İçeriğe Yönlendir

2015 1.2 TSI Polo Devirdaim Değişmeli mi?

Umut Salman

Recommended Posts

Umut Salman

Merhaba 2015 1.2 TSİ benzinli Volkswagen Polo aracımın triger setini değiştireceğim. Birkaç yerle görüştüm bazı yerler bu araçta devirdaim pompası olmadığını, sadece triger setinin değiştiğini söyledi. Aracıma nasıl bir işlem yaptırmamı tavsiye edersiniz? Devirdaim olmama ihtimali var mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Umut Salman yazdı:

bazı yerler bu araçta devirdaim pompası olmadığını,

nasıl bir yer acaip merak ettim bunu diyen

Yorum bağlantısı
Osman Ünal

1.2 tsi lerde devirdaim trigerle beraber değil. Trigerin karşısında, fakat senteye almak için sökülmesi gerekiyor, genellikle devirdaim trigerden evvel su koyveriyor, sökülünce durumuna bakılr zaten.

Yorum bağlantısı
Emre Sirkeci

1.2 tsi larda devirdaim akü tarafında, triger diğer tarafta. Alakalı parçalar değil. Devirdaim su koyverince değiştirirsiniz.

Yorum bağlantısı
Osman Ünal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Devirdaim elektrikli mi yani?

yok, eksantiriğin veya krank ın diğer ucuna bağlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Devirdaim elektrikli mi yani?

sigortası atınca motoru yananlar diğer odada

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Osman Ünal yazdı:

yok, eksantiriğin veya krank ın diğer ucuna bağlı.

ne eksantrik devirdaimler var :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Umut Salman
Osman Ünal yazdı:

1.2 tsi lerde devirdaim trigerle beraber değil. Trigerin karşısında, fakat senteye almak için sökülmesi gerekiyor, genellikle devirdaim trigerden evvel su koyveriyor, sökülünce durumuna bakılr zaten.

Emre Sirkeci yazdı:

1.2 tsi larda devirdaim akü tarafında, triger diğer tarafta. Alakalı parçalar değil. Devirdaim su koyverince değiştirirsiniz.

Gates marka triger seti aldım. V kayışı da alınca değiştirmem gereken parça kalmayacak değil mi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...