İçeriğe Yönlendir

Opel Crossland Nasıl Bir Araçtır?

Muhammed Dağdeviren

Recommended Posts

Muhammed Dağdeviren

Bir tane araba var. Opel Crossland 1.2 Essential. Bu araç hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

turbo 1.2 ise gayet iyidir bence. 102 hp psa motorlu. gerçi hepsi stellantis oldu artık.

Yorum bağlantısı
Muhammed Dağdeviren
Doğan Arşiray yazdı:

turbo 1.2 ise gayet iyidir bence. 102 hp psa motorlu. gerçi hepsi stellantis oldu artık.

130 beygir hocam.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Yakıt tüketimi benzerlerine göre bir tık fazla, iç hacmi sizin için yeterli ise alınabilir. Normal bir Şehir içinde 7-8 litre yakar . İstanbul"da artar.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Muhammed Dağdeviren yazdı:

130 beygir hocam.

e daha güzel. aynı motor zaten.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Facebook gruplarına girip eski mesajlara biraz göz atın. Belli eder kendini zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Yol tutuş ve ses problemi olduğunu duydum kullananlardan. İç hacim Mokka’dan çok farklı değil sanki. 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Proporsiyonu yol tutuş ve verimliliğe pek müsait değil zaten. En biçimsiz B suv.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Facebook gruplarına girip eski mesajlara biraz göz atın. Belli eder kendini zaten

fade bisiklet grubunda , bisiklete hgs nasıl takıalcak gibi soruların olduğu yer olan face mi

• Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

fade bisiklet grubunda , bisiklete hgs nasıl takıalcak gibi soruların olduğu yer olan face mi

ne güzel işte. İnsanlar sorguluyor

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Bizdeki 1,5 dizel at-6 ultimate. Ben yol tutusta ve seste bir sorun yaşamadım. Tabiki yol tutus derken ne beklediğiniz önemli. Biraz yüksek b SUV sonuçta. Bastimi iyi gidiyor. Tavan boyasıyla ilgili davası devam eden bir sıkıntımız var. 120-130 ortalamayla uzun yolda 5.5 yaktı. Bir ara 90 la gittim. O sıra anlık tüketim 4 gösteriyor hemen hemen. Bizdekinde afl far var gayet iyi bir aydinlatma. Gördüğüm en iyi uzun-kisa far asistanı. Çok hizli çalışıyor. Bizdekinde büyük ekran, bagajda subwofer ve premium ses sistemi var. Oldukça kaliteli bir ses var. Agr koltuk var. Zaten diğer bütün ıvır zıvır özellikler var. Bu arada şehir içi 7-7,5 yakıyor Antalya'da. Nesi kötü dersek iç plastik kalitesi, tavan boyası, en son babam adblue sistemi iptal ettirmiş. Bilmem ne uyarısı verdi dedi. Sürekli götürdüğü bosh servis bunlar opellerde sıkıntı yaratıyor bunu iptal edelim demişler.o da tamam demiş. Vites bildiğimiz at-6. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Tuğlu

Ben 1.2 turbo 110 HP otomatik kullanıyorum. Araç 3 silindir olmasına rağmen bence gayet tatmin edici. Yakıt şehir içi 7lt/100km. Yakın zamanda şehirler arası( Manavgat -Seydişehir bu yol oldukça virajlı ve dik yokuşlara sahip)  gidiş geliş 2.3tl yaktı. Vites geçişleri çok rahat,hissettirmiyor. Aracın iç hacmi sınıfına göre en genişi diye biliyorum. Arka koltuk mesafesi çok geniş. İç hacim olarak Mokka ile kıyaslanamaz. Pejo 2008 ile muadil denebilir. 

Bu motorlarda triger yağ içinde çalışıyor.Bu yüzden triger değişimi  diğerlerine göre daha erken yapılmalı. Ben bunu sonradan öğrendim. Dış görünüş zevk/ para meselesi. Bence kalıbına göre atik ve konforlu. Fiyatına göre ise özellik olarak dolu. Benim aracımda sadece koltuk ısıtma ve direksiyon ısıtma yok.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Gülkokan yazdı:

Psa ve opel 1.5 dizellerinin kronik sıkıntısıdır adblue pompası

Pompa bozuluyor ve değişimi lazım millet uğraşıp garantiden değiştiriyor ama yine bozulmayacağı garantisini kimse vermiyor

En basiti adamların yaptığı gibi yazılımla adblue yu iptal ettirmek

Dpf daha hızlı tıkanacak 

dizel demek mındar demek

Yorum bağlantısı
Mehmet Dagdeviren
Muhammed Dağdeviren yazdı:

Bir tane araba var. Opel Crossland 1.2 Essential. Bu araç hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?

Konudan bağımsız Sivaslımıyız?

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

dizel demek mındar demek

Euro4de biter. Sonrası tırt :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhammed Dağdeviren
(düzenlendi)
Mehmet Dagdeviren yazdı:

Konudan bağımsız Sivaslımıyız?

Değiliz.

Alper Tuğlu yazdı:

Ben 1.2 turbo 110 HP otomatik kullanıyorum. Araç 3 silindir olmasına rağmen bence gayet tatmin edici. Yakıt şehir içi 7lt/100km. Yakın zamanda şehirler arası( Manavgat -Seydişehir bu yol oldukça virajlı ve dik yokuşlara sahip)  gidiş geliş 2.3tl yaktı. Vites geçişleri çok rahat,hissettirmiyor. Aracın iç hacmi sınıfına göre en genişi diye biliyorum. Arka koltuk mesafesi çok geniş. İç hacim olarak Mokka ile kıyaslanamaz. Pejo 2008 ile muadil denebilir. 

Bu motorlarda triger yağ içinde çalışıyor.Bu yüzden triger değişimi  diğerlerine göre daha erken yapılmalı. Ben bunu sonradan öğrendim. Dış görünüş zevk/ para meselesi. Bence kalıbına göre atik ve konforlu. Fiyatına göre ise özellik olarak dolu. Benim aracımda sadece koltuk ısıtma ve direksiyon ısıtma yok.

Bizimki 130 beygir olanı iyi gider, yürür araba değil mi? Malum 1.4 Fire Egea'dan geçeceğiz bir fark olsun.

Serkan Aktay yazdı:

Bizdeki 1,5 dizel at-6 ultimate. Ben yol tutusta ve seste bir sorun yaşamadım. Tabiki yol tutus derken ne beklediğiniz önemli. Biraz yüksek b SUV sonuçta. Bastimi iyi gidiyor. Tavan boyasıyla ilgili davası devam eden bir sıkıntımız var. 120-130 ortalamayla uzun yolda 5.5 yaktı. Bir ara 90 la gittim. O sıra anlık tüketim 4 gösteriyor hemen hemen. Bizdekinde afl far var gayet iyi bir aydinlatma. Gördüğüm en iyi uzun-kisa far asistanı. Çok hizli çalışıyor. Bizdekinde büyük ekran, bagajda subwofer ve premium ses sistemi var. Oldukça kaliteli bir ses var. Agr koltuk var. Zaten diğer bütün ıvır zıvır özellikler var. Bu arada şehir içi 7-7,5 yakıyor Antalya'da. Nesi kötü dersek iç plastik kalitesi, tavan boyası, en son babam adblue sistemi iptal ettirmiş. Bilmem ne uyarısı verdi dedi. Sürekli götürdüğü bosh servis bunlar opellerde sıkıntı yaratıyor bunu iptal edelim demişler.o da tamam demiş. Vites bildiğimiz at-6. 

Tavan boyası sorunu olur mu hepsinde?

tarihinde Muhammed Dağdeviren tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Oğuzkan Erışık yazdı:

Euro4de biter. Sonrası tırt :biggrin:

euro 4 denmiş. 3.0l dpf siz motor ile geldim?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

O zaman neden buraya sorsun ki giderdi facebook a...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Yunus Gökhan Ay yazdı:

O zaman neden buraya sorsun ki giderdi facebook a...

aklına gelmemiş olabilir. Size ne?

Yorum bağlantısı
Yunus Gökhan Ay
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

aklına gelmemiş olabilir. Size ne?

Size ne nasıl bir usluptur?

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Mert Gülkokan yazdı:

arkadaş şirket aracı olan crossland ile eskişehirden ankara yapmıştı kabin içi sesten rahatsız olmuş 

içeri rüzgar sesi almasından şikayetçiydi

Uygun fiyatlı B suvdan fazlasını beklememek lazım. Bayon da ses konusunda aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...