İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta Kontak Zor Dönüyor

FEVZİ ÇOLAKOĞLU

Recommended Posts

FEVZİ ÇOLAKOĞLU

Herkese selamlar.

2011 1.4TDCİ TİTANİUM X aracımın kontak anahtarini asagiya dogru veya yukariya dogru kastirarak cevirebiliyorum ve hatta bazen baya ugrastiriyor. Parcaciya sordum bana kontak termigindendir dedi ve kontak termigini onume koydu fakat kontak termiginin deligi 2002-2008 fiestalarin anahtarlarinin seklinde. Sase numarasindan bakti bu cikiyor dedi. Guvenip almadim. Daha önce ayni sorun basina gelen varmidir acaba

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

termik denen şifresizdir anahtarın şifresi öndeki parça, tabii önce teşhisi doğru yaptırın kontak gövdesini sökülecek sorun tespit edilince parçayı alır takar usta zaten

Yorum bağlantısı
Emre Usta
FEVZİ ÇOLAKOĞLU yazdı:

Herkese selamlar.

2011 1.4TDCİ TİTANİUM X aracımın kontak anahtarini asagiya dogru veya yukariya dogru kastirarak cevirebiliyorum ve hatta bazen baya ugrastiriyor. Parcaciya sordum bana kontak termigindendir dedi ve kontak termigini onume koydu fakat kontak termiginin deligi 2002-2008 fiestalarin anahtarlarinin seklinde. Sase numarasindan bakti bu cikiyor dedi. Guvenip almadim. Daha önce ayni sorun basina gelen varmidir acaba

Elimde ford fiesta icin uyumlu mevcut isterseniz yardimci olurum

Yorum bağlantısı
FEVZİ ÇOLAKOĞLU
Emre Usta yazdı:

Bu parca koduna uyumlu 2011 model araca uyumludur

Screenshot_20230914_204443_Gallery.jpg

Screenshot_20230914_204543_Gallery.jpg

Usta kendim söktüm baktım kontak termiginde bir sorun yok anahtarin gobek kisminda var bir sorun termigini sokuncede donmuyor.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Wd_40 la yağlanmayı denediniz mi? Kontak temizleme spreyi de sorunu çözebilir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)
FEVZİ ÇOLAKOĞLU yazdı:

Usta kendim söktüm baktım kontak termiginde bir sorun yok anahtarin gobek kisminda var bir sorun termigini sokuncede donmuyor.

Fevzi Bey anahtarın içeri girdiği kısom kirlenmiştir, zamanında başıma geldi, sökmeden altına bez koy wd40 ın hortumuyla güzelce içine iyice sık, akan kirleri göreceksin, sonra ara ara oynat ve sık, ben bu şekilde çözdüm.

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...