İçeriğe Yönlendir

1.2 Milyona Kadar Araç Önerisi

Aylin Ay

Recommended Posts

Aytac Sakal

Ben Capturan çok memnunum sorunsuz parçası uygun az yakan güvenilir bir araç Hanım arkadaşlar içinde çok uygun olduğunu düşünüyorum.Memnun olmadığım yönü yavaş kalkması ve sert süspansiyonları.Opel Crossland ve Peugeot 2008 tercihler arasına girebilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aylin Ay

2020 fiesta titanium mu yoksa clio icon mu önerirsiniz? Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Aylin Ay yazdı:

Net clio. İstanbul 16 milyon. Bugüne kadar yolda gördüğüm yeni fiesta sayısı 10’u geçmez. Ayrıca motor kombinasyon sorunsuzluğu olarak ford epey kötü ün saldı. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Aylin Ay

benim aklım çok başka yerlere gitti böyle böyle ben hiç arabayı değiştiremeyeceğim herhalde 😂😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Aylin Ay yazdı:

Micra :crazy:

Yorum bağlantısı
Aylin Ay
Emin Önal yazdı:

Micra :crazy:

Valla o kadar güzel ki ondan kopmak çok zor geliyor 😔

Yorum bağlantısı
Emin Önal
Aylin Ay yazdı:

Valla o kadar güzel ki ondan kopmak çok zor geliyor 😔

Eski kasasına kısa süreli binmişliğimiz var. Hanım hala yad eder. Bayanlar için çok ideal. Bana göre kibrit kutusundan hallice :D

Sizin kasada toparladı ama eskiler gibi değil. 

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Emin Önal yazdı:

Eski kasasına kısa süreli binmişliğimiz var. Hanım hala yad eder. Bayanlar için çok ideal. Bana göre kibrit kutusundan hallice :D

Sizin kasada toparladı ama eskiler gibi değil. 

Bizim baldızda var biz hiç memnun değiliz.Basınca gitmez, frene basınca durmaz. Kısa zamanda yolcu.

Yorum bağlantısı
Aylin Ay
Yunus Gökhan Ay yazdı:

Bizim baldızda var biz hiç memnun değiliz.Basınca gitmez, frene basınca durmaz. Kısa zamanda yolcu.

Şehir içinde özellikle trafikte çok ideal, heryeri açık kullanımı çok keyifli ama 110 un üstüne çıkmıyorum cesaret edemiyorum. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yeni 1.6mjet Renegade sattım o fiyata. Hem B sınıfı, hem SUV hem de beğenilen bir araç. Göz atmanızı öneririm. Benzinlileri daha da ucuz olacaktır. Yılda 5bin km için dizel tercih edilmez.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Aylin Ay yazdı:

Şehir içinde özellikle trafikte çok ideal, heryeri açık kullanımı çok keyifli ama 110 un üstüne çıkmıyorum cesaret edemiyorum. 

Bizde ikinci araç olarak Ford Ecosport ST line var. Eşim çok memnun. B sınıfı olmasına rağmen ön park sensöründen ses sistemine, direksiyon ısıtmadan deri koltuklara  kadar bir çok ilave özelliği var. Fiyat olarak da emsallerine göre çok iyi.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Net clio. İstanbul 16 milyon. Bugüne kadar yolda gördüğüm yeni fiesta sayısı 10’u geçmez. Ayrıca motor kombinasyon sorunsuzluğu olarak ford epey kötü ün saldı. 

Nefis analiz buna bir de Oyak satış stratejisi falan da eklemek gerekir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hüseyin Sönmez yazdı:

Bizde ikinci araç olarak Ford Ecosport ST line var. Eşim çok memnun. B sınıfı olmasına rağmen ön park sensöründen ses sistemine, direksiyon ısıtmadan deri koltuklara  kadar bir çok ilave özelliği var. Fiyat olarak da emsallerine göre çok iyi.

Nefis analiz buna bir de Oyak satış stratejisi falan da eklemek gerekir.

analize gerek yokki. Forumu biraz kurcalayınca fordlarda 20 binde üst kapak açtırıp, 100 binde sandık motor değiştiren üyelerin olduğu zaten görülüyor. Vites ve servis sorunlarını anlatmaya gerek yok zaten. Ford ceo’su çıkmış bu sorunlar için özür dileriz diyor. Esas bu yaşananları görmezden gelip ford şöyle donanımlı böyle yere tutunuyor diyerek pohpohlama yapmak garip. O yüzden ülkemizde çiftlik bank vakaları çok güzel işliyor. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

analize gerek yokki. Forumu biraz kurcalayınca fordlarda 20 binde üst kapak açtırıp, 100 binde sandık motor değiştiren üyelerin olduğu zaten görülüyor. Vites ve servis sorunlarını anlatmaya gerek yok zaten. Ford ceo’su çıkmış bu sorunlar için özür dileriz diyor. Esas bu yaşananları görmezden gelip ford şöyle donanımlı böyle yere tutunuyor diyerek pohpohlama yapmak garip. O yüzden ülkemizde çiftlik bank vakaları çok güzel işliyor. 

Tüm bunlara gerenk yok.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)

Geçen ay evin kıntırı dediğim fiesta 1,25 trendx i sattım, çok memnunduk yine olsa alırım ve tavsiye ederim. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

hibrit ya da 1.2 toyota chr diyorum ,kenara çekiliyorum.

Yorum bağlantısı
Aylin Ay
Haluk Şentürk yazdı:

hibrit ya da 1.2 toyota chr diyorum ,kenara çekiliyorum.

çok güzel gönül ister çıkacak olan yeni kasayı almak ama hem çok zorlar limitimi. 

Ahmet Çankaya yazdı:

net fiyatını bilmemekle birlikte chery tiggo..

çok güzel de bana fazla büyük işe servisle gidiyorum arabamla max şehiriçi geziyorum. otoparkımız 2 araçlık arka arkaya park ediliyor eşimin arabası c sınıfı hb , max 1 tane daha c sınıfı anca sığar o da zorlar.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

siz golf önermiştiniz haftasonu poloya baktık çok güzeldi ama bakınca golfün içi çok daha güzel vitesi yok el freni yok, biraz bütçemi aşıyor ama kararım 1.0 golf life olacak gibi görünüyor. harika bir tasarım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

o paraya şehir içinde kullanacaksan al bir elektrikli geç git, zoe al mesela, ille büyük olsun diyorsan  iş değişir tabii, mesela bize elektrikli bir araç gelmek üzre, sadece hangisi olacak o belli değil, 1. tercih Megan elektric 2. mecbur kalınırsa astra elektrik, devir değişiyor haberin olsun, kısa sürede satarım diyorsan o zaman  iş değişir...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

o paraya şehir içinde kullanacaksan al bir elektrikli geç git, zoe al mesela, ille büyük olsun diyorsan  iş değişir tabii, mesela bize elektrikli bir araç gelmek üzre, sadece hangisi olacak o belli değil, 1. tercih Megan elektric 2. mecbur kalınırsa astra elektrik, devir değişiyor haberin olsun, kısa sürede satarım diyorsan o zaman  iş değişir...

Balıkesir’de elektrikli araba servisi var mı :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

servis ne yapacak arabalrı mı  yıkayacak mı ? şanzıman yok bişi yok , teknoloci değişiyor hala eski kafalar servis arıyor ya hu

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

önemi varmı :D

şuan elektrikli dışında hiçbirşey almam, devir değişti, elimdekinide fazla tutmam....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

servis ne yapacak arabalrı mı  yıkayacak mı ? şanzıman yok bişi yok , teknoloci değişiyor hala eski kafalar servis arıyor ya hu

süpürgenin motoru bozulmuyor mu? Şarjlı matkabın pilini değiştirmiyor muyuz? E bunun daha ısı pompası, soğutma sistemi, inverterı var daa :) 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Ali Cihangiroğlu yazdı:

önemi varmı :D

şuan elektrikli dışında hiçbirşey almam, devir değişti, elimdekinide fazla tutmam....

Tarihe not!

• Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...