İçeriğe Yönlendir

Golf 3 GTI Abf Motor 16v 2.0 Ecu

Berkay Keskin

Recommended Posts

Berkay Keskin

ecu : Siemens 5wp4 167 (037 906 024 AE)

motor abf 2.0 16v

arkadaşlar bana ecu pinout ve motor sensörlere giden elektrik tesisatın şeması lazım araç şuan çalışıyor ama rölanti dengesiz gaza basınca araba gitmiyor boğulup kalıyor bütün sensör kablolarını kesmişler yabancı formlarda epeyce araştırdım sonuca varamadım elinde olan varsa yada sensör müşür bağlantı renklerini nasıl bulabilirim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Berkay Keskin yazdı:

motor abf 2.0 16v

arkadaşlar bana ecu pinout ve motor sensörlere giden elektrik tesisatın şeması lazım araç şuan çalışıyor ama rölanti dengesiz gaza basınca araba gitmiyor boğulup kalıyor bütün sensör kablolarını kesmişler yabancı formlarda epeyce araştırdım sonuca varamadım elinde olan varsa yada sensör müşür bağlantı renklerini nasıl bulabilirim

https://www.emanualonline.com/cars/volkswagen/golf/vw-volkswagen-golf-3-1992-1996-full-service-repair-manual-emo-464326.html?currency=USD&product_country=ZZ&product_id=464326&placement=&adtype=pla&keyword=&gclid=CjwKCAjwpJWoBhA8EiwAHZFzfoNbnBtJNewA9mJRItm1og3CMfdiILsn119Lmf9_xGp_iMHiU7y-BxoC1acQAvD_BwE

bunun gibi bir manual satın alın, her derde deva

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Berkay Keskin yazdı:

motor abf 2.0 16v

Facebook Akif KALKAN ile görüşmediyseniz bir görüşün 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...