İçeriğe Yönlendir

Ankara Pejo Servisi tavsiyesi

Erhan Doruk

Recommended Posts

Erhan Doruk

2015 model 208 benzinli araca hem bakım yapılacak hem de ufak tefek birkaç göstermem gereken yeri var .

Ankara için usta/servis tavsiyesi iletirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Barış Göktürk yazdı:

Vatan Mekanik Cemal Usta...

https://goo.gl/maps/xLDiusS8ddJRTypr9

burası ile görüştüm, parçaları dışarıdan alınca yapmıyoruz normalde ama 750+kdv olur dedi. Sadece bakım için bana pahalı geldi.

Macit Aliyev yazdı:

Demirkan oto Başkent sanayii

aradım yarın müsaitlermiş, bir uğrayacağım bakalım. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Erhan Doruk yazdı:

uğrayacağım

Murat usta 10 40 yağ kullanmayı sever yanlız dikkat et Erhan abi :biggrin:

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Erhan Doruk yazdı:

burası ile görüştüm, parçaları dışarıdan alınca yapmıyoruz normalde ama 750+kdv olur dedi. Sadece bakım için bana pahalı geldi.

aradım yarın müsaitlermiş, bir uğrayacağım bakalım. teşekkürler.

Murat usta, Gökhan usta,Yunus usta, Emrah usta var orada. Bu yeri bir arkadaşım için sordurmuştum bizim Peugeot 3008 Turkey grubuna. Bana grubun yöneticisi önerdi burayı. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Oğuzkan Erışık yazdı:

Murat usta 10 40 yağ kullanmayı sever yanlız dikkat et Erhan abi :biggrin:

0-30 yağımı ve tüm malzemelerimi aldım😃

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Erhan Doruk yazdı:

0-30 yağımı ve tüm malzemelerimi aldım😃

@Murat Sürmeli abimiz yakın zamanda baskı balata bakımı yaptırmıştı c5e burada. Ben de bir kere bakıma gitmiştim. İlk gitmeme rağmen ödemeyi sonra yapmamı problem etmemişti, gelmişken yapalım bir daha vakit harcama diye. Ufak tefek şeyleri de sormadan ücretsiz bir şekilde yapıyorlar. Düzgün esnaflar. Konuya ilk yazdığımda aklıma gelmemişti burası

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Fransız için güzel bir yerdi, inşallah tekrar Fransız almam :D

Oğuzkan Erışık yazdı:

@Murat Sürmeli abimiz yakın zamanda baskı balata bakımı yaptırmıştı c5e burada. Ben de bir kere bakıma gitmiştim. İlk gitmeme rağmen ödemeyi sonra yapmamı problem etmemişti, gelmişken yapalım bir daha vakit harcama diye. Ufak tefek şeyleri de sormadan ücretsiz bir şekilde yapıyorlar. Düzgün esnaflar. Konuya ilk yazdığımda aklıma gelmemişti burası

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)
Oğuzkan Erışık yazdı:

Macit Aliyev yazdı:

Demirkan oto Başkent sanayii

Demirkan da bakımı yaptırdım. Birsürü c5 vardı sıra bekleyen. Usta kontrol etti , bakım yapılacak dedi. Gençlere teslim etti aracı. 4 litrelik tüm yağı motora koymaları dışında sorun yok. Normalde maksimum 3,5 koymaları lazımdı. Çubuktan bakıcam. Maksimum üzerindeyse boşaltıcam biraz. İşçiliğe 300 lira verdim. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...