İçeriğe Yönlendir

Yine Yeniden Arabamı Boyatıyorum..

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal

Pandemide tavan ,kaput,bagaj ve arka tamponu 1000 lira gibi komik bir rakama boyatmıştım. Ancak boyatmadığım kısımlar ve kaputta yeniden ve çok feci bir şekilde vernik atması oldu. e artık aracı değiştirme imkanımız olmadığına ve nikahımıza aldığımıza göre boyatalım bari dedik.Bu arada emekli oldum arabayı değiştirim diye hayaller kurarken emekli maaşım ev kirasına anca yeter oldu.Burada ev kiraları 15 binden başlıyor artık...Neyse lafı fazla uzatmayalım...Bu kez iyi bir şey olsun dedim ve en uygun Hyundai servise (dost işi) bıraktım.Arka bagaj ve tavan hariç fırın boya oluyor.Umarım iyi bir şey çıkar ortaya. Önümüzdeki hafta içi alacağım arabayı..

57d4629b-a0c1-4921-8798-96955cf98bc7.jpg

fc0929ee-4acb-495f-88b3-64902e71d34d.jpg

314f23dd-8277-4c8f-af3a-5343a230c613.jpg

• Beğen 27
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Emeklilik hayırlı olsun Hocam, temiz temiz elde bez yıkayarak binersiniz inşallah 😊

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alparslan Coban

Emekliliğiniz hayırlı olsun hocam. Ekonomik şartlar gerçekten zor yine de sizin için güzel bir emeklilik olur inş. Pug ve opel araçlarda vernik ya da güneş yanığı kronik sanırım ya da diğer araçlara nazaran daha hızlı oluyor bu. Sonuçlar güzel olur umarım keyifle binersiniz sonrasında folya vs düşünüyor musunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Selçuk Bakış yazdı:

Emeklilik hayırlı olsun Hocam, temiz temiz elde bez yıkayarak binersiniz inşallah 😊

Arabasızlık zormuş.Gelsin de köpüklere saracam..

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hayırlı olsun emeklilik hocam. Arabanız güzel, sağlıkla binin inşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Alparslan Coban yazdı:

Emekliliğiniz hayırlı olsun hocam. Ekonomik şartlar gerçekten zor yine de sizin için güzel bir emeklilik olur inş. Pug ve opel araçlarda vernik ya da güneş yanığı kronik sanırım ya da diğer araçlara nazaran daha hızlı oluyor bu. Sonuçlar güzel olur umarım keyifle binersiniz sonrasında folya vs düşünüyor musunuz?

Şartlar gerçekten çok zor.Helede özel sektör öğretmenleri için daha da zor..Burada şu sıralar imkanlar çok kısıtlı.Folyo işini düşünüyorum ama Ankara ya gittiğimde ancak..

Evren Erakçora yazdı:

Hayırlı olsun emeklilik hocam. Arabanız güzel, sağlıkla binin inşallah. 

Teşekkürler Evren. Güzel araba şimdi Allahı var..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Allah sabır versin ve emeklilikte hayırlı olsun 😊 Başka uğraş vs olacak mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

folyo herhalde iki emekli maaşı tutar :) hocam güle güle kullanın bitmiş halinide paylaşın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Metin Akbal yazdı:

Allah sabır versin ve emeklilikte hayırlı olsun 😊 Başka uğraş vs olacak mı?

Valla bir multimedya niyetim var..Tavsiyelere açığım..

Yorum bağlantısı
Ali Gök

hocam hayırlı uğurlu olsun tertemiz olur. mahsuru yoksa ne kadara boyatıyorsunuz bende almerayı komple boyatacam önümüzdeki ay araştırma yapıyorum 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
(düzenlendi)
Mehmet Cihat yazdı:

folyo herhalde iki emekli maaşı tutar :) hocam güle güle kullanın bitmiş halinide paylaşın

Bak şimdi vaz geçtim folyodan..Bitmiş halini paylaşırım mutlaka..

tarihinde Metin Mankal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bu arada hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. Az da olsa emeklilik güzel şeymiş. Hiç bir şey yapmasan da her ay hesabına bir miktar komik bir rakam yatıyor. Mutlu ediyor insanı yine de..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayırlı olsun hocam. :)

Boş boş durulmaz. Bir planın var mı ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Hayırlı olsun hocam. :)

Boş boş durulmaz. Bir planın var mı ? 

Kızım 10. sınıfta Emmi. Tüm planlarım onun üzerine. Depremden sonra sırf onun için geri döndük buraya.Yoksa yaşanılır yanı kalmadı..

Çağlar Bayur yazdı:

yeni boya iyidir sıfır araba olacak

İnşallah Üstad..Göreceğiz bakalım..

Ali Gök yazdı:

hocam hayırlı uğurlu olsun tertemiz olur. mahsuru yoksa ne kadara boyatıyorsunuz bende almerayı komple boyatacam önümüzdeki ay araştırma yapıyorum 

Dediğim gibi biraz dost işi oldu..20-25 arası bir rakam. Yoksa sanayiiide bile 15 ten aşağı rakam yok. Servisler 35 - 40 tan ağzını açıyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Metin Mankal yazdı:

Valla bir multimedya niyetim var..Tavsiyelere açığım..

Eksik anlattim hocam emekliyiz ya ondan dedim başka ugraş vs olacak mı diye 😅 Alisamadik sanırım 😁 Araba için multimedya android baskasi zaten olmaz. Yeni modellerde ne var bilmem ama ben 5 sene önce 8 çekirdek 2 GB ram 32 GB hafızalı almıştım. Hepsi aynı oluyor etiket farklı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Emeklilik hayırlı olsun hocam.  Siyahın kaderi işte. İyi korumak lazım sonrasında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Hayırlı uğurlu olsun hocam emekliliğiniz.

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Komple boyalı demesinler diye :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Fatih Evcin yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun hocam emekliliğiniz.

Pandemi de tavan boyanmış zaten :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Pandemi de tavan boyanmış zaten :)

olsun parça boya sınıfına girer bu durumda sonuçta komple boyanmamış araba :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...