakim olduğunuz ve dediğinize bakarsak sevdiğniz bir araç olduğu için caymayın derim. Ama farklı macera farklı araçlar derseniz Patrol de çok çekici bi araba ya, düşünülebilir.

Sühan Bozdağ yazdı:

4 runner'i hemen elden çıkartıp patrol alın bence. Ama kısa şasi 3 kapılı olanından alın. Ben öyle yapardım ama önce yurtdışına yerleşmem ve euro kazanmam gerektiği için yapamıyorum. Edit: Bu arada İkisinin salonu da benim evin salonundan geniş.

Yaşadığım yurt odasından daha geniş hocam ama en azından yatağım var :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

İzlediğim videolarda patrol çok çok iyi performans gösteriyor. Arazide daha iyi gibi. Ama amatörce yorum yapıyorum. Detay bilemem. Belki pilotajdandır

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...