İçeriğe Yönlendir

Android Auto & Apple Carplay Kablosuz Wireless Adaptör hk.

Erdoğan Temur

Recommended Posts

Erdoğan Temur
Sani Gerşon

Yalnız iki farklı şeyden bahsediyorsunuz. Ottocast aldım ben lakin, hem android hem apple olan ürün bu ürün değil.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Sani Gerşon yazdı:

Yalnız iki farklı şeyden bahsediyorsunuz. Ottocast aldım ben lakin, hem android hem apple olan ürün bu ürün değil.

Ben android auto kullanıyorum.

Ottocast nasıl performans olarak?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Erdoğan Temur yazdı:

Ben android auto kullanıyorum.

Ottocast nasıl performans olarak?

Müthiş. Çok memnunum. Şöyle diyeyim, araca binip 4 araba ilerlemeden bağlanmış oluyor.

Teknobiyotik'in kendi sitesinden alın, daha ucuz.

https://www.teknobiyotik.com/oto-aksesuar/android-auto-apple-carplay/ottocast-a2-air-pro-wireless-android-auto-kablosuz-arac-interface-465489.html

Unutmayın, bu alet sadece KABLOLU bağlantıyı KABLOSUZA çevirir. Yani araçta AA yoksa, kullanamazsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Müthiş. Çok memnunum. Şöyle diyeyim, araca binip 4 araba ilerlemeden bağlanmış oluyor.

https://www.teknobiyotik.com/oto-aksesuar/android-auto-apple-carplay/ottocast-a2-air-pro-wireless-android-auto-kablosuz-arac-interface-465489.html

Unutmayın, bu alet sadece KABLOLU bağlantıyı KABLOSUZA çevirir. Yani araçta AA yoksa, kullanamazsınız.

AA var ama kablo işi bu yaz bıktırdı. 

Bağlanınca youtube music otomatik çalmaya başlıyor mu?

tarihinde Erdoğan Temur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Erdoğan Temur yazdı:

Denemedim, bunu deneyeyim. Ben mp3 player kullanıyorum.

Youtube, netflix vs AA'da yok. Miracast desteği var ise aracın, stop haldeyken ekran paylaşabilirsiniz. Ya da aşağıdaki üründen almak lazım:

https://www.teknobiyotik.com/oto-aksesuar/android-auto-apple-carplay/ottocast-play2video-apple-carplay-android-auto-netflix-youtube-all-in-one-kablosuz-arac-interface.html

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Sani Gerşon yazdı:

Denemedim, bunu deneyeyim. Ben mp3 player kullanıyorum.

Youtube, netflix vs AA'da yok. Miracast desteği var ise aracın, stop haldeyken ekran paylaşabilirsiniz. Ya da aşağıdaki üründen almak lazım:

https://www.teknobiyotik.com/oto-aksesuar/android-auto-apple-carplay/ottocast-play2video-apple-carplay-android-auto-netflix-youtube-all-in-one-kablosuz-arac-interface.html

youtube premium ile o özellikle kullanılabiliyor. yoksa kablolu bağlansamda açılmıyor.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

Ben de kablo işinden sıkıldım CarPlay’de. Üstelik uzun süreli yolculuklarda telefon fazla şarj oluyor ve de  pil zarar görüyor. Ottocast’in CarPlay desteği var mı? Diğerini mi almak gerek?

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Sani Gerşon yazdı:

Cihaz güzel ama bu cihaz bu para çok değil mi Sani Bey, aliexpreste benzerleri yarı fiyatına, 

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Ben de kablo işinden sıkıldım CarPlay’de. Üstelik uzun süreli yolculuklarda telefon fazla şarj oluyor ve de  pil zarar görüyor. Ottocast’in CarPlay desteği var mı? Diğerini mi almak gerek?

Ottocast U2-air pro versiyonu carplay için.

Mustafa Yanar yazdı:

Cihaz güzel ama bu cihaz bu para çok değil mi Sani Bey, aliexpreste benzerleri yarı fiyatına, 

Fiyat farkı 2 yıl garantisi olmasından.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)

Kablosuz AndroidAıto için bende Link cihazı araştırdım. Genelde insanlar memnunlar. 

tarihinde Evren Barış Özbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

u2 versiyonundan almak lazım.

Mustafa Yanar yazdı:

Valla diğerlerinin performansını bilemiyorum ama bilindik markalar içinde yapılan testleri karşılaştırdım. 1.2Ghz işlemcisi ile bile en önde olan a2 versiyonu, pro'sunda 1.7ghz işlemci ile bayağı fark atmış olmalı.

Evren Barış Özbek yazdı:

Kablosuz AndroidAıto için bende Link cihazı araştırdım. Genelde insanlar memnunlar. 

Hiç duymadım maalesef.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erdoğan Temur

Cihaz geldi, manuel vites arabadan otomatik vitese geçiş gibi oldu.

Yıllarca gereksiz uğraşıyormuşum. 

WhatsApp Image 2023-09-05 at 15.18.34.jpeg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Mahmut Yıldız yazdı:

Hangi modeli almıştınız?

ilk linktekini aldım.

Ottocast A2-Air Pro Wireless Android Auto Kablosuz Araç Interface (OT-A2AIR Pro)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Erdoğan Temur yazdı:

Cihaz geldi, manuel vites arabadan otomatik vitese geçiş gibi oldu.

Yıllarca gereksiz uğraşıyormuşum. 

WhatsApp Image 2023-09-05 at 15.18.34.jpeg

Ne büyük rahatlık değil mi?

Nasıl, performansından memnun musunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Sani Gerşon yazdı:

Ne büyük rahatlık değil mi?

Nasıl, performansından memnun musunuz?

Kablo ile bağlamış gibi bütün fonksiyonları sorunsuz çalışıyor.

Bağlantısıda arabayı çalıştırınca hızlı bağlantısı var.

Uzun dönem kullanımdan sonra artı/eksileride yazarım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kablo iyidir şarj da olur telefon. Yalnız bizim araca carplay içeren head unit bulsak mı

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Mehmet Göktürk yazdı:

Kablo iyidir şarj da olur telefon. Yalnız bizim araca carplay içeren head unit bulsak mı

telefonu koyduğum yerde kablosuz şarj var, oradan şarj ediyorum.
kablo ile şarj etmek istediğimizde artık çakmaklığı kullanırız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Erdoğan Temur yazdı:

Kendi soruma cevap vereyim :)Bu özellikte çalışıyor. 

Bağlandığında youtubemusic den son dinlendiğim şarkıdan kendisi çalmaya başlıyor. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun Erdoğan güle güle kullan. Ben de CarPlay için olanını alacağım amaçocukların okul başlayınca ona sıra gelemedi. 

Bu arada senin arabayı inceleyemedik, bir dahaki yaza diyelim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Hayırlı olsun Erdoğan güle güle kullan. Ben de CarPlay için olanını alacağım amaçocukların okul başlayınca ona sıra gelemedi. 

Bu arada senin arabayı inceleyemedik, bir dahaki yaza diyelim. 

Teşekkür ederim Cenk abi.

Çok büyük rahatlıkmış öneririm. IOS için https://www.teknobiyotik.com/oto-aksesuar/android-auto-apple-carplay/ottocast-u2-air-pro-kablosuz-wireless-apple-carplay-adaptoru-36129.html

Türkiye şartları seneye azda olsa normale dönerse Skywell ET5 LR yi inceleriz :) Koca bir yılda bir arpa boyu yol gidemediysek Kona tarlalara süreriz :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bu marka ile ilgili video. Bu adam doğruları konuşur. İyi tarafları kötü taraflarını ayrı ayrı açıklamış

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...